• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Francis dzięki, przeładowanie zadziałało i odzyskałem dźwięk, ale chyba żałuję, że to słyszę.......
 
Francis dzięki, przeładowanie zadziałało i odzyskałem dźwięk, ale chyba żałuję, że to słyszę.......

Mnie też k***a bierze, zauważam pewną regularność - jak są jakieś ciężkie arumenty tak jak przed chwilą Pani Marii Mrugały to odrazu typ z legislacji się wp***la i rozmywa temat.

Chociaż teraz to zrobili niezły cyrk!
 
5/15/55 - pies im mordę lizał, najbardziej boli, ten rok 1999!!! Ale chyba dobrze zrozumiałem, Smolińska w pewnym momencie o tym powiedziała, że przy osiągnięciu 5/15 do 55 lat mogę przepracować poza służbą?
 
5/15/55 - pies im mordę lizał, najbardziej boli, ten rok 1999!!! Ale chyba dobrze zrozumiałem, Smolińska w pewnym momencie o tym powiedziała, że przy osiągnięciu 5/15 do 55 lat mogę przepracować poza służbą?

Tak powiedziała, ale czy to prawda, to nie wiem.
 
Zgadza się Francis, łudzę się, że to przejdzie, bo to chyba rządowa poprawka.
O rany co ma wejść w życie w 2025 r????
 
To ku...two non stp się mi wiesza. Więc jestem skazany jedynie na Wasze relacje. Dodam starałem się oglądać na tablecie bo na kompie nie działa, jakiś error 44 cokolwiek to cholerstwo znaczy. Niestety jak się ktoś urodził w dobie drewnianych liczydeł to coś takiego jak komputer jest raczej z epoki czarów i bajek sf ;)
 
To ku...two non stp się mi wiesza. Więc jestem skazany jedynie na Wasze relacje. Dodam starałem się oglądać na tablecie bo na kompie nie działa, jakiś error 44 cokolwiek to cholerstwo znaczy. Niestety jak się ktoś urodził w dobie drewnianych liczydeł to coś takiego jak komputer jest raczej z epoki czarów i bajek sf ;)

Spróbuj odpalić na zwykłym Internet Explorerze, akurat zbliża się finał. Padły dwie propozycje wejścia w życie : 1 stycznia 2018 (p.Szydełko - 31 za/2 przeciw/2 wstrzymało sie ) i 1 październik 2017 (p.Skowrońska - 4 głosy za, reszta przeciw).

Finalnie wejście w życie od 1 stycznia 2018r.
 
Ostatnia edycja:
Spróbuj odpalić na zwykłym Internet Explorerze, akurat zbliża się finał. Padły dwie propozycje wejścia w życie : 1 stycznia 2018 (p.Szydełko) i 1 październik 2017 (p.Skowrońska)

Nic innego niż z propozycji rządu nie przeszlo, ustawa miałaby wejść w teści na dzisiaj od 1 stycznia 2018, zostaje 5/15/55 jednak jak ktoś nie dostanie propozycji to jak dożyje do 55 roku życia to będzie mógł przejść na mundurową emkę.
 
Nic innego niż z propozycji rządu nie przeszlo, ustawa miałaby wejść w teści na dzisiaj od 1 stycznia 2018, zostaje 5/15/55 jednak jak ktoś nie dostanie propozycji to jak dożyje do 55 roku życia to będzie mógł przejść na mundurową emkę.

Myślę, że to jest początek pewnej taktyki. Jeśli ustawa wejdzie życie, to będzie to, jak wsadzenie nogi w drzwi. Ważne, że w końcu te drzwi otworzono, a resztę przejścia wybijemy.

Edit. A p.Skowrońskiej to żal słuchać na końcu...

Projekt klepnięty w komisji, jutro sejm, potem w Senacie będziemy walczyć o dalsze poprawki.

P.S. jacku i basiu, nie idźcie tą drogą...
 
Ostatnia edycja:
Myślę, że to jest początek pewnej taktyki. Jeśli ustawa wejdzie życie, to będzie to, jak wsadzenie nogi w drzwi. Ważne, że w końcu te drzwi otworzono, a resztę przejścia wybijemy.

Edit. A p.Skowrońskiej to żal słuchać na końcu...



Chyba politykierzy opozycji wqrwili Sławka i Staniszewskiemu się oberwało, gęsto na koniec się zrobiło tam. Szkoda że nikt Cybulskiego nie przydusił do odpowiedzi dlaczego przesunięto termin komisji bo żadnych lepszych warunków nie zaproponowano.
 
z udziałem znanych "aktorów" związkowych i polityków wykastrowano wyrok TK.
samozachwyt przewodniczącego komisji jest tego faktu najlepszym przykładem.
właściwie nie do końca można zrozumieć o co obecnie rządzącym chodzi w proponowanych regulacjach.
obecny parlament dał kolejną historyczną plamę, ustępując władzy wykonawczej.
nic się nie zmieniło- polityka stanęła po raz kolejny ponad prawem.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
Zapomniałeś o małym szczególe. Mianowicie musi mieć 5 lat wykonywania zadań policyjnych.
 
Back
Do góry