• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Mam oczekiwania wedle PiS odnośnie emerytur tak jak kilkanaście tysięcy celników co wszyscy według ciebie nadajemy się do lekarza? łącznie z Siwym? bo wierzył i wierzy w ostateczny sukces naszej sprawy? Do sądu nie pójdę bo przegram ? a huja pójdę bo wierzę że dostaniemy emerytury mundurowe.
Wybacz jeżeli Cię uraziłem ala zapis o św. Mikołaju i lekarzu dotyczył Twojej wiary w słowa tego pana i tej formacji. Ja już ani jemu ani jej nie wierzę. Nie wierzę w ani jedno słowo. Ile razy można być okłamywanym? Jak bardzo można być naiwnym. Sąd? Oczywiście ale do tego czasu ta formacja rozprawi się także z sądami. Nie oglądałeś konferencji z TK? Mówią nam w oczy, że białe jest czarne, bez jakiegokolwiek skrępowania. Czy myślą, że jesteśmy ciemniakami?
 
Mam oczekiwania wedle PiS odnośnie emerytur tak jak kilkanaście tysięcy celników co wszyscy według ciebie nadajemy się do lekarza? łącznie z Siwym? bo wierzył i wierzy w ostateczny sukces naszej sprawy? Do sądu nie pójdę bo przegram ? a huja pójdę bo wierzę że dostaniemy emerytury mundurowe.


powiedz to ucywilnianym i wykopywanym

potrafisz myśleć nie tylko o sobie?
 
powiedz to ucywilnianym i wykopywanym

potrafisz myśleć nie tylko o sobie? BOLO

Ucywilnianym zrobiło nas PO w 2008 ustawą pomostową,do tej pory nie znam przypadku zwolnienia celnika w związku z KAS.
 
W związku z KAS, to ja do tej pory nie podpisałem nawet listy obecności, bo nie wiem gdzie pełnię służbę. Nie wymagajmy niemożliwego.
 
powiedz to ucywilnianym i wykopywanym

potrafisz myśleć nie tylko o sobie? BOLO

Ucywilnianym zrobiło nas PO w 2008 ustawą pomostową,do tej pory nie znam przypadku zwolnienia celnika w związku z KAS.


długo nie będziesz musiał czekać

w związku z kas do dzisiaj nie mam listy obecności, nie znam przełożonego, nie wiem w jakiej komórce jestem, ba - nie wiem nawet czy jestem w ias, us, uc-s, del uc-s, czy w oc

tak dobrze nie było za po i kapicy
 
Po wejściu do unii było podobnie tyle że trwało dłużej,ludzie do roku czasu tak se przyszli zasiedli i tak se siedzieli przy stole i poszli.


ale wiedzieli gdzie, z kim i pod kim służą

nie mieli tylko co robić

a ja piszę o czymś zupełnie innym

w związku z kas do dzisiaj nie mam listy obecności, nie znam przełożonego, nie wiem w jakiej komórce jestem, ba - nie wiem nawet czy jestem w ias, us, uc-s, del uc-s, czy w oc

tak dobrze nie było za po i kapicy
 
Po wejściu do unii było podobnie tyle że trwało dłużej,ludzie do roku czasu tak se przyszli zasiedli i tak se siedzieli przy stole i poszli.
Sorki digital ale teraz to już pierdoły opowiadasz. Operacyjny tylko przez około miesiąc nie mógł wszynać spraw ale kontrole trwały. Wyniki powtórnych rewizji były przekazywane na oddział gdzie robiono wszczęcie lub protokół rozbieżności. Jeśli tak se przychodziłeś do "pracy" to poprostu "pracować" Ci się nie chciało. Przypominam, że to był akurat szczyt zalewu chińszczyzny i ujawnienia były codziennie i to duże ujawnienia. Pamiętam bo za sprawę dostałem z mf 10 tysia brutto i to po wielkich awanturach p. Wójtowicz, która twierdziła, że tak dużych nagród nie można wypłacać i doprowadziła do obcięcia nagrody z 40 na 10 tys.
 
super ze dostałeś nagrodę ,teraz to nie wiem do kogo się udasz jak coś osiągniesz? powoli się to rozpada na krzyształki
 
Back
Do góry