• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Po przeczytaniu tego listu to zastanawiam się czy ten pan nie rozumie tego co się dzieje, że pisze taki list. Z tego co widzę to wszyscy klną na ten kas, że aż uszy więdną a najbardziej ci co doświadczyli na własnej skórze skarbowego syfu. Czy też jest do tego stopnia zakłamany i perfidny, że wypisuje takie głupoty z pełną świadomością. Z tego co ja widzę to jedyne efekty jakie są to b...el który powstał 1 marca oraz cofnięcie Służby Celnej o jakieś dwadzieścia lat.
 
Panowie!
To chyba dobrze, że jest w Was jeszcze wiara w Człowieka.

Przyznam, iż uważam za prawdopodobną szczerość SKAS, lecz także nie mogę wykluczyć obłudy.
Jeżeli jest faktycznie szczery, to niestety - również naiwny, bowiem otoczenie z ministerstwa wyraźnie nim gardzi, wykorzystując oznaki ewentualnej szczerości przeciwko niemu samemu (i oczywiście przeciwko nam).
Jeśli więc jest obłudny - to kiedyś w końcu zostanie właściwie "oceniony", jeśli zaś szczery to długo nie pociągnie ...

Szef KAS napisał szczerze. Niestety Jego Szczerość i jego naprawdę szczere intencje zostaną wykorzystane przeciwko Niemu. Szkoda Człowieka...byłem Jego pierwszym wrogiem ale później zmieniłem zdanie....SKAS ma ciężko......
 
A teraz napiszę coś kontrowersyjnego. Przeczytałem list Szefa. I wiecie co? To jest szczery list. I szczere słowa. Spodziewam się teraz fali krytyki pod moim adresem. Pozdrawiam.


oczywiście ze list jest szczery

i obietnice też

tak jak wszystkie wcześniejsze

tylko osobowość jakby podwójna
 
Nic w pizdu......u. A Mariuszowi można wierzyć. Nas sięgną emerytury 15/25 a w innych Służbach podzielą jak u Nas. Dlatego też wcześniej napisałem że wyrok TK nie był przypadkowy. To naprawdę dalekosiężny plan mający już podstawę prawną w postaci wyroku TK.Naprawdę tego nie widzicie?


naprawdę tego nie widzisz, że ten straszak był wielokrotnie używany i się przeterminował?

ty tak z siebie czy za pieniądze?
 
Panowie!
To chyba dobrze, że jest w Was jeszcze wiara w Człowieka.

Przyznam, iż uważam za prawdopodobną szczerość SKAS, lecz także nie mogę wykluczyć obłudy.
Jeżeli jest faktycznie szczery, to niestety - również naiwny, bowiem otoczenie z ministerstwa wyraźnie nim gardzi, wykorzystując oznaki ewentualnej szczerości przeciwko niemu samemu (i oczywiście przeciwko nam).
Jeśli więc jest obłudny - to kiedyś w końcu zostanie właściwie "oceniony", jeśli zaś szczery to długo nie pociągnie ...


i Ty Cat?

naprawdę bierzesz serio taką możliwość?

po czynach ich poznacie

czyż nie dał wystarczająco się poznać?
 
Szef KAS napisał szczerze. Niestety Jego Szczerość i jego naprawdę szczere intencje zostaną wykorzystane przeciwko Niemu. Szkoda Człowieka...byłem Jego pierwszym wrogiem ale później zmieniłem zdanie....SKAS ma ciężko......


większość z nas mu ufała, ale potem przestała, po kolejnych obietnicach,

co z tobą działo się innego, że najpierw byłeś jego wrogiem a teraz zmieniłeś zdanie i jeszcze mu współczujesz?
 
Bolo ma 100% racji. Myslicie, ze szczery, naiwny czlowiek zostaje wiceministrem? On chce dobrze tylko mu nie daja? TO JEST POLITYKA! Tu sie gra na zimno, z wyrachowaniem, manipuluje sie maluczkimi albo polityk zje reszte albo reszta zje jego. Jak widac doskonale niektorych zmanipulowal.
 
Paka cyrlią Пока — в традиционном смысле означает обращение при прощании (то же, что; до свидания) :)

QUOTE=mario97;156320]Falcon wydawało mi się kiedyś, że Ciebie rozumiałem ale to było bardzo dawno. Teraz jedyne co mogę do Ciebie napisać to paka ( niestety rosyjskich liter nie potrafię przenieść do posta ) i tyle albo aż tyle.[/QUOTE]
 
Jeszcze nawiązując do tematu ewentualnego nie przyjęcia ofert. W moim Wydziale jest przynajmniej 5 osób razem zemną poważnie rozważających w zależności od otrzymanych ofert. Nie czujemy się skazani na tę instytucję. A jak u was?
 
kolejny, polityczny, wrachowany bełkot. gostka przerażonego perspektywą znalezienia się na dywaniku. wskutek lawiny pozwów.

zgadnijcie, kogo i jakiego działania te słowa dotyczą?
 
i Ty Cat?

naprawdę bierzesz serio taką możliwość?

po czynach ich poznacie

czyż nie dał wystarczająco się poznać?



Co ja ?!
Wydawało mi się, że rozszyfrowujesz mnie bez problemu.


ps
W cuda można nie wierzyć, ale z cudami należy się liczyć ...
 
Paka cyrlią Пока — в традиционном смысле означает обращение при прощании (то Мо, что; Đ´Đž свидания) :)

QUOTE=mario97;156320]Falcon wydawało mi się kiedyś, że Ciebie rozumiałem ale to było bardzo dawno. Teraz jedyne co mogę do Ciebie napisać to paka ( niestety rosyjskich liter nie potrafię przenieść do posta ) i tyle albo aż tyle.
[/QUOTE]

Dzięki Kubuś ja już kiedyś chciałem napisać coś po rosyjsku ale mi się nie udało bo wychodziły jakieś dziwne znaki. Pozdrawiam kolegę. Jeszcze Służba Celna nie zginęła póki my żyjemy.
 
No cóż, zapowiadane posiedzenie podkomisji w sprawie naszych emek jednak się nie odbędzie, który to już raz ?
 
Szef KAS napisał szczerze. Niestety Jego Szczerość i jego naprawdę szczere intencje zostaną wykorzystane przeciwko Niemu. Szkoda Człowieka...byłem Jego pierwszym wrogiem ale później zmieniłem zdanie....SKAS ma ciężko......

To może być syndrom sztokholmski. W końcu minęły już 2 lata od wyroku TK 39/13, pierwsze objawy są uzasadnione.
"W polityce nie trzeba robić nic. Połowy problemów rozwiązać się nie da, a druga połowa rozwiąże się sama" - R. Kapuściński
A może nie spieszą się z tematem, żeby nie wkradł się bałagan😉
 
Z tego co ja widzę to jedyne efekty jakie są to b...el który powstał 1 marca oraz cofnięcie Służby Celnej o jakieś dwadzieścia lat.
Czyli do czasów, w których tkwi mentalność wielu osób, z którymi mam do czynienia. Ach, jak oni z rozrzewnieniem wspominają...
 
Back
Do góry