• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

No właśnie.
Co robimy. Słucham rzecznika Bodnara i on wpisuje się obecnie w nasze uprawnienia.
Kontestujemy zaprzańców z pisu czy idziemy własną drogą? Wiadomo, że w pisowskich sądach nie wygramy. Za pół roku pisowski TK.
To co SS robimy?
jesli wierzymy, ze Polska jest panstwem prawa a PIS dotrzyma slowa to czekamy a jesli nie , to trzeba rozpoczac droge do Strasburga.
 
bolo z taką retoryką zrobisz kariere w PISie, marnujesz sie w cle.


nie martw się

zapewne już nie będę się marnował

podobnie jak wielu innych, umiejących wygłosić swoje zdanie i go bronić nie tylko na forum, ale też przed dicem i nucem

za to dla ciebie imaginuję sobie otworzą się nowe możliwości

cierpliwości
 
kogo to obchodzi


mnie obchodzi

nigdy nie pogodzę się i nie będę milczał, gdy ktoś próbuje manipulować faktami i kreować rzeczywistość

krytykować jest najłatwiej

niech jeden z drugim się rozejrzy po swoim oc, referacie, i będzie wiedział, niech pomyśli jak wygląda sprawowanie władzy wykonawczej i ustawodawczej

do dialogu i osiągnięcia porozumienia potrzebna jest wola DWÓCH stron

na stanowisko "nienegocjowalne" nie ma innego sposobu niż przemoc

a to nawet mi jest ciężko sobie wyobrazić
 
bolo z taką retoryką zrobisz kariere w PISie, marnujesz sie w cle.

to prawda
wcina się jak majtki w d....
nic do sprawy nie wnosi......
"myśli", że zniechęci ludzi do pisania JAK JEST!
bolo 1999 nawołuje do przemocy? To coś śmiesznego i jakiś cyrk.
Jakie ten "ktoś"ma moralne prawo aby pouczać innych?
Ciekawy jestem jaką ma "funkcję"?
 
Ostatnia edycja:
według mnie nie ma - i co z tym zrobisz?

potrafisz to zaakceptować?

i od kiedy to ty rozstrzygasz kto ma rację?

może dodaj w opisie swoją funkcję

Pytasz o moją funkcję ? Jestem i byłem NIKIM. To mną pomiatano i pomiatają ale nie godzę się na to jako człowiek. Czujesz?! Nie godzę ! Co nie oznacza, że akceptuję KAS.
 
PANIE Sławku pisze Pan pisma i Premier M.Morawiecki zwrócił się do celników o pomoc w walce z mafią paliwową.

Pisma będzie Pan słał dalej do kogo?

Czy to jest forma okazania dezaprobaty jeśli chodzi o brak zaopatrzenia emerytalnego?


Jak to się przekłada na emerytury mundurowe funkcjonariuszy Służby Celnej.

Czy uważa Pan to za swój sukces?

Co dalej?
 
ty niedoceniony geniusiu adasiu - napisz jeszcze coś błyskotliwego


Wybacz brachu, że przypomnę - miałeś nie dyskutować z pewnymi, niereformowalnymi osobami -
wszak wiesz, iż to nie ma sensu.

Aaa ... gdybyś nie zauważył. Ten upierdliwy gostek, którego jeden z nicków ostatnio ucichł,
wcale nie odpuścił. Pojawił się teraz jako nowy, grudniowy user. Miej więc to na uwadze
i nie daj się przypadkiem wciągnąć w te jego chore gierki.
 
Robi się coraz "ciekawiej " w tym kraju , świat już się z nas śmieje po wczorajszych i dzisiejszych wydarzeniach ... co jeszcze musi się wydarzyć aby w końcu większość , bo nie da się tak ,że wszyscy w końcu przejrzą na oczy , kogo wybrali .. MASAKRA
 
to prawda
wcina się jak majtki w d....
nic do sprawy nie wnosi......
"myśli", że zniechęci ludzi do pisania JAK JEST!
bolo 1999 nawołuje do przemocy? To coś śmiesznego i jakiś cyrk.
Jakie ten "ktoś"ma moralne prawo aby pouczać innych?
Ciekawy jestem jaką ma "funkcję"?


ty wnosisz?

od grudnia 2016?

gdzie ty wyczytałeś moje "nawoływanie do przemocy"?

język polski nie jest twoim językiem ojczystym czy inne przyczyny wywołują twoje trudności z rozumieniem tekstu w języku polskim?

wydaje ci się że masz zadatki na śledczego z twoją ciekawością?

spec - a ty ?
 
Ostatnia edycja:
Wybacz brachu, że przypomnę - miałeś nie dyskutować z pewnymi, niereformowalnymi osobami -
wszak wiesz, iż to nie ma sensu.

Aaa ... gdybyś nie zauważył. Ten upierdliwy gostek, którego jeden z nicków ostatnio ucichł,
wcale nie odpuścił. Pojawił się teraz jako nowy, grudniowy user. Miej więc to na uwadze
i nie daj się przypadkiem wciągnąć w te jego chore gierki.


ogarniam

ale milczenie, brak reakcji może spowodować u niektórych, mniej obecnych na forum, wrażenie, że wszystkiemu winien jest Sławek, że taka jest opinia większości, że odejście ze zz celnicy.pl jest w tej sytuacji uzasadnione

a powtórzę - tak nie jest

nikt nie zrobił tyle co On

ale zetknął się ze ścianą "nienegocjowalności"

a my, jako środowisko, nie potrafiliśmy solidarnie zadziałać

teraz możemy rozpaczać, ale winy szukajmy w sobie, w naszych oc i referatach
 
Ostatnia edycja:
chore gierki to jest pisanie o niczym Pana bolo vel cat.


powoli się odkrywasz

powielasz schematy myślenia i formułowania wypowiedzi jak zbanowany użytkownik

nadaktywność

i ta obsesja że bolo i cat to jedna osoba ;)

medycyna może przynieść ci ulgę
 
Ostatnia edycja:
help.jpg

Mam za dużo ostrzeżeń ale do k****** nędzy nie dajcie się prowokować zjebom.
 
Robi się coraz "ciekawiej " w tym kraju , świat już się z nas śmieje po wczorajszych i dzisiejszych wydarzeniach ... co jeszcze musi się wydarzyć aby w końcu większość , bo nie da się tak ,że wszyscy w końcu przejrzą na oczy , kogo wybrali .. MASAKRA


Wtedy, kiedy tak jak my, dostaną po d..... Nauczyciele, rolnicy, służba zdrowia, samorządy, policja i inni czekają na swoją kolej. Nigdy nie miałem złudzeń, jeśli chodzi o pisiorów, nawet wtedy, gdy jeszcze się kamuflowali w innych partiach.
Miałem z nimi do czynienia w służbie w latach 1992-93, 1998, 2005-07, no i teraz.
 
bolek 199 może pisz w hyde parku, tam i tak nikt nie czyta
a ty byś się wyżył



bolka to sobie poszukaj leokadio czy jak ci tam

luśka - a może zajmij się swoimi czyrakami - co zapewne czyniłaś do listopada, bo wcześniej jakoś na forum się nie zarejestrowałaś - też nie miałaś NIGDY nic ważnego do napisania?

dopiero moja skromna osoba skłoniła cię do chwycenia klawiatury?

a od kilku conajmniej lat w służbie tyle się działo a ty nic?

to może niech i tak zostanie co? do tej pory bez twojej twórczości się obeszliśmy to i tą końcówkę SC ogarniemy

zaczepki i głupoty wypisywane są w "emeryturach" to i reakcja też jest w "emeryturach" - to chyba oczywiste? czemu swojej opinii nie wyrażasz w hyde parku?



co za wysyp świeżutkich userów, z pretensjami do wszystkich tylko nie do siebie

kto zawalił inicjatywy? Sławek?

nie - to my

nasz brak solidarności, najmojsze prawdy i wyższość własnego prawa do emki nad wspólny interes i działanie

a w hyde parku jeśli nie masz ochoty mnie czytać to poczytać sobie możesz humor - to cię rozluźni - idą święta
 
Ostatnia edycja:
Bolo 1999 ma rację. Sławek nie jest winien sytuacji w jakiej się obecnie znajdujemy. winę ponoszą ci którzy za judaszowy grosz nie przyłączyli się do protestu w czerwcu. Ci których teraz w grudniu rozpiera duma, że dostali premie. Premie za brak odwagi w czerwcu, ale ta premia będzie tylko raz. Po wejściu KAS czeka nas wielka niewiadoma. Jeśli zaś chodzi o szacunek dla Banasia i Morawieckiego, to ci panowie powinni sobie na niego zapracować. Nic nikomu nie jest dane za darmo. Wszystkim Celnikom Wesołych Świąt.
 
Back
Do góry