• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

dzień celnika...hi hi hi

Co zrobisz ze swoją forsą otrzymaną z okazji naszego święta (jak ją dostaniesz oczywiście) ?

  • przepiję, prze..., niech się pocałują w... z taką KUPĄ kasy

    Votes: 0 0,0%
  • oddam żonie na pieczywko bo nie mam za co jeść (z wypłaty)

    Votes: 0 0,0%
  • będę z tego dawał składki na pomniki, krzyże, etc.. (duż ich)

    Votes: 0 0,0%
  • pójdę na dywanik się rozliczyć i może nie dostanę dyscyplinarki

    Votes: 0 0,0%
  • będę zbierał na emeryturkę...za XXXX lat

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

izbowiec

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
79
Punkty reakcji
0
Hejka..
Jutro przyjeżdza do nas św. Banaś.. Najpierw wszyscy dawali na niego, że nie celnik, nie rozumie, że wróg...A dziś przed naszą izdebką 3 razy była musztra-tzn ćwiczenia przed wizytą, kobitki myły okna...to da się zrozumieć..Ale żeby myć asfaltową ulicę??Czułem się jakbym był w innej epoce...chyba wiecie jakiej...Facio dał nam kupę kasiory :lol: na dzień celnika-----słuchajcie--- 145 zł na łeb netto, akurat starczy, jak się dogadam z rosjanką, na godzinkę w agencji...więc trzeba mu dziękować:) Ale problem jest malutki, otóż kasy nie wypłacą, niech sobie poleży na czyimś koncie chyba i zaprocentuje, bo szaraki dostaną może w przyszłym miesiącu...Kurcze, a taka mialem ochotę por...ać:). A jutro będzie lizanie rączek, całowanie hmmm, ochy i achy, będzie wojewoda - malutki kaczorek i prezydent miasta też będzie..A za jakiś czas, niedługi zapewniam was...wszyscy na bruk, jak to obiecał nam mister Banaś, wszyscy szaraczki oczywiście, bo idzie..OPCJA ZEROWA!!

PS. Chyba każdą opcję bym zaznaczył w ankiecie:)

I coś na poprawę humoru:
Izba celna gdzieś w IV RP. Przyjeżdża szefostwo z samej góryi pytają:
- Papier w wc macie ?
- Mamy!
- To na jedzenie też macie. A wodę w bańkach macie?
- Mamy!
- To i pić możecie. A dupczyć co macie?
- Mamy!
Za miesiac ta sama sytuacja. Boss:
- Żarcie wiem że macie, picie wam dowozimy, ale skąd dupczenie?
Na to szaraczek:
- Pełno u nas fajnych dziewcząt, Panie bosie.
Poszedł więc szef, dopadł jakąś, zrobił co miał zrobić, wraca (zapinając rozporek) i
mówi:
- Hmmmm ...troche się darła ta dziewczyna....
- Darła, darła... ale jest uprzejma, ma wózek i do burdelu podwiezie!!!!
 
Przypomnij mi kiedy ostatnio była jakaś extra kasa na Dzień Celnika. Jasne, że to mało, ale dobre i to.
Ja np. za tą kasę jadę do Zakopca. Izba organizuje taki wyjazd z dwoma noclegami i wyobraź sobie, że jeszcze zostanie na kilka browców.
 
Pogratulować zdolnosci racjonalnego wydawania ciężko zarobionych pieniążków. Te browce proponuję zabreać ze sobą. Najlepiej kupić w jakimś markecie. Takie czasy, że 145 zl nie robi wrażenia na koledze z Białegostoku
 
Swietnie że Wasza Izba coś organizuje oprócz pielgrzymek i pijaństwa z przytupem na miejscu. Pozazdrościć Panie Siwy...
 
Back
Do góry