• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyrektoriat

S

Strogmen

Gość
Ktos nie lubi ostrych slow krytyki na swoj temat dlatego chyba usunieto moj wczorajszy komentarz na temat niekompetetnej kliki kolesiow niekompetetnej dyrekcji w IC Katowice ...... A zmian ciag dalszy .... i dalej Mróseq obsadza kolesiami nastepne stanowiska .... miejmy tylko nadzieje ze beda bardziej lotni niz naczelniczunio z WZP ... ha ha ha ha . W IC Katowice jest taka farsa , ze tylko Samoobrona jest to wszystko w stanie przebic .... ha ha ha
 
Post został wywalony bo nie było wiadomo do której Izby się odnosi. Miejscem na takie wypowiedzi jest regionalne forum i tam proszę pisać.

PS
Z podawaniem nazwisk to bym troszeczkę uważał, co niektórzy się już na tym bardzo przejechali...
 
Strogmen napisał:
Ktos nie lubi ostrych slow krytyki na swoj temat dlatego chyba usunieto moj wczorajszy komentarz

Zasadą jest to, że moderator nie musi uzasadniać usunięcia wpisu. Niemniej jednak, wpisy, które naruszają regulamin będą przeze mnie konsekwentnie usuwane. NIe zapomnij o tym albo poszukaj sobie innego miejsca.
 
Zgadzam sie z cytatem Yoshi : Im bardziej chore Panstwo , tym wiecej w nim praw ....
Piszę to , co mysle .... wiem ze PiS i ludzie powolani na stanowiska w tym okresie tego okropnie nie znoszą , ale ja nie jestem tchorzem ... Moim zdaniem trzeba walczyc z ciemnogrodem nas ogarniajacym i "rasizmem" w tworzonym przez obecną ekipę Panstwie policyjnym ...
 
0 klasy

Wiesz kolego, pracowałem dobrych kilka lat w cle, w róznych miejscach. teraz juz jestem "cywilem". Jak obecny dyr zostal dyrem to mialem nadzieje ze bedzie OK. Jednak jak zobaczylem jakie osoby zaczynaja obsadzac stanowiska... no coz przypomina to poczynania samoobrony, o ktorych mozemy poczytac w prasie. Dzisiaj jak jest mi zle w obecnej firmie (a zadko bywa) to ide sobie odwiedzic kolegow z pracy (do ktorych nic nie mam i chetnie bym sie piwka napil z nimi!). Jest to wielkie jedno bagno, grupa jednych kolesi zamienila sie na grupe drugich kolesi. Najgorsze jest to, ze wydaje mi sie (NIESTETY) ze obecna grupa kolesi ma duzo mniejsze kompetencje od poprzedniej grupy, ktora mniej lubilem. Dlatego niestety. Wiec ciesze sie, ze juz ten etap zycia mam juz za soba. A wam zycze wspanialej kadry kierowniczej, moze po nastepnych wyborach sie jej doczekacie??
 
Pan Jarosław jęczy z cicha:
"Gdzież ten układ jest u licha?"
Szuka w spodniach, w prawym bucie,
i w Rybniku, i w Kalkucie.
Wszystko w szafach poprzewracał.
W Sejmie i w Pałacu maca,
A to heca, a to sztuka-
Ktoś mi, kurna, ukradł układ!
Pod kanapą, na kanapie
w ABW, w IPN, w PAPie,
szpera w Łodzi i w Lublinie,
w całej Wolsce (co nie zginie).
Już kolegów chce nagrywać
Znajomość z Ludwikiem zrywać !! !.
Nagle - zerknął do lusterka...
Nie chce wierzyć... Znowu zerka.
Znalazł! Jest! Ukazał mi się!
Toć go mam we własnym PiSie!
 
Chciałeś się POPIS-ać ? Chyba ci nie wyszło z tymi "rymami częstochowskimi". Następny rozżalony..... opcja ZERO by was wszystkich wyleczyła !!!!! :twisted:
 
Strogmen napisał:
Ktos nie lubi ostrych slow krytyki na swoj temat dlatego chyba usunieto moj wczorajszy komentarz na temat niekompetetnej kliki kolesiow niekompetetnej dyrekcji w IC Katowice ...... A zmian ciag dalszy .... i dalej Mróseq obsadza kolesiami nastepne stanowiska .... miejmy tylko nadzieje ze beda bardziej lotni niz naczelniczunio z WZP ... ha ha ha ha . W IC Katowice jest taka farsa , ze tylko Samoobrona jest to wszystko w stanie przebic .... ha ha ha


hej Strogmen masz informację czy dyrektoria już się pakuje, odpisz.
 
j_a_nek napisał:
Pan Jarosław jęczy z cicha:
"Gdzież ten układ jest u licha?"
Szuka w spodniach, w prawym bucie,
i w Rybniku, i w Kalkucie.
Wszystko w szafach poprzewracał.
W Sejmie i w Pałacu maca,
A to heca, a to sztuka-
Ktoś mi, kurna, ukradł układ!
Pod kanapą, na kanapie
w ABW, w IPN, w PAPie,
szpera w Łodzi i w Lublinie,
w całej Wolsce (co nie zginie).
Już kolegów chce nagrywać
Znajomość z Ludwikiem zrywać !! !.
Nagle - zerknął do lusterka...
Nie chce wierzyć... Znowu zerka.
Znalazł! Jest! Ukazał mi się!
Toć go mam we własnym PiSie!

Super wierszyk ! Autor ! Autor ! :lol:

A wyobrażcie sobie, że pracuje u nas w urzędzie taki jeden gość, który w 2005 głosował na PiS tylko dlatego, żeby Gilowska nie została ministrem finansów. A tu masz ci los: przeszła do obozu PiS i nim została ! :twisted:
 
Jak donoszą celne fora internetowe i strona ic olsztyn dzisiaj z gospodarską wizytą w Olsztynie był SSC odwołując przy okazji dyrektora ic , Szefie zapraszamy jak najszybciej do złożenia gospodarskiej wizyty do IC Katowice .
 
Myslę Asterix że już niedługo się doczekamy , pozostaje tylko pytanie kto zamieni tej wiosny odchodzące poważne mrozy.
 
Dyrektor niewrażliwy na układy". Ten "dyrektor" sam był chodzacym układem - namaszczony przez PIS, opierał się na wskazanych mu podpórkach.
"...kulturalnego..." - przejawem kultury były wygłaszane przemówienia (bez komentarza) czy zmechacony polarek, notoryczny brak krawata i kilkudniowy zarost? Polećmy po całości i nazwijmy go arbitrem elegantiarum.
"Nie zna potrzeb ludzi". No. nareszcie moge się z czymś w pełni zgodzić. Przez ponad rok nawet nie próbował poznać naszych potrzeb.
"Za Pana Mikłaszewicza zaczęliśmy mieć nadzieję, że kierownicze stanowiska mogą zajmować fachowcy, ludzie oddani służbie, lojalni i zorganizowani". Za czasów Mikłaszewicza panoszyły się jednostki bez charakteru, bez zasad, bez honoru, za to "lojalne" do bólu i gotowe popełnić każde świństwo, byleby tylko pozostać przy korycie. Szczególnie fachowe i zorganizowane okazały się trzy panie, o wstrząsająco rozbuchanym ego - po ich "zorganizowanej" pracy trzeba bedzie użyć spychacza do sprzątania, bo zwykła miotła nie wystarczy.
"Pan Mikłaszewicz rozpoczął trudną walkę "sam przeciw obłudzie". Ależ nie był sam! Patrz wyżej. Pączusie wspierały go, jak mogły.
"...zawsze pozostanę z myślą, że może kiedyś znowu..." Boże chroń nas przed powtórką z takiej rozrywki!!!!!!!!!!!
Pozwoliłem sobie przepisać tego posta z hyde parku - dla niewtajemniczonych chodzi o odpowiedż na pean ku czci odwołanego pisowskiego dyrektora.
Czy opis tegoż dyra coś wam nie przypomina , czyż nie zauważacie tego na korytarzu na Pl.Grunwaldzkim. Parę poprawek do tekstu dotyczacy osób ich zasług i .... wypisz wymaluj IC Katowice
 
Coś mi to przypomina

To co napisał Asterix, gdyby nie inne nazwiska pasowałoby idealnie do sytuacji w IC Katowice. A więc: namaszczenie przez PIS, kolesiostwo w najwyższym stadium rozwoju, powszechna niekompetencja i nieodłączne wazeliniarstwo.. Wazeliniarstwo nagradzane a nie ganione.. żeby było jasne.. Widocznie nie jesteśmy sami... Nie jest to pocieszające..
 
Och Waleriano , Waleriano na baczność to możesz ty sobie stanąć przed takim dyrem nie ja , od koryta mnie nikt nie odciagał bo przy nim nie byłem .
Napisz wreszcie coś twórczego.
 
aany.

Nie mogę Ciebie czytać, odnoszę wrażenie,iż robisz wszystko by prowokować.Nie mówisz nic konkretnego, ciągle te same dyrdymały. Może to Ty jesteś "czerwieńsza" niż wszyscy inni za "stara".
 
Back
Do góry