• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dyrektor ucieka na emeryturę ?

niedobry

Aktywny użytkownik
Dołączył
3 Czerwiec 2017
Posty
118
Punkty reakcji
96
Chodzą słuchy , że nasz najlepszy dyrektor ma zamiar pójść na emeryturę. Czy ktoś to może potwierdzić bo ja w to wierzę, ponieważ uznawał osoby idące na emeryturę za najgorszy sort o czym wprost informował na naradach a co więcej naśmiewał się z nich w idiotycznej prezentacji, której jak sądzę był autorem. Jeżeli to prawda, to nikomu już nie można wierzyć. Drugą plotką którą sieją niedobrzy funkcjonariusze jest to że nasz dyrektor ( może już były) startuje w konkursie na sędzię sądu najwyższego i tutaj to już chyba przesadzają - czyżby tak źle było w SN że potrzebują naszego dyrektora :eek: . To jest mistrz w podejmowaniu decyzji, wszystko szybko, zwięźle i na temat 😂
 
kolego, ten post powinien znaleźć się w dziale hydepark, zwłaszcza jego druga teza:):):) , lecz jeżeli plotka ma chociaż trochę wspólnego z rzeczywistością, to trzeba złożyć gratulacje ministrowi Ziobro za skuteczna nadzwyczaj reformę sadownictwa, szkoda tylko wielu lat nauki, praktyki i ciężkiej pracy niektórych z prawdziwych sędziów, którzy musza tkwić w tym....
 
Były chyba na niego jakieś papiery, ponieważ "zwinął się: tak znienacka...czyżby jego odwołańcy dostarczyli argumentów, mam na myśli A.J i M.W.
 
Całkiem nowy, czyli historia się powtarza, kiedyś mówiono : teraz będzie odnowa, a nie od nowa to samo...
 
A Grzesiu gdzie?
Wyglada na to, ze Grzegorz zostawił burdel celny i poszedł na urlop (a miał isc na sedziego :) ) Nie jestem jego fanem ale to co zostawił jest nie tylko jego działaniem ale również jego największego wroga tj. A.J. i przydupasa aj S.S.
To oni podejmując durnowate decyzje doprowadzili do zapaści urzędu. Najważniejszą dziedziną, którą zajmowali się to były ustawki kadrowe, reszta organizacji leżała i leży. Dla nich najważniejsze było i jest zadowolenie swoich i zrobienie na złość innym.
Tak płytki sposób zarządzania musiał w końcu przynieść negatywne skutki, które odbiły się na miernym dyrektorze.
 
Sprawa jest tajemnicza, ale wygląda na to, ze eksdyro został pierwszą ofiarą uchwały sanacyjnej a właściwie PR związanym z przygotowaniem do konwencji i ogłoszenia walki ze „złą łyżeczką”. Ktoś cos obiecał a później się wycofał?
 
Nie musisz pisać w sposób tajemny, ale prosto wyp. ....lili go ponieważ był z nepotycznego układu . Ja jednak mam inne zdanie, obecna Szefowa mocno go krytykowała, a on nie mógł tego znieść, że nie nie jest w ich oczach wielki...
 
Nie musisz pisać w sposób tajemny, ale prosto wyp. ....lili go ponieważ był z nepotycznego układu . Ja jednak mam inne zdanie, obecna Szefowa mocno go krytykowała, a on nie mógł tego znieść, że nie nie jest w ich oczach wielki...
widzę, ze wiele wiesz o eks:) , naprawdę taki jest wrażliwy???? teraz na Twój nick spojrzałem pod innym katem, hehe Giorgio Armani swoja firmę założył wraz z partnerem w 1974 r. i odniósł sukces, jednak nigdy nie pogodził się z odejściem partnera:)
 
Back
Do góry