• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dwór Karolusa

po ostatnim tygodniu wszyscy się boją kumpel z ic dzwonił mi że boją się wszyscy naczelnicy w ic a nawet z-cy ponoć tylko karolus czyje się pewny u nas czekamy kto od nas a nie od nich następny?
 
w ic spokój tylko dwór jakiś przybity chodzi czyżby bali się że nestora posuną kto wie ja myślę że mu to nie grozi raczej posuną pozostałych kniazi-zastępców może zrobimy zakłady
 
Też myślę że Karolusa nie ruszy a jak jego to i cały dwór może spać spokojnie bardziej myślę że książe Górnolotny i emir Chemiochemiczny mogą się obawiać a książęta niższej rangi zwani zastępcami to widzi mi się że dni ich policzone są szkoda bo nawet sympatyczni są z merytoryką no cóż to już inna bajka
 
poprzedniku czyżbyś był w dworze karolusa że tak piszesz czy też masz jakieś info które chodzi po ic bo jak takich nie posiadam może inni forumowicze coś wiedzą bądż mają coś do powiedzenia.Wydaje mi się że co poniektórzy chcieliby totalnej wymiany kadry w ic a nie wydaje mi się to potrzebne ,zastrzegam że nie jestem ani z kadry ani w żadnym dworze jestem zwykłym zolem pracującym kilka dobrych lat
 
dwór karolusa

proszę rónież nie zpominać, że graf Enrice von Hohen und Operationzzollgruppe in Cieszyn, też jest palladynem owego dowru, zaś obecnie jego posłańcem do stolicy do sprezialgruppe fur reformation polnishe zoll (kiedyś histotia działania tekie nazywała V kolumną) :(
 
Krystyno błędne informacje posiadasz ten o którym piszesz to palladyn upadłego dworu wielkiego hetmana koronnego Zbigniewa Cieszyńskiego który pomimo upadku dynastii próbuje ją odrodzić czyli do stolicy pojechał w określonym celu.Zgadzam się co do V kolumny
 
pielgrzymka zacnego Zbigniewa

prawadaż to, że ów mąż przezacny na pielgrzymkę do Mariana I Wielkiego był podążył po prośbie o dóbr Cieszyńskich (np. w postci Kasztlenii, czy też innej formacji administracyjnej) przywrócenie ?
 
Jesteśdobrze poinformowana Krystyna pojechał pojechał ale nic nie wskurał już tam rajtarzy czuwają by historia się nie powtarzała .Krystyno a co wiesz o dworze Karolusa i Piotra Wielkiego Złodziwziętego
 
dwór

o obecnym niewiele, jednakże czasu swego obserowawałm ów dwór tyle, że jeszcze pod panowaniem Janusza z Balic, którego historia nazwała Groźnym tuż po aneksji księstwa, w którego stolicy piwo zwane "Brackim" (dla mnie najlepsze) warzą, to też postaci wiele kojarzę, choć moja banicja nieco pamięć już osłabiła.
A właśnie, co nowego na dworze onym ?
 
dzwonili z ic że dyro i Karolus pojechali do ssc ciekawe po co czy ktoś coś wie może Karolus załatwił sobie wreszcie upragnione miejsce Króla bo pis lubi ludzi z przeszłością prl-owską
 
proponuję odejść od tematu kto kogo kiedy odwoła kto po kim nastanie, to do niczego nie prowadzi,zobaczcie co robi pis ,wszyscy urzędnicy są w układzie albo złodzieje albo pijacy albo sbecy jak można pracować w takich warunkach jaki będzie szacunek do nas skoro władza ustami premiera nas szmaci, pozostaje jedno zwokły dzień urlopu na żądanie w całym aparacie celno-skarbowym taki tydzień w kratkę .Jak granica stanie to będzie ciepło , jak us stanie a czas pitu bliski to też będzie ciepło mamy argument taki a nie inny jadni mają kilofy inni w ślietle kamer załatwiają sobie podwyżki a my piszemy czy karolus to prawda czy odwołają jutro kogoś czy kolega z katowic lub z cieszyna jest be.To nie prowadzi do niczego.
 
Właśnie! Ludzie weźcie się w końcu do czegoś konstruktywnego. Witek ma całkowitą rację. Pieprzycie w kólko farmazowy zamiast myśleć jak nie dać sie wysadzić z siodla. Jutro może być za późno.
 
Prawda jest taka ze kierownictwo nasze zapewne palcem nie kiwnie (tylko straszyc pracowników - to im wychodzi oj tak). Bez jakiegokolwiek sprzeciwu, jak trzeba będzie to zwolnią nawet 80% ludzi, byle stołeczki swoje utrzymać i komu trzeba w centrali się podlizać.

Gdzie byli Panowie Dyrektorzy jak wyrzucano ludzi na bruk czy alokowano na drugi kraniec Polski, bez jakichkolwiek świadczen socjalnych?? Moze czas wreście spłacic rachunki za krzywdy jakie Panie i Panowie Szlachta wielu naszym koleżankom i kolegom wyrządziło?? Bo człowiek z odrobiną honoru juz dawno by się do dymisji podał.

Nie pisze tego z zawiści, a raczej z przekonania, iz od czasu do czasu wypada spojrzeć w lusterko, by sprawdzić czy oczy w nim odbite nalezą jeszcze do człowieka czy może jedynie do istoty gotowej w imię własnego stołka czynić wiele krzywdy innym. Szanuj bliźniego swego jak siebie samego - znacie te słowa? Pomyslcie o tym podczas kolejnej mszy, na które tak ochoczo, pod publiczkę teraz biegacie.
 
locia a kto to się tak nawrócił na wiarę że uczestniczy tak nabożnie w nabożeństwach , jeżeli wiesz to podziel się swoją wiedzą bardzo to jest ciekawy temat
 
patrząc na forum dochodzę do wniosku że ic katowice już przestała istnieć z dniem postu administratora szkoda tego forum no ale trudno ,mam pytanie czy będziemy jeszcze dyskutować na tym forum o problemach ic katowicach o tym co się zmieniło na dobre, co trzeba by było zmienić czy też pakujemy się i idziemy na zasiłki
 
halo halo jak tam ic katowice czy wszyscy wyjechali czy już nas zlikwidowali jestem na urlopie a tu nic nie słychać czyżby dwór karolusa lub inne dwory wam zabroniły pisać może zaczniecie jak was zlikwidują
 
Back
Do góry