• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatki covidowe nie dla wszystkich...

Nie ma żadnych covid dodatków zamknijcie ten temat!!!!!!!!!!!!!!!
Oczywiście że dostali kadra kierownicza i przydupaski i to kwoty których nikt nie dostanie nigdy... Więc zamiast siać ferment to zapytaj np : związki bo już pismo oficjalne wystosowali , podobno na każdą z izb było ok 100tys PLN do podziału, więc może niech każdy się zastanowić czy aby w ost kwartale kierownicy i naczelnicy nie jeździli na kontrole na których nigdy nie byli ? Przypadek .... Sami sobie odp. Fachowo to się nazywa zangarzowania kasy kierowniczej... Ale wy zajmijcie się tematami zastępczymi np: czy wypłata ma być 1 czy 25 bo to takie ważne i niezbędne...
 
U mnie współpracownicy dostali i się podzielili, mnie ominęło i to kolejny sygnał że trzeba uciekać z tej służby, może zbyt krótko służe...
 
Kozaczek i ciekawy

To, że wy o czymś nie wiecie, nie oznacza że tego nie ma

A nawet gdybyście mieli rację, to nie decydujecie o tematach poruszonych na forum

Wątków, które was irytują lub nie interesują możecie nie przeglądać

S wystąpiła o informację publiczną i ias napisały ile wypłaciły
 
Czy ma ktoś informacje co się dzieje w spr. dodatków covidowych w IAS Kr., były, będą, nie będą? W kwestii dodatków zadaniowych ZZ Celnicy PL były b.aktywne. Słuszne sugestie na spotkaniu przekazały dyrektorowi, jestem wdzięczna za aktywność. Pytanie czy władza raczy posłuchać mądrego głosu związków. Lada moment się o tym dowiemy! Koniec kwietnia się zbliża...
 
Weź się opanuj
U mnie współpracownicy dostali i się podzielili, mnie ominęło i to kolejny sygnał że trzeba uciekać z tej służby, może zbyt krótko służe...
jezeli mogę wiedzieć w jakiej izbie jesteś ? Bo mnie zastanawia bardziej to czy zostały już wypłacane nawet jeśli ja zostałem pominięty bo z tego co słyszałem to w Warszawie nawet jeszcze nie zostały wypłacone
 
Ostatnia edycja:
Z dwóch źródeł usłyszałem, że w IAS Poznań covidowe były dla tych co nie byli na zdalnej ani dnia. Nie wiem ile w tym prawdy, bo wszyscy siedzą cicho sza.
 
Z dwóch źródeł usłyszałem, że w IAS Poznań covidowe były dla tych co nie byli na zdalnej ani dnia. Nie wiem ile w tym prawdy, bo wszyscy siedzą cicho sza.
No, u nas za IV kwartał dodatki dostali akurat ci co siedzieli na zdalnej a ci co nie byli na zdalnej ani dnia nie dostali ani grosza😳
 
W Rzeszowie rzucili ochłapy 2 stówki!To wstyd i żenada tak traktować ludzi.Jeśli nie zdobędziemy się na mocny strajk to można pakować manatki i wyjazd na truskawki
 
U nas w DS na zmianę dostają. Najpierw część za 1 kwartał, później następna część za kolejny kwartał i tak w kółko :) oczywiście to tajemnica, o której niby w innych działach nie wiedzą, ale co z tego.
może warto zająć się problemem systemowo, które wypłaty powinny być uzgadniane ze zz a które nie? Niech ktoś jasno to określi.
 
Wnioskowałem o dodatki zadaniowe i specjalne. Można było przydzielić punkty za okres 1-4/2021. W miesiącu max pkt 3 na osobę. Wg zarządzenia DIAS (dodatek max to 800 PLN brutto) za czynności spoza zakresu obowiązków, np. mentoring, udział w zespołach, prowadzenie szkoleń, bycie koordynatorem, pomoc innym działom w wykonywaniu ich zadań. Nie znaliśmy przelicznika kwotowego. Pieniądze zostały wypłacone wg podziału: 1 pkt = 430, 2 = 530, 3 = 640. Wszyscy dostali pomiędzy 1.000, a 2.500. Trochę wyszło głupio, bo jednemu pracownikowi przydzieliłem 4 x 1 pkt = 1.720, a drugiemu 2 x 2 pkt = 1.060. Jak widać 4 nie równało się 4. Była przydzielona ilość punktów na US na miesiąc. Nie było przydziału punktów na dział, ale jak potem oszacowałem to przydzieliłem 59 pkt na ok. 67 jakie by przypadały na dział wg udziału ilości pracowników działu do ilości pracowników całego US, czyli oddałem NUSowi 8 pkt. Były komórki, które nic nie dostały.
 
Back
Do góry