• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatek stołeczny

Hej
Dodatek stołeczny ma być wypłacany w lipcu z wyrównaniem od marca;)
I tu pojawia się pytanie. Szef służby w oficjalnym komunikacie pisze w marcu że dodatki będą wypłacane z wyrównaniem od stycznia. A teraz coraz więcej jest informacji że wypłacony ma być od marca. Czy zmieniła się podstawa prawna? Czy Szef w marcu nie wiedział co mówi? A co na to związki? Jakie jest w tej sprawie stanowisko zz celnicy.pl?
 
I tu pojawia się pytanie. Szef służby w oficjalnym komunikacie pisze w marcu że dodatki będą wypłacane z wyrównaniem od stycznia. A teraz coraz więcej jest informacji że wypłacony ma być od marca. Czy zmieniła się podstawa prawna? Czy Szef w marcu nie wiedział co mówi? A co na to związki? Jakie jest w tej sprawie stanowisko zz celnicy.pl?
W marcu może nie było wciąż wiadomo, bo ja np. dopiero całkiem niedawno w konsultacjach społecznych dowiedziałem się, że MSWiA uparł się przy marcu.
Oczywiście pieniądze za styczeń/luty muszą zostać przeksięgowane i wrócić do pracowników i funkcjonariuszy w takiej czy innej formie. ZZ Celnicy PL już działa w tym kierunku. Nic zatem nikt nie straci i od tego jesteśmy, by tego przypilnować. Już o to dbamy, jak tylko wypłynęła sprawa z MSWiA.
 
W marcu może nie było wciąż wiadomo, bo ja np. dopiero całkiem niedawno w konsultacjach społecznych dowiedziałem się, że MSWiA uparł się przy marcu.
Oczywiście pieniądze za styczeń/luty muszą zostać przeksięgowane i wrócić do pracowników i funkcjonariuszy w takiej czy innej formie. ZZ Celnicy PL już działa w tym kierunku. Nic zatem nikt nie straci i od tego jesteśmy, by tego przypilnować. Już o to dbamy, jak tylko wypłynęła sprawa z MSWiA.
przeksięgowane? i faktycznie każdy dostanie wtedy po 1000 brutto do ręki? Czy uznaniowo?
To jest wstyd dla naszego Szefa kajać się przed MSWiA. Wystarczyło odpisać, że w związku z brakiem podwyżki w roku 2020 r. względem innych służb podległych MSWiA nie ma podstaw do przyjęcia tego samego terminu. Albo stwierdzić sam fakt, że SCS podlega MF a nie MSWiA w związku z czym regulacje mogą pozostać odrębne.
 
@Jakub 27 dzis koniec miesiaca i jak sytuacja wygląda z dodatkiem stołecznym? Ma być wypłacony w lipcu ale do którdgo? Wiezz cos na ten temat? I podobno tylko od marca? A co z kasa za styczeń i luty?
 
Hej wszystkim są jakieś nie oficjalne informacje że mają w lipcu wypłacać czy tak będzie czas pokaże trzeba czekać;)
 
Czy to prawda, że już zostaliśmy wyru***ni dodatek stołeczny będzie wypłacany tylko marca a nie stycznia?
 
Szkoda ze przedstawiciele ZZ nic nie informuja.Nikt nie zabiera głosu w tej sprawie.Moze przewodniczacy Pan Siwy by sie w temacie wypowiedział i ludzi uspokoił
 
Szkoda ze przedstawiciele ZZ nic nie informuja.Nikt nie zabiera głosu w tej sprawie.Moze przewodniczacy Pan Siwy by sie w temacie wypowiedział i ludzi uspokoił
A ja otrzymałem dzisiaj rano od Przewodniczącej ZOI ZZ CELNICY.PL w IAS W-WA dosyć przyjemna wiadomość mailową:
Witam,
Koledzy i Koleżanki,

Informuję że, po prawie 6 latach od zainicjowania pomysłu , starań i pisania pism przez Zarząd ZOI ZZ CELNICY PL w IAS Warszawa ws. wprowadzenia dodatku stołecznego rozporządzenia ( dla cywili oddzielne i dla funkcjonariuszy oddzielne) już zostały podpisane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
W tym tygodniu powinny być opublikowane.
Wypłata nastąpi w lipcu z wyrównaniem od marca. Środki są zabezpieczone i przekazane na konto IAS Warszawa.

Wytrwałość i cierpliwość się opłaciła i osiągnęliśmy sukces w tym zakresie.

Dzięki Jola za miłą wiadomość.
 
Back
Do góry