• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dodatek stołeczny

Dyżurny WZP

Użytkownik
Dołączył
15 Lipiec 2022
Posty
18
Punkty reakcji
26
Witam
Czy ktoś ma wiedzę na jakim etapie są prace nad dodatkiem stołecznym?

Przybliżony termin wprowadzenia i od kiedy ma być naliczany ( od początku roku czy od momentu wejścia w życie)?
W jakiej wysokości ( pierwotnie były widełki 400 - 600. Potem podobno zmieniono na jedną kwotę 500)?
Czy będzie dotyczył tylko Stolicy czy inne duże miasta też są brane pod uwagę?
Pozdrawiam
 
W projekcie rozporządzenia zostali pominięci np funkcjonariusze BIW czy z wydziału działań taktycznych MF, mimo pełnienia służby w Warszawie
 
Funkcjonariusze pełniący służbę w MF mają wyższą siatkę mnożników ( choć nie rozumiem czemu), nagrody kwartalne też mają dużo wyższe. Proponuję wyrównanie i tych dysproporcji a wtedy chętnie przekaże nawet w całości swój dodatek „stołeczny” dla tych „biednych” funkcjonariuszy w MF
 
Nikt nie broni Ci przejść do MF, nie dziel nas, to droga do nikąd. Serio będzie ci lepiej, jeśli ktoś nie dostanie czegoś co mu powinno przysługiwać?
 
Nikt nie broni Ci przejść do MF, nie dziel nas, to droga do nikąd. Serio będzie ci lepiej, jeśli ktoś nie dostanie czegoś co mu powinno przysługiwać?
Czyli dla Ciebie po równo to znaczy takie same dodatki ale skoro masz wyższy mnożnik to tu już nie musi być po równo. Odpowiem tak jak Ty mi chcesz dodatek stołeczny przenieś się do IAS Warszawa 🤷‍♂️
 
Czyli dla Ciebie po równo to znaczy takie same dodatki ale skoro masz wyższy mnożnik to tu już nie musi być po równo. Odpowiem tak jak Ty mi chcesz dodatek stołeczny przenieś się do IAS Warszawa
Właśnie...
Czy w ministrum mswia mają dodatek stoleczny?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 
Mialo byc podpisane cos 15 maja ale czy cos bylo nie wiem niestety.trzeba wydaje mi sie pytac w zwiazkach
 
Back
Do góry