• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Dlaczego forum prawie umarło?

... i odechciewa mi się "zaglądania" na forum by odkryć co też nowego zrodziło się w tej jednej głowie pod wpływem przeglądania "ciekawostek" internetowych....

mam podobne odczucia
zbanowanie nic nie da, bo zarejestruje nowe byty lub będzie używać (zapewne to już robi) proxy
 
odpowiedz dlaczego forum umarło znajduje się wyzej od takich wpisów matołek ty h.......
banujesz i tak nic z tego ciagle sa nowe posty,czasami zastanawiam się czy należe do zwiazku zawodowego czy czyjes prywatnej organizacji .....jak takich wpisów dokonuje wiceprzewodniczacy to jak mają widziec ciebie ,mnie czy setke innych osób????
 
Dlaczego to forum prawie umarło? Albo Dzień Podległości?

Dlaczego nikt nie odpowiada na kwestie podniesione w tym wątku?

Za wyjątkiem dyżurnych zaklinaczy rzeczywistości. Takich jak np. mister jabol z pomagierami, który stara się, przy pomocy pseudoobiektywnej retoryki, narzucić swój tok myślenia i sposób przedstawiania rzeczywistości. A jak mu się nie udaje, to histerycznie wali butem w mównicę.

Odpowiem: ludziom szkoda czasu na jałową dyskusję, na publiczne, beskuteczne prezentowanie swoich odczuć i poglądów. Poza tym, o czym i jak długo można pisać i dyskutować? A może należałoby napisać przeinaczać rzeczywistość? Pod dyktando jakiegoś dyżurnego kreatora widzenia?

Spirytus do spryskiwaczy miał wjechać i wjechał? Stopnie służbowe, stanowiska i kasę rozdano, jak chciano, wg widzimisię i już? Rozpierducha prawdziwego cła z tradycjami, wiedzą i przeszłością staje się ciałem? Wiele innych spraw toczy się tak, jak ktoś sobie tego życzy? I nie pomogą tu całkowicie nietrafne bany? Przywoływanie treści i instytucji na form, zawiadomienia i pisma też? Taką mamy rzeczywistość, Panie Siwy? Taką ją zastaliśmy i taką będziemy dalej kreować?

Awatarzy, jesteście górą? Tylko dlaczego boicie się dyskusji i argumentów? Zakamarków wolnego świata w internecie? Treści tam się znajdujących? Przykładów i odniesień?

A propo dyskusji na odpowiednim poziomie i w odpowiednim, zbanowanym gronie.

Niech żyje Pan Generał! Niech żyją Dyrektorzy i Naczelnicy! Niech żyje bezkonsumpcyjny płyn do spryskiwaczy! Jabol też niech żyje!

Teraz dobrze?

Nie? To poczytajcie sobie:

„(...)Nawet największy mędrzec nie wyjaśni, jaki to cud sprawia, że 36 pułk zasłużył na rozwiązanie, ale odpowiedzialny zań minister odchodzi z pochwałami jako wybitny fachowiec. I że za Tuska nadużycia ABW, policji czy prokuratur to tylko "nadgorliwość", a wcześniej przez trzy lata znacznie drobniejsze nieprawidłowości były "naciskami" - a jeśli już nie da się żadnego "nacisku" znaleźć, to przynajmniej "stworzeniem atmosfery wykluczania całych grup społecznych". Że kiedyś straszył nas Tusk benzyną po pięć złotych, a dziś, gdy dawno tę cenę przekroczyła, jakoś nie może po prostu zmniejszyć akcyzy, choć wymagane przez Unię 360 euro za tonę przekracza ona u nas o prawie 60 euro. (...).”

http://fakty.interia.pl/felietony/z...osci/news/tusk-nasz-chlopiec-do-bycia,1680254

„Redaktor naczelny antyklerykalnego brukowca "Fakty i Mity" oraz poseł ruchu Palikota, Roman Kotliński, przejechał się po Monice Olejnik. Wypomniał jej ojca - wysoko postawionego esbeka - i początki kariery dziennikarskiej w roku 1982, w stanie wojennym, kiedy to szukano ludzi wiernych reżimowi na miejsce dziennikarzy wyrzucanych z pracy przez komisje weryfikacyjne; z publikacji Kotlińskiego wynika jasno, że Olejnik uznana została za taką właśnie z powodu "resortowego" pochodzenia. Kotliński idzie zresztą dalej, nazywając gwiazdę TVN i Radia Zet "Stokrotką", co jest oczywistą aluzją do krążącego po tzw. środowisku i nigdy w żaden sposób nie udowodnionego oskarżenia, jakoby pod takim właśnie kryptonimem młoda pracownica radiowej trójki współpracowała z SB. (...).”

http://fakty.interia.pl/felietony/z...zesnego-endeka/news/egzamin-na-pajaca,1718868

Czy mamy już odpowiedź na pytanie, dlaczego to forum prawie umarło? Poza tym, zgłaszam formalny wniosek o ustanowienie Dnia Podległości. Z jedną partią, televizją, gazetą. I obowiązującym jednym jedynie słusznym poglądem na rzeczywistość.
 
THRUST.

Napominałem Kmicica wielokrotnie, banowałem czasowo i na stałe, ale rzeczywiscie skoro nie pomaga każdy jego nowy nick będzie banowany od razu na wieczność.
 
Back
Do góry