• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy UC Katowice to k... przechowalnia???

jak nie pracujesz w pyrzowicach to nie sądż a zgłoś akces do pracy w tej komórce a się przekonasz jak jest ja teraz tam nie pracuję więc się nie wypowiadam
 
Wiesz, powiem Ci, że dużo słyszałem o tym i tamtym i dlatego piszę, a o tamtym k......... mówi się wszędzie dużo, więc nie rozumiem twoich pretensji, chyba że to chodzi właśnie o Ciebie, a udajesz że tam nie pracujesz. :lol:
 
chodzi mi o to żeby nie odgrzewać starych kotletów już dość miesza się na stanowiskach kierowniczych i decyzje nie zawsze są trafne i tyle i nie podejrzewaj mnie o toże jestem tym kim nie jestem.Pozdrawiam
 
Chyba nie jesteś z Bielska bo wiedziałbyś, że wielu idzie w odwrotną stronę z południa na północ lub północny-zachód :lol:
 
A miało być tak pięknie. Zapowiadane zmiany nic nie przyniosły. Starzy kierownicy oddziałów dalej na swoich stanowiskach nieudolnie kierują swoimi ludźmi. Wystarczy popatrzeć kto obejmuje stanowiska w nowo tworzonych komórkach. Stara "klika" powraca ! Śmieją się z tego wszystkiego i poklepują tylko po ramionach, bo wiedzą, że dalej będą "bezkarni. Do kitu z taką reformą służby. DO BANI !!!!!!!!!!!!!! :evil:
 
Tak Walczak na prezydenta no może na dyrektora izby skarbowo celnej a będzie wreszcie sprawiedliwsość i zapanuje prawo.
 
Zgoda co do jednego że każda nowa miotła sprząta ale no właśnie np ta za 5 zeta pozoruje sprzątanie a kurz zostaje i tak to jest w tej służbie od 16 grudnia. Pozdro
 
Widać po waszych wpisać, że jesteście ze starej ekipy pal..ty i trzęsiecie du..mi żeby tacy jak ja się za was nie wzięli.... :D Ale liczę na to że taki dzień niedługo nadejdzie i staniemy "face to face", a wtedy zobaczymy jak będziecie śpiewać......??!!
 
Nie uwazacie, że poziom tej "dyskusji" daleko odbiega od dobrego smaku? Życie samo zweryfikuje wasze groźby i przechwałki. Źle to świadczy zarówno o "starej jak i o młodej ekipie". Może zajęlibyście się czymś bardziej konstruktywnym? Np. 12 grudnia, bo na tym forum jakby nie było tematu.
 
Np. 12 grudnia?

O ile wszystkim wiadomo, w IC Katowice działa pięć, o pardon, 6 prężnych i aktywnych związków zawodowych. jestem pewien, że wszystkie aż sie pala do wziecia udziału w Pikiecie MF 12 grudnia. Zwłaszcza objęta ochroną gatunkową, wschodzaca gwiazda NSZZ "S".

Śląsk od poczatku roku popierał S. Siwego i domagał sie aktywnego protestu. Nawet mi przez myśl nie przechodzi, że teraz mógłby zawieść.
 
Już się boję a w szczególności twojej rozległej i fachowej wiedzy być może los pozwoli zweryfikować twój poziom i mój.
 
Los jest ślepy. :lol: :lol: Rozległymi fachowcami byli tylko ci co czerwonych mieli za kolegów. Może i wrócicie ale nic już nie będzie takie jak dawniej. A zweryfikuje was ustawa lustracyjna.
 
do kolegi związkowca, tego wyżej

Żebyś się nie zdziwił, ilu z IC Katowice pojedzie do Warszawy. Przyjmuję zakłady: MAX 12 z BB, 4 z Gliwic, 3 z Katowic, 0 z Cz-wy, czyli nie więcej niż 20. Ciebie też tam nie będzie. Kto zgadnie lepiej?? Wyniki po 12-tym.
 
Back
Do góry