• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Czy UC Katowice to k... przechowalnia???

W

Wacus

Gość
Czy ktos moze mi wyjasnic czemu 90% wszystkich zdymisjonowanych "aparatczyków" trafia akurat do UC Katowice? Czy ten urzad to k.... przechowalnia jakas? Wezcie ich sobie spowrotem do Izby jak są tacy dobrzy wraz z ich zarobkami. Potem jak przydzie do awansów do oczywiscie dostaną znowu sami swoi. Paranoja.
 
UC Katowice i UC Częstochowa niech sie cieszą, że u nich zmiany kadrowe szybko nie nastąpią. Z Cieszyna, Gliwic i okolic wszyscy koledzy mają daleko do Katowic nawet jakby im zaoferowano najwyższe stołki.
 
dalej nie wiem bo z prowincji na południu jestem kto przeszedł do pyrzowic i co ma do tego osoba kierownika skoro jest już długo za różnych dyrów to się chyba sprawdza?
 
nie bardzo rozumiem no ale skoro to tajemnica tylko dla katowickiej części to trudno ,poza tym nie jestem zorientowany ale nie słyszałem o ewentualnej wymianie w pyrzowicach i tyle.
 
"dalej nie wiem bo z prowincji na południu jestem kto przeszedł do pyrzowic i co ma do tego osoba kierownika skoro jest już długo za różnych dyrów to się chyba sprawdza?"[/quote]

oto mi chodziło że się nie sprawdza !!!!!!!
 
Czy ktos moze mi wyjasnic czemu 90% wszystkich zdymisjonowanych "aparatczyków" trafia akurat do UC Katowice? Czy ten urzad to k.... przechowalnia jakas

Ja ci wyjaśnie czemu was dociażają. Pamiętasz jak wykazywaliście statystyki. :lol: Miejscami 200% normy jak za komuny :lol: Żaden pozostały urząd nie był wam w stanie dorównać. To się teraz nie dziw, że trzeba wam ludzi do pracy żebyscie sie nie poździwagali od roboty. :D
 
A co w Pyrzowicach słychać ?? Odchodzi w końcu ten Wasz znienawidzony czy jeszcze się trzyma jak zwykle i zaciekle walczy o pozostanie na stanowisku ?? Myślę, że już najwyższa pora na niego. Bez wykształcenia itd itp........................................................................................... :?:
 
Poprzedniku nie pisz Wasz bo jesteś fc z pyrzowic i jak masz aspiracje na kierownika to się zgłoś do dyrektora i przedstaw swoją kandydaturę, pracowałem kiedyś w pyrzowicach i wierz mi że się nie nadajesz
 
To się gościu głęboko mylisz, bo akurat ja nie jestem z OC Pyrzowice....... :D, a co do kandydowania na to stanowisko, to mam to głęboko gdzieś kto tam będzie, tylko jestem ciekaw czy cały czas jast tak jak było.............czyli "do dupy".
Pozdrawiam wszystkich z OC Pyrzowice.
 
Back
Do góry