• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Co słychać w izdebce

W

wyjadacz

Gość
czy w katowicach wszyscy pomarli albo się boją pisać?
ta władza już się pakuje , widać to na korytarzach na grunwaldzkim więc nie bójcie sie i piszcie jak to było wspaniale , sprawiedliwie , kompetentnie i kulturalnie przez ostatnie dwa lata.
 
No cóż , ponad dwa lata temu stwierdzono ,że teraz będzie sprawiedliwie , wyszło jak zawsze premie ze wskazaniem kadry kierowniczej tej nad naczalstwa , tworzenie stanowisk w wzp dla swoich a i stanowisk poza wydziałem byle bliżej domu dla wybranej ?WLO/ Tyle na dzisiaj.
A jeszcze jedno mó szef zaapelował wtedy o pilną i rzetelną pracę bo b ędzie lepiej. Pytanie dla kogo?
 
Panie Gil czy jako prężny działacz związkowy wywalczył Pan jakiekolwiek pieniadze dla ludzi. Robi Pan cokolwiek w tym kierunku? Czy wywiera Pan jakąkolwiek presje na swojego kolege dyrektora bo cisza jak makiem zasiał.
 
bidulu odpowiedż jest prosta nie wywalczył nic ale za to jeździ z poważnym i przymrozkiem załatwiać kolejną dla nich kadencję.Myślę że to już się nie da .
 
W IC Białystok we wrześniu także były podwyżki o około 100 zł/łeb. Po nowym roku ma być kolejna tura. Wszystko po to żeby zatrzymać jak najwięcej ludzi.

Wybrałby się Mrosek na nauki do Białegostoku. Może nauczyliby dyrektora jak gospodarować kasą. Czemu związki nie sprawdzą na co idzie kasa zwalnianych ludzi, odchodzących na emeryture itp. Czemu związki nie sprawdzą kto w ostatnich miesiącach dostał podwyżke?
 
A zatem Nowym Rokiem Nowym Krokiem. jako wasz były współpracownik życze wam zmian na lepsze . Normalnych godziwych pensji, przywilejów mundurowych i kierownictwa udolnego, życzliwego i szczodrego dla wszystkich. Miejcie się dobrze clorze.
 
wielkie to szczęście

Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo się cieszę że nie jestem już funkcjonariuszem Waszej Izby. Po 12 latach pracy zostałem "sprzedany" przez Waszych Judaszy związkowych na wschód. Dla swoich ciepłych posadek podpisali by cyrograf z diabłem. Widzę że niewiele się zmieniło w tej smutnej Izbie. Czy o/c Pyrzowice jest nadal przechowalnią i poczekalnią dla wybrańców.Żegnam ozięble.
 
Spadają dalej. Naczelnicy, kierownicy i dyrektorzy :mad: Szukają "ciepłych" posadek bo im się robić nie chce. Tylko osobówka ich interesuje, a języków ni w ząb żaden nie zna :mad:
 
Kto to znowu spadł z tej doborowej kadry kierowniczej ? U nas nic nie mówią , z twojego posta Max wynika że kogoś posuneli i skierowali do pyrzowic na pas , Czy tak ?
 
Napisałbym Ci ale wiesz, nazwisk podawać podobno na forum nie wolno, a jest tam niezła "śmietanka" poprzedniej ekipy ...... a knują aż się patrzeć i słuchać nie da :mad:
 
U nas mówią że na osobówce oprócz eks kadry są ludzie którzy nic nie umieją robić , ba robić im sie nie chce , nie wiem jak tam jest ale z tego co napisałeś rozumiem że tam pracujesz , pytanie w której jesteś grupie ?
Ci co byli dobry podobno zostali wyautowani przez nowe kierownictwo .
Jaka jest prawda to chyba sami lotnicy wiedzą.
 
Twój post nijak nie pasuje do informacji chociażby z RKS-u , chyba coś przeinaczasz z tymi co maja wyniki a tymi co to robia wielkie nic he he he .
A moze odpowiedza Ci osoby które jak napisałes nic nie robiły na osobówce ?
 
To bardzo ciekawe. Skąd oni mają takie informacje ? Niech ci powiedzą prawdę, jak w 1 miesiąc w tej chwili na osobówce wystawia się więcej mandatów niż się wystawiło przez ponad 15 lat istnienia oddziału :D a o różnych innych rzeczach jak okazy CITES, zabytki itd itp nie wspomnę. :)
 
No i co robicie z tych pyrzowic taki pępek świata? nudne to jak flaki z olejem , jazgoczecie jak przekupki na targu a w izbie ważne nas czekaja wydarzenia! wybory, nominacje i to jest tematem dni minionych i przyszłych a nie mandaciki , spadochroniarze i takie tam pierdoły. a własnie temat to "co słychac w izdebce" więc co słychac? może napiszecie coś o czym jeszcze nie wiem...?
 
Back
Do góry