• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cenzura na forum

Status
Zamknięty.
Treść postu przeniosłem do archiwum osobistego.

- PONIEWAŻ stwierdzam u adresata "mentalność Kalego", według której użyte w niej argumenty nie są argumentami,
a jego słowa (prócz dwóch czy trzech, powtarzanych za każdym razem niepowiązanych zarzutów) żadnych argumentów
nie potrzebują,
- TO wyznawane przeze mnie standardy, nakazują mi przeprosić Koleżeństwo za próbę dyskusji z trollem, co niniejszym
czynię.

Admina proszę o nieusuwanie tego postu z obrazem zastępczym - mającym swój cel - a z pewnością nie naruszającym żadnych zasad.

01.jpg
 
Ostatnia edycja:
CAT:
Po pierwsze nie ja, lecz Ty forsujesz podziały w środowisku, kwestionując znane Ci postulaty naszego ZZ (np art. 1 pkt. 3 i 4 projektu obywatelskiego ustawy o EM) oraz jednoznaczne wypowiedzi przewodniczącego w kwestii zaliczenia do emerytur mundurowych funkcjonariuszy wywodzących się z IC i UKS lat w służbie cywilnej.
Po drugie nigdy nie krytykowałem Twojego stanu zdrowia czy pochodzenia. Zwyczajne kłamiesz. W przeciwnym razie proszę o przykład.
Tak, krytykuję Ciebie za obrażanie innych uczestników forum, kwestionowanie oficjalnego stanowiska naszego ZZ w kwestii jw., korzystanie z dwóch kont, bezpodstawne pomawianie mnie o korzystanie z dwóch kont, używanie pogrubionej czcionki w sytuacji gdy jako zwykły użytkownik forum możesz używać zwykłej.
Ponownie proszę: stosuj się do podstawowych zasad poprzez zaniechanie tego, o czym wyżej napisałem.
 
Ostatnia edycja:
- PONIEWAŻ stwierdzam u pewnej osoby (której tu nie wymieniam, ale zapewne "nożyce" się odezwą) "mentalność Kalego", według której użyte w niej argumenty nie są argumentami, a jego słowa (prócz dwóch czy trzech, powtarzanych za każdym razem niepowiązanych zarzutów) żadnych argumentów nie potrzebują,
- TO wyznawane przeze mnie standardy, nakazują mi przeprosić Koleżeństwo za próbę dyskusji z trollem, co niniejszym
czynię.


Admina proszę o nieusuwanie tego postu z obrazem zastępczym - mającym swój cel - a z pewnością nie naruszającym żadnych zasad.

6377


To już ostatni obraz zastępczy.

Wszystkich użytkowników Forum jeszcze raz przepraszam za swą naiwną wiarę, że każdego idiotę można przekonać do zastanowienia, podobnie jak trolla do rzeczowej dyskusji. Z powodów istotnych dla mnie, za żadne skarby nie wskażę jaką personę mam na myśli.

Jednocześnie obiecuję, iż w wypadku gdy ktoś zwróci mi uwagę, że podjąłem dyskusję z trollem,
to tym razem dyskusję taką przerwę.

ps
Z racji dzisiejszego zwyczaju, niniejszym jako pierwszy, czynię zadość tradycji ...

ps2
Do admina - w razie takiej potrzeby, bądź tylko ciekawości, treści zamienione na obrazy zastępcze, posiadam do wglądu.
 
Ostatnia edycja:
CAT:
Kolejna obraźliwa i pozbawiona argumentów Twoja wypowiedź.
Zlekceważyłeś wszystkie zarzuty o których napisałem w poście 42.
Administratora oraz użytkowników forum proszę zapoznać się z wcześniejszą korespondencją.
Na tej podstawie proszę ocenić kto jest trollem i zaśmieca forum pustymi postami.
 
Jeszcze jedno zdanie do Admina:

Z całego serca DZIĘKUJĘ za udostępnienie nowej funkcji na forum - ignorowania 🦃.
 
Ani @cat ani @bolo1999 nie zrobili nic takiego aby zasłużyć na bana. Jeżeli na tym forum zacznie się karać za słowa to forum upodobni się do skarbowców.

Ale tak się dzieje! Jedno zdanie Nieetosowego Skarbowca wystarczyło i administrator zbanował Kasowskiego.
A co Kasowski zrobił takiego? Odpowiadam: nic. Ale możesz poszukać. Może coś znajdziesz.
Mogę natomiast podrzucić wiele zwrotów słów Nieetosowego Skarbowca w rodzaju "g*wnojad" (powtarzanych wielokrotnie) a jak widać nie zasługujących (według administracji) chociażby na ostrzeżenie.
Powyższe teksty Cata vel Rybka potwierdzają stosowanie dwóch standardów.
Na skarbowcach widzicie, a tutaj jesteście ślepi i głusi?
"Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim oku, obłudniku, nie dostrzegasz". ?
 
Ze względu na powtarzające się często na Forum spory, dotyczące "różnego traktowania" userów, a także na istniejący,
szeroki wachlarz
"pojęć opisujących" różne "wymiary" (na przykład wymiar bliskoznaczności):

- podobne, tożsame, identyczne, zbliżone, takie same, tego typu, bliźniacze, zbieżne, porównywalne, pokrewne, styczne, analogiczne, równokształtne, równorzędne, równoważne, równoznaczne, współmierne, paralelne, synonimiczne;

jak również

- inne, odmienne, różne, odrębne, przeciwne, zmienione, przeobrażone, niepodobne, nieidentyczne, niejednakowe, alternatywne, nowe, antagonistyczne, sprzeczne, opozycyjne, niezgodne, pejoratywne, skrajne, opaczne

i wiele, wiele niewymienionych,

z których to pojęć KAŻDE posiada jeszcze swój dodatkowy, odrębny wydźwięk - PRZYPOMINAM,
iż pojęcie "podwójnych standardów" jest jedynie stwierdzeniem wrażenia, nie posiadającym w samym sobie mocy argumentu.

Ponieważ ŻADNA wypowiedź nie jest identyczna z drugą, należy uwzględnić o wiele więcej kryteriów, niż "pojęcia opisujące"!

Nie będę tu jednak przytaczał kolejnych przykładów kryteriów - bo ten post już w tej chwili zdenerwował wiele osób
i przedstawia się jako wystarczająco skomplikowany - lecz przejdę do celu umieszczenia go na Forum.

Otóż (moim zdaniem) naprawdę jedynym sposobem uniknięcia sporów w środowisku różnych polskich "światków",
jest WYŁĄCZNIE ...
... DOBRA WOLA wobec interlokutorów oraz umiejętność jej rozpoznawania wobec siebie.

Jeżeli ktoś ma to kryterium za nieistotne, bądź nie potrafi albo "nie chce mu się" go zastosować, to winien się liczyć z tym,
że

KAŻDE, I TYLKO JEDNO SŁOWO ma moc wywołać Koniec Świata - tak w przenośni, jak i dosłownie ...
 
A co Kasowski zrobił takiego? Odpowiadam: nic. Ale możesz poszukać. Może coś znajdziesz.

"Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim oku, obłudniku, nie dostrzegasz". ?

Fałszuje cytaty zmieniając ich treść, przypisując innym userom wypowiedzi, które nie miały miejsca


Post nr 7

Tylko za to zasługuje na bana
 
Fałszuje cytaty zmieniając ich treść, przypisując innym userom wypowiedzi, które nie miały miejsca
Post nr 7
Tylko za to zasługuje na bana

Przyjacielu Drogi - przecież właśnie "rozmawiasz" z @KASowskim.
Oczywiście popieram Twoje zdanie, ale dla niego jest ono bez znaczenia, gdyż wymianę słów traktuje jak seks
na zasadzie gry w tenisa stołowego.
To tak, jak z impotentem (UWAGA - nie stwierdzam, że nim jest, lecz posługuję się przykładem).
Nie chodzi mu o "spełnienie", lecz o robienie "ping - pong" - albo inaczej - nie może mieć racji/złapać króliczka
więc próbuje udowodnić, iż samo doprowadzenie rozmówcy do przekroczenia granic/gonienie za króliczkiem,
jest szczytem tantrycznej ekstazy, a orgazm jest po pierwsze dla prostaków, a po drugie stanowczo
przereklamowany ...
 
Hej @bolo1999, co znaczy - Twoim zdaniem - wyrażenie "g*wnojadzie" ?

Mam dylemat, ponieważ znalazłem sporo możliwości; począwszy od "głownojada" (z nazwy miasta),
do "głównojada" (z pozycji centralnej).
Myślę, że jeśli komuś kołaczą się w głowie jakieś brzydkie znaczenia, to rzecz trąci dewiacją ...
 
TYLKO ZA TO ZASŁUGUJE NA BANA

A o kontekście zapomniałeś? KASowiski zobowiązał się (zobowiązałeś się) do czegoś. I tego nie zrobił (nie zrobiłeś). Był to zakład honorowy - niewypełniony, więc takie były konsekwencje. O których też wiedział wiedziałeś).

Natomiast prawda jest taka, że zrobiłeś chlew na skarbowcach. Posługujesz się tam 3 kontami żeby siać swoją nachalną i chamską propagandę. A teraz postanowiłeś się przenieść tutaj. By z Celnicy.pl zrobić to samo co ze skarbowcami - nachalną propagandówkę. Tam Ci się udało, bo trafiłeś na podatny grunt. Tutaj mam nadzieję, że administracja w porę zareaguje.
Jeśli nie - forum Celnicy.pl skończy tak samo jak skarbowcy - nikt normalny nie będzie tu wchodził bo i po co? Poczytać głupkowate memy polityczne?
 
Hej @bolo1999, co znaczy - Twoim zdaniem - wyrażenie "g*wnojadzie" ?

Mam dylemat, ponieważ znalazłem sporo możliwości; począwszy od "głownojada" (z nazwy miasta),
do "głównojada" (z pozycji centralnej).
Myślę, że jeśli komuś kołaczą się w głowie jakieś brzydkie znaczenia, to rzecz trąci dewiacją ...


Żuk wiosenny


Żeby nie razić pełnym brzmieniem w oczy - g*wnojad

Coś jak miś kolorowy na pandę, można czarno-biały, można kolorowy, w końcu czerń i biel to kolory, do tego dwa, więc liczba mnoga jest nie tylko zasadna, ale wręcz jedyna dopuszczalna
 
  • Kocham
Reactions: cat
Bolo:
Forum Celnicy nie jest przyrodnicze.
Pomyliłeś forum.
Produkujesz spam (post 56 gdybyś miał wątpliwość).
 
Ostatnia edycja:
Nie obrażajcie Kalego.
A tak na poważnie to skomentuje tutaj, bo oczywiście na konkurencyjnym forum z przyczyn oczywistych nie mogę.

Pan Kasowski, o którym mowa relatywizuje palenie kukły Żyda, a relatywizowanie to coś złego jak wygłosił w tzw. kazaniu w te święta jeden z zapewne jego idoli.

1. Nikt nie kwestionuje palenia kukły Judasza co jest zwyczajem nie tylko w Polsce, dla mnie nielogicznym bo bez Judasza nie byłoby religii chrześcijańskiej, więc jak można go winić za to co Bóg kazał mu zrobić dla dobra wszystkich ludzi skro Bóg wiedział rzekomo wcześniej, że to zrobi, ale to temat na inne rozważania. Kwestionowane jest nadawanie Judaszowi cech stereotypowego Żyda - z długim nosem w stroju na modłę Chasyda, bo to jest odwoływanie sie do tych samych instynktów do których odwoływali się naziści. Tu jest sedno problemu. Dla tych ludzi Judasz jest uosobieniem całego narodu, któremu nadaje się cechy jednonzacznie negatywne. Powoduje to powielanie stareotypów, a co najgorsze z udziałem dzieci.

2. W Purym Żydzi rzekomo robią to samo. Czym innym jest palenie kukły uosabiajacej naród, a czym innym palenie kukuieł konkretnych osób, nie przedstawiających żadnych stereotypów tylko osoby z imienia i nazwiska, które zdaniem palących zrobiły dla tych osób coś złego w sensie politycznym czy dosłownie coś złego. To jest uznana w świecie cywilizowanym forma protestu, w pierwszym przypadku, a w drugim akt zorganizowanej rozpaczy. Nikt się nie oburza w Stanach czy , że ktoś pali kukłę prezydenta czy premiera jakiegoś kraju (na to obrażają sie jedynei przywódcy, bądź nieformalni przywódcy takich demokracji jak Turcja czy Polska). Nikt sie też nie oburzy, że pali sie kukłę z danymi osobowymi zamachowca. Inna sprawa, że jest to robione przez raczej skrajną w poglądach grupę, nie jest to element ani doktryny religijnej ani nawet wieloletniej tradycji.

Na zkończenie, jeśli będziemy tolerować, że w takim Prudniku rodzice pokazują dzieciom jak bić kukłę Żyda, to nie dziwmy się, że te dzieci jak potem dorosną to na rynku w Krakowie biją Żyda z krwii i kości. A jeśli trafią się tacy, których ani to pierwsze ani to drugie nie dziwi, bo "przezcież Żydzi" robią to samo, to przestańmy się nazywać sercem Europy, a zacznijmy peryferiami Azji, bo przecież Izrael też w Europie nie jest.
 
Chciałbym podziękować głównym aktorom tego wątku. Wasze kwieciste wypowiedzi i chęć bycia tym, co ma ostatnie słowo, tak w tym temacie, jak i w wielu innych, spowodowały u mnie chyba nieodwracalny syndrom mdłości na widok co niektórych nicków i awatarów.
Niestety mdłości te zdecydowanie się pogłębiały po przeczytaniu wypowiedzi tychże wyżej wymienionych, także w trosce o swoje zdrowie postanowiłem ograniczyć się do czytania tylko i wyłącznie artykułów z głównej strony tegoż forum bądź postów osób funkcyjnych Związku.

Nie pozdrawiam.
 
A o kontekście zapomniałeś? KASowiski zobowiązał się (zobowiązałeś się) do czegoś. I tego nie zrobił (nie zrobiłeś). Był to zakład honorowy - niewypełniony, więc takie były konsekwencje. O których też wiedział wiedziałeś).
Był to zakład honorowy? Niewypełniony?
Wow! Jestem pod wrażeniem.
Możesz wskazać mi tego posta z tym zakładem?
Bo pytałem Kasowskiego na skarbowcach i napisał,że nic takiego nie miało miejsca.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry