• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cenzura na forum

Status
Zamknięty.

Celny

Nowy użytkownik
Dołączył
12 Czerwiec 2018
Posty
14
Punkty reakcji
6
Dlaczego został usunięty wątek który pojawił się dziś na forum odnośnie zablokowania użytkowników CAT oraz Bolo1999 ?

Dlaczego został zablokowany użytkownik który na otwartym forum wniósł o zablokowanie w/w prowokatorów ?

Czym jest spowodowana cenzura i ochrona w/w użytkowników ?
 
Dlaczego użytkownik CAT vel Rybka korzysta na forum z dwóch loginów?
Dlaczego ww. użytkownik obraża innych, do tego korzysta z pogrubionej czcionki - kim on jest, że korzysta ze specjalnej ochrony?
Dlaczego administrator na to nie reaguje, a moje dwie wypowiedzi w tym temacie usunął?
Czy na forum Celnicy.pl mamy wolność wypowiedzi z poszanowaniem godności innych użytkowników, czy Koreę Północną?
 
Administratorzy !

Jeśli ten wątek zostanie usunięty a ja zostanę zablokowany tak jak ktoś z administratorów zablokował dziś użytkownika @Klnm który opisał problem to forum Celnicy.pl straci resztki godności.

Dlaczego boicie się niewygodnych tematów ?

Dlaczego blokujecie niewygodnych użytkowników którzy naświetlają problem ?
 
Treść postu przeniosłem do archiwum osobistego.

- PONIEWAŻ stwierdzam u adresata "mentalność Kalego", według której użyte w niej argumenty nie są argumentami,
a jego słowa (prócz dwóch czy trzech, powtarzanych za każdym razem niepowiązanych zarzutów) żadnych argumentów
nie potrzebują,
- TO wyznawane przeze mnie standardy, nakazują mi przeprosić Koleżeństwo za próbę dyskusji z trollem, co niniejszym
czynię.

Admina proszę o nieusuwanie tego postu z obrazem zastępczym - mającym swój cel - a z pewnością nie naruszającym żadnych zasad.

6368
 
Ostatnia edycja:

Kolejna wypowiedź użytkownika CAT pozbawiona argumentacji.
Puste wypowiedzi, poniżające innych, są typowe dla tego tego użytkownika i jedynie zaśmiecają forum.
Autorzy tego typu wypowiedzi na forum określani są mianem trollów.
Administratora proszę o odniesienie się do problemu, a nie udawanie, że problemu nie ma.
 
Yogi, chłopcze. Cat według Ciebie obraża, jest trollem, jest napastliwy, powinno się go zablokować?! Powiem Ci coś. Cat jest niezwykłą osobą, zaangażowaną w swoją pracę, w działalność związkową, wspierający na tym forum innych swoimi radami, pomysłami. Cat to prawdziwy społecznik, zasłużony dla swojej grupy zawodowej. Nie znam go, ale wiem to z obserwacji jego wpisów na tym forum, od wielu, wielu lat. Polecam Ci ich analizę to przestaniesz twierdzić, że to troll i wymagać od admina by zablokował Cata. Przestaniesz go atakować. Gdyby nie tacy ludzie jak Cat to Tobie - młody funkcjonariuszu pracowałoby się gorzej. Trochę pokory Yogi.
 
Dlaczego został usunięty wątek który pojawił się dziś na forum odnośnie zablokowania użytkowników CAT oraz Bolo1999 ?

Dlaczego został zablokowany użytkownik który na otwartym forum wniósł o zablokowanie w/w prowokatorów ?

Czym jest spowodowana cenzura i ochrona w/w użytkowników ?


Nie mogę ci zdradzić...
 
Administratorzy !

Jeśli ten wątek zostanie usunięty a ja zostanę zablokowany tak jak ktoś z administratorów zablokował dziś użytkownika @Klnm który opisał problem to forum Celnicy.pl straci resztki godności.

Dlaczego boicie się niewygodnych tematów ?

Dlaczego blokujecie niewygodnych użytkowników którzy naświetlają problem ?


Pisze tak człowieczek, który 5 z 14 postów napisał:

"Wschodem, wschodem"


Kolejny o mnie:
"bolo1999 jesteś takim tępakiem czy tylko udajesz ? Jakbyś był celnikiem to wiedziałbyś że sorty się zużywają m.in buty które po pół roku użytkowania nie nadają się do niczego. Bardzo dobrze że kolega chce odsprzedać, jeśli nie ma opcji zamówienia z CMM a na oddziale już nie ma w czym chodzić to jest to najlepsza opcja. Nawet jeśli za 1,5 roku nie będzie można w nich chodzić .... to przez te 1,5 roku w czymś jednak trzeba."

A i pozostałe posty z wyjątkiem zdaje się 2 są w tym guście

Nogi cię nie bolą?

Bo głowa nie powinna...
 
Wątek widziałem i nie usunąłem, natomiast usunąłem trochę wpisów nie na temat, bo wzajemne pouczenia przybrały już poziom nieakceptowalny. Zareagował inny moderator, bez konsultacji ze mną.
W sumie dobrze się stało. Chcę napisać, że skłaniam się do czasowego zablokowania CAT, BOLO1999, YOGI, KOMINIARZ. Powód to ciągłe dyskusje między sobą na tematy niezwiązane z meritum danego wątku. Dyskusjami pomiędzy sobą zaśmiecany jest dosłownie każdy temat i to uniemożliwia merytoryczną dyskusję w wielu wątkach.
Daję Wam czas na przemyślenia przez Święta.
Proszę przyjąć do wiadomości, że od zwracania uwagi użytkownikom są administratorzy. Wszelkie dyskusje takie jak toczycie w ww. konfiguracji od jakiegoś czasu i napominacie się nawzajem nie będą akceptowane. Nie nadążam z reakcją na bieżąco by usuwać Wasze posty, a te ingerują w meritum wielu tematów, dlatego dam Wam czasową blokadę na zastanowienie, o ile nie zmienicie się i będziecie kontynuować ten sposób komunikacji na forum.
Nie opowiadając się po żadnej ze stron, po prostu nie mogę dłużej akceptować takich dyskusji. Nie napominajcie się, tylko toczcie dyskusję na temat danego wątku, bo psujecie/niszczycie forum. Taki mam odbiór i wielu użytkowników, którzy mi to sygnalizują, ma także już tego dosyć.
Przypominam także o zakazie używania dwóch nicków. Jeżeli ktoś ma dwa nicki proszę zdecydować się, który z nich zablokować. Proszę o info w tej sprawie na maila lub PW. Brak informacji spowoduje, że sam zdecyduję który nick zablokować.
 
Chcę napisać, że skłaniam się do czasowego zablokowania CAT, BOLO1999, YOGI, KOMINIARZ.
Powód to ciągłe dyskusje między sobą na tematy niezwiązane z meritum danego wątku.
Dyskusjami pomiędzy sobą zaśmiecany jest dosłownie każdy temat i to uniemożliwia merytoryczną dyskusję w wielu wątkach.
Daję Wam czas na przemyślenia przez Święta.

sam zdecyduję który nick zablokować.

Podpowiadam: Skarbowiec Nieetosowy
 
Treść postu przeniosłem do archiwum osobistego.

- PONIEWAŻ stwierdzam u adresata "mentalność Kalego", według której użyte w niej argumenty nie są argumentami,
a jego słowa (prócz dwóch czy trzech, powtarzanych za każdym razem niepowiązanych zarzutów) żadnych argumentów
nie potrzebują,
- TO wyznawane przeze mnie standardy, nakazują mi przeprosić Koleżeństwo za próbę dyskusji z trollem, co niniejszym
czynię.

Admina proszę o nieusuwanie tego postu z obrazem zastępczym - mającym swój cel - a z pewnością nie naruszającym żadnych zasad.

0001.png
 
Ostatnia edycja:
Sławomir Siwy:
To CAT korzysta z dwóch kont nie ja, o co zresztą bezpodstawnie mnie pomawiał.
To CAT mnie (oraz wielu innych użytkowników) obraża w każdej wypowiedzi, nie reaguje na moje prośby by się odp...
To CAT pisze pogrubioną czcionką obszerne wiadomości pozbawione argumentów a godzące w dobra użytkowników, zaśmiecając nimi forum.
To CAT w powyższej wypowiedzi jasno ustosunkował się do wypowiedzi przewodniczącego lekceważąc go.
Pytam się zatem, czy posiadanie dwóch kont jest zgodne z regulaminem, kim jest CAT i dlaczego jest chroniony przez administratora, a także jakie moje wypowiedzi godzą w dobro forum?
 
Ostatnia edycja:
Sławomir Siwy:
To CAT korzysta z dwóch kont nie ja, o co zresztą bezpodstawnie mnie pomawiał.
To CAT mnie (oraz wielu innych użytkowników) obraża w każdej wypowiedzi, nie reaguje na moje prośby by się odp...
To CAT pisze pogrubioną czcionką obszerne wiadomości pozbawione argumentów a godzące w dobra użytkowników, zaśmiecając nimi forum.
To CAT w powyższej wypowiedzi jasno ustosunkował się do wypowiedzi przewodniczącego lekceważąc go.
Pytam się zatem, czy posiadanie dwóch kont jest zgodne z regulaminem, kim jest CAT i dlaczego jest chroniony przez administratora, a także jakie moje wypowiedzi godzą w dobro forum?


Buahaha...
 
1. Zbyt emocjonalnie odczytałeś mój post CAT.
Nie podjąłem decyzji, a skłaniam się ku takiej decyzji.
Nikogo nie oceniłem i nie zrównałem co do treści postów.
Jedyne kryterium jakie zastosowałem, jest takie, że w ostatnim czasie dominujecie w dyskusji w wielu wątkach, pisząc nie na temat, a jedynie siebie oceniając i pouczając.
To dłużej trwać nie może, bo zniechęca innych do merytorycznej dyskusji w danym temacie.
Powstrzymaj się z osobistymi wycieczkami, uszczypliwością. To nic nie wnosi do dyskusji żadnej i jest niepotrzebne zupełnie.
Stosowanie dwóch nicków przez jedną osobę jest oczywistym naruszeniem zasad panujących na szanujących się forach internetowych.

2. YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.
 
1. Zbyt emocjonalnie odczytałeś mój post CAT.
Nie podjąłem decyzji, a skłaniam się ku takiej decyzji.
Nikogo nie oceniłem i nie zrównałem co do treści postów.
Jedyne kryterium jakie zastosowałem, jest takie, że w ostatnim czasie dominujecie w dyskusji w wielu wątkach, pisząc nie na temat, a jedynie siebie oceniając i pouczając.
To dłużej trwać nie może, bo zniechęca innych do merytorycznej dyskusji w danym temacie.
Powstrzymaj się z osobistymi wycieczkami, uszczypliwością. To nic nie wnosi do dyskusji żadnej i jest niepotrzebne zupełnie.
Stosowanie dwóch nicków przez jedną osobę jest oczywistym naruszeniem zasad panujących na szanujących się forach internetowych.

2. YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.


Pozostaje jeszcze zawiesić całą czwórkę na tydzień, a potem zobowiązać wszystkich do wzajemnych przeprosin

Całkiem jak w szkole u siostrzeńca, dostał bęcki od kolegi, a nauczycielka zażądała żeby się przeprosili...

Najpierw moderator nie reaguje na narzucanie retoryki w każdym wątku i zaczepki, a jak sytuacja się zaostrza, to bez analizy...

Sławek - nie dominujemy w dyskusji, tylko jesteśmy aktywni w wielu wątkach, w których świeży z niewielkim stażem userzy narzucają wĺasnà retorykę, niezgodną ze stanowiskiem celnikòw.pl, celników jako ogółu, nas indywidualnie - dlatego reagujemy, w wielu wątkach
 
Ostatnia edycja:
...
Stosowanie dwóch nicków przez jedną osobę jest oczywistym naruszeniem zasad panujących na szanujących się forach internetowych.
...

Tylko w wypadku ukrywania tego faktu i wykorzystywania do niewłaściwych celów.
Sam wiesz, skąd wzięły się moje dwa konta i to, że nie czyniłem tym żadnych wątpliwych wobec forumowiczów działań.

Ale mniejsza z tym, szkoda mi tylko, że dajesz się wodzić za nos osobom, które posiadając więcej kont, ukrywają ten fakt, a także maskują swoje prawdziwe zamiary, nakręcając choć "gorące" czy "chodliwe", to bzdurne tematy i poglądy, by odciągnąć od tematów istotnych czy "niewygodnych". To jest socjotechniczna strategia "wyrobienia" sobie "marki" w tematach błahych, by po uzyskaniu odpowiedniego stopnia zaufania, cieszyć się niejako "z rozpędu" uznaniem w absolutnie sfabrykowanym mniemaniu.

Wbrew wypowiadanym na tym Forum opiniom o pustym i nic nie wnoszącym w danej sprawie komentowaniu przeze mnie poszczególnych wypowiedzi "kombinatorów", zapewniam Cię z całą stanowczością, iż TAKŻE w postach na pozór tylko krytykujących czyjeś zdanie, ZAWSZE zawieram dobrze przemyślane elementy, mające nakierować na sedno prawdziwego problemu.

Sięgnij pamięcią wstecz - nieraz wydawało Ci się, że odbiegam od tematu albo promuję "szalone" poglądy.
Tak, NIGDY nie pisałem w stylu "kawa na ławę", ale ZAWSZE wiedziałem CO i dlaczego tak, a nie inaczej piszę.
Wydawało mi się, że zrozumiałeś tą moją "taktykę", bo z oczywistych powodów piszę do ludzi rozumiejących
o co chodzi (a takich naprawdę jest sporo). Moje słowa nie są przeznaczone dla obiboków umysłowych, dlatego
przez takich ludzi jestem znienawidzony, bo nie wiedzą jak sobie z tym poradzić.
Pisałem Ci kiedyś, dlaczego stosuję taką "strategię", więc tylko przypomnę - nie wszystko, co "kluje" się w naszym
środowisku przeznaczone jest do ogólnej wiadomości i bądź łaskaw nie zapominać o tym w "czasie pokoju"
szczególnie, że widzę, jak wydajesz się być "usypiany".
W naszej rozmowie "w cztery oczy" usilnie prosiłem, byś o czymś z mojej strony pamiętał, a wszystko będzie jasne.
 
CAT ale tak swoją drogą po co wyróżniasz swoje wpisy pogrubiając czcionkę? Dla mnie np Twoje wpisy są wartościowe i bez tego.
 
Wyróżnia i co z tego. Tak lubi. Co to ma za znaczenie. Że ktoś ma dwa nicki to co, co to ma za znaczenie jak się merytorycznie wypowiada. Administrator reaguje z opóźnionym zapłonem to reagują użytkownicy. Ale żeby chcieć banować tak zasłużonych dla Twojego związku użytkowników Sławku właściwie za nic, za to że pełnią czasem rolę administratora, który zaspał to chamstwo.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry