• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Cenzura na forum

Status
Zamknięty.
CAT ale tak swoją drogą po co wyróżniasz swoje wpisy pogrubiając czcionkę? Dla mnie np Twoje wpisy są wartościowe i bez tego.

Dziękuję i wyjaśniam ponownie (mogło Ci to umknąć), bo to nie tajemnica Szanowny Kolego.
Starość - nie radość, oczy już nie te co kiedyś, a staram się sprawdzać co napisałem by ewentualne
błędy poprawić, zanim wyślę post. Po prostu jest mi łatwiej tak czytać - nic więcej.
 
(...)Chcę napisać, że skłaniam się do czasowego zablokowania CAT, BOLO1999, YOGI, KOMINIARZ. Powód to ciągłe dyskusje między sobą na tematy niezwiązane z meritum danego wątku. Dyskusjami pomiędzy sobą zaśmiecany jest dosłownie każdy temat i to uniemożliwia merytoryczną dyskusję w wielu wątkach.
Daję Wam czas na przemyślenia przez Święta.(...)
Nie śmiem krytykować decyzji najważniejszej persony niniejszego forum ( zwłaszcze żem tylko szary skarbowiec jest ), ale Panie Przewodniczący. Przyrównanie Bola i Cata do tych dówch pozostałych userów to chyba nieporozumienie jest. Wystarczy wczytać się w te dyskusje...
 
Nie śmiem krytykować decyzji najważniejszej persony niniejszego forum ( zwłaszcze żem tylko szary skarbowiec jest ), ale Panie Przewodniczący. Przyrównanie Bola i Cata do tych dówch pozostałych userów to chyba nieporozumienie jest. Wystarczy wczytać się w te dyskusje...

Również proszę wczytać się w wypowiedzi moje oraz CATa i ustalić, po pierwsze kto z nas pisze na tematy postów, po drugie kto kogo obraża, po trzecie kto korzysta z dwóch kont, co jest już oczywiście niezgodne z zasadami każdego forum.
Proszę mi logicznie wyjaśnić dlaczego CAT może czytać zwykłą czcionkę, ale taką pisać już nie może?
 
Jak widac decyzja byla sluszna a wnioskow nie umiecie wyciagnac. Najlepiej zalozyc nowy watek i tam wzajemnie sie oskarzajacy niech sobie pisza do woli.
 
Ależ Mil. Co za problem żeby administrator zamknął ten wątek. Nie zamknął to sobie pisze. Niektóre wątki zamyka, niektóre nie. Tylko on raczy wiedzieć czemu. Kilka wątków, w których mnie oskarżano i obrażano też żyło własnym życiem i nikt nikogo nie chcial banować. A może Yogi to jakaś ważna persona?
 
BING:
Może wielokrotne opluwanie Ciebie i pomawianie o dwa konta to norma. Dla mnie normą nie jest i mam prawo sprawę wyjaśnić.
Proszę wczytać się w wypowiedzi moje oraz CATa i ustalić, po pierwsze kto z nas pisze na tematy postów, po drugie kto kogo obraża.
Może przytoczysz mi regulamin forum który dopuszcza zakładanie i korzystanie z dwóch kont?
Może logicznie potrafisz wyjaśnić mi dlaczego CAT może czytać zwykłą czcionkę, ale taką pisać nie może?
Skoro sprawa nadal nie została wyjaśniona, to pozostaje aktualna.
Jeśli Twoim zdaniem jest to powód do banowania mnie, to witamy w Korei Północnej.
 
Ostatnia edycja:
Jak widac decyzja byla sluszna a wnioskow nie umiecie wyciagnac. Najlepiej zalozyc nowy watek i tam wzajemnie sie oskarzajacy niech sobie pisza do woli.

Zaraz, zaraz! Bądźmy wszyscy sprawiedliwi, gdyż akurat TEN wątek zachowuje w powyższych wpisach swoje sedno.
Może nie wszystkie posty twardo i w całości "trzymają linię" tytułu, ale założenia nowego wątku na pewno nie potrzeba.
 
Rzeczywiscie, Wasze spory moga zostac w tym watku. Milego pisania
 
Yogi piszę po raz ostatni tu. Jakie to ma kur.. znaczenie czy ktoś pisze grubą czcionką. Na wielu forach użytkownicy mają dwa lub kilka kont z różnych przyczyn. Jeśli nie trollują to co to za problem. Przestań się tego czepiać, przestań się czepiać Cata, którego wieloletnie posty mają nieocenioną wartość dla tego forum. Ty z tego forum robisz pośmiewisko.
 
Treść postu przeniosłem do archiwum osobistego.

- PONIEWAŻ stwierdzam u adresata "mentalność Kalego", według której użyte w niej argumenty nie są argumentami,
a jego słowa (prócz dwóch czy trzech, powtarzanych za każdym razem niepowiązanych zarzutów) żadnych argumentów
nie potrzebują,
- TO wyznawane przeze mnie standardy, nakazują mi przeprosić Koleżeństwo za próbę dyskusji z trollem, co niniejszym
czynię.

Admina proszę o nieusuwanie tego postu z obrazem zastępczym - mającym swój cel - a z pewnością nie naruszającym żadnych zasad.

gorrraca-klawiatura.gif
 
Ostatnia edycja:
CAT:
Po pierwsze misia kolorowego poszukaj sobie w bajkach na dobranoc. Nie jesteś moją kobietą, bym był Twoim misiem :)
Po drugie, możesz pisać zwykłą czcionką, co właśnie udowodniłeś, tym bardziej że Twoje puste wypowiedzi nie zasługują na wyróżnienie.
Po trzecie korzystanie z dwóch kont na forum jest niedozwolone, o czym wyraźnie napisał Tobie nasz przewodniczący, co masz zwyczajnie w d.....
Po czwarte nigdy nie pisałem, że nie mogę odczytać Twoich wypowiedzi. Skoro tego typu wypowiedzi mi nie wskażesz to oznacza, że kłamiesz.
 
Kurde człowieku, nie musisz pisać tego samego sto pięćdziesiąty siódmy raz ( uwaga przenośnia jakbyś nie pojął ). Tu ( z małymi wyjątkami ) ludzie potrafią zrozumieć słowo pisane po pierwszym przeczytaniu. Masz coś do Cata, napisz do niego na priva i przestań męczyć pozostałych użykowników.
 
Ostatnia edycja:
SKARBOWIEC NIEETOSOWY
Tak, mam coś do CATa, a mianowicie narusza regulamin forum (używa dwóch kont), kwestionuje oficjalne stanowisko naszego ZZ oraz przewodniczącego w sprawie EM dla funkcjonariuszy z IC i UKS czym skłóca funkcjonariuszy SC-S, zaśmieca forum (nie pisze na temat, niezasadnie używa pogrubionej czcionki), obraża mnie i innych użytkowników (podałem liczne przykłady) oraz KŁAMIE, o cym napisałem w poście 34. Takie zachowanie w sposób oczywisty zasługuje na bana.
Rozumiem, że Tobie takie zachowanie nie przeszkadza, ale mi tak.
Uszanuj zatem moje prawo do wyjaśnienia problemu. Nadal czekam na stanowisko administratora.
 
Ostatnia edycja:
Doczekaliśmy się sto pięćdziesiątego ósmego wpisu o tym samym.

Edit. Sto pięćdzisiątego dziewiątego. Z początku nie zauważyłem bo był podniesiony ( zupełnie od czapy pod wpisem dotyczącym tematu zupelnie nie związanego z Cat'em ) w innym wątku.
 
Ostatnia edycja:
Treść postu przeniosłem do archiwum osobistego.

- PONIEWAŻ stwierdzam u adresata "mentalność Kalego", według której użyte w niej argumenty nie są argumentami,
a jego słowa (prócz dwóch czy trzech, powtarzanych za każdym razem niepowiązanych zarzutów) żadnych argumentów
nie potrzebują,
- TO wyznawane przeze mnie standardy, nakazują mi przeprosić Koleżeństwo za próbę dyskusji z trollem, co niniejszym
czynię.

Admina proszę o nieusuwanie tego postu z obrazem zastępczym - mającym swój cel - a z pewnością nie naruszającym żadnych zasad.

6367
 
Ostatnia edycja:
CAT:
Jesteś jak zwykle butny i opryskliwy.
Lekceważysz stanowisko przewodniczącego odnośnie posiadania dwóch kont.
Używasz obraźliwych zwrotów nazywając wypowiedzi innych użytkowników "pomyjami".
Zapomniałeś, że jesteś zwykłym użytkownikiem forum i nie jesteś pod szczególną ochroną.
Mam nadzieję, że administrator uważnie przeczyta Twoje wypowiedzi i odpowiednio oceni Twoje zachowanie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Back
Do góry