• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Będą podwyżki w Służbie Celno-Skarbowej.

szybki lopez

Użytkownik
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
96
Punkty reakcji
1
DPG Bezledy pomór ludzki i brak rąk do pracy w nocy 9/10 .12 z 5 pasów 2 były czynne. Tak to się reforma KAS dokonała wyszkolonych na aut (kręgosłup nie do zgięcia) za to nowi z bagażem w głowie na pasy i kierownictwo każe odprawiać cztery auta po po 40 minut i dłużej, i to robią. Już to przerabiane było jak pisiorki były u władzy do czasu aż delegacja z Białegostoku na przejście zawitała 😁😁😁 Artykuł tutaj tego nie zmieni przyjdą nowi ludzie z miękkiej gliny do modelowania
 
Ostatnia edycja:
piesszarik1323 i angel81 sorki za pisownię ale pisać palcem na 6" do wygodnych nie należy (ja odpalę 💻 skryguję błędy) to po pierwsze,a po drugie to mnie reforma KAS nie dotyczy
 
Ostatnia edycja:
W tłumaczeniu z polskiego na nasze :
nie ma ludzi, braki kadrowe większe, niż zazwyczaj ; ponieważ nie ma ludzi, to pozostali nie zamierzają zapieprzać za 2 lub 3 osoby, więc tempo odpraw jest żenujące (lub dokładne, co kto woli).
Ostatnie zdanie interpretował bym dwuznacznie : albo wymodelują nowych przełożeni, albo podróżni - sam nie wiem, co gorsze...
 
W tłumaczeniu z polskiego na nasze :
nie ma ludzi, braki kadrowe większe, niż zazwyczaj ; ponieważ nie ma ludzi, to pozostali nie zamierzają zapieprzać za 2 lub 3 osoby, więc tempo odpraw jest żenujące (lub dokładne, co kto woli).
Ostatnie zdanie interpretował bym dwuznacznie : albo wymodelują nowych przełożeni, albo podróżni - sam nie wiem, co gorsze...
Powiadają "szanuj szefa swego możesz mieć gorszego" a tak ten brodacz był be 😁😁
i przyszło 😁 nowe z + i zrobiło się jeszcze gorzej.
A to już raz kryształowy wami dowodził i to tak aż się na granicach zagotowało
 
Ostatnia edycja:
lopez martw się o swoją przyszłość

1576062291135.jpeg
 
Back
Do góry