Będą podwyżki w Służbie Celno-Skarbowej.

szybki lopez

Użytkownik
Punkty reakcji
1
DPG Bezledy pomór ludzki i brak rąk do pracy w nocy 9/10 .12 z 5 pasów 2 były czynne. Tak to się reforma KAS dokonała wyszkolonych na aut (kręgosłup nie do zgięcia) za to nowi z bagażem w głowie na pasy i kierownictwo każe odprawiać cztery auta po po 40 minut i dłużej, i to robią. Już to przerabiane było jak pisiorki były u władzy do czasu aż delegacja z Białegostoku na przejście zawitała 😁😁😁 Artykuł tutaj tego nie zmieni przyjdą nowi ludzie z miękkiej gliny do modelowania

Ostatnia edycja:

szybki lopez

Użytkownik
Punkty reakcji
1
piesszarik1323 i angel81 sorki za pisownię ale pisać palcem na 6" do wygodnych nie należy (ja odpalę 💻 skryguję błędy) to po pierwsze,a po drugie to mnie reforma KAS nie dotyczy

Ostatnia edycja:

bolo1999

Dobrze znany użytkownik
Punkty reakcji
378
Miasto
warmia
piesszarik1323 i angel81 sorki za pisownię ale pisać palcem na 6" do wygodnych nie należy (ja odpalę 💻 skryguję błędy) to po pierwsze,a po drugie to mnie reforma KAS nie dotyczy
6 cali w poprawnej składni chyba nie przeszkadza?

Czekam na sensowny post, zrozumiały

garrob

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
28
W tłumaczeniu z polskiego na nasze :
nie ma ludzi, braki kadrowe większe, niż zazwyczaj ; ponieważ nie ma ludzi, to pozostali nie zamierzają zapieprzać za 2 lub 3 osoby, więc tempo odpraw jest żenujące (lub dokładne, co kto woli).
Ostatnie zdanie interpretował bym dwuznacznie : albo wymodelują nowych przełożeni, albo podróżni - sam nie wiem, co gorsze...

Mil

Aktywny użytkownik
Punkty reakcji
47
Szybki Lopez głowa do góry, Tokarczuk też pisała pokrętnie, zawile, bez ciągu skutkowo przyczynowego i dostała nagrodę.

szybki lopez

Użytkownik
Punkty reakcji
1
W tłumaczeniu z polskiego na nasze :
nie ma ludzi, braki kadrowe większe, niż zazwyczaj ; ponieważ nie ma ludzi, to pozostali nie zamierzają zapieprzać za 2 lub 3 osoby, więc tempo odpraw jest żenujące (lub dokładne, co kto woli).
Ostatnie zdanie interpretował bym dwuznacznie : albo wymodelują nowych przełożeni, albo podróżni - sam nie wiem, co gorsze...
Powiadają "szanuj szefa swego możesz mieć gorszego" a tak ten brodacz był be 😁😁
i przyszło 😁 nowe z + i zrobiło się jeszcze gorzej.
A to już raz kryształowy wami dowodził i to tak aż się na granicach zagotowało

Ostatnia edycja:
Do góry