art.41 ustawy z 1.12.2022 r ,,o szczególnych rozwiązaniach służących realizacji ustawy budżetowej na 2023(...)

widzę ze tłuczesz się z zer. zdaje się ze jest tylko jeden pozytywny wyrok. pamiętaj ze jest jeszcze ciągle otwarta sprawa TK . wiec trzeba czekać na jego orzeczenie i w zależności od jego kierunku i dopasowania własnego do uzasadnienia może otworzyć się droga do wzruszenia wyrko na co jest 3 mieszaczce od orzeczenia tk. A ja u Cibie z pracodawcą. życie pokazało że ZER nie było perspektywiczne ale też pokazało że Pracodawca, jak kol wiek nie zawsze przegrywa, to chyba jednak ciągle jest w mniejszości. I choć w tym względzie zdania są podzielone to podobno termin na pozwanie jest nawet do końca tego roku choć osobiście uważam ze już minął. Nie mniej jednak jeśli jeszcze nie poszedłeś a rozważasz to ewaluuj temat bo być może jest jeszcze czas. No i masz na to jeszcze parę miesięcy.
Tak złożyłam pozew. Nie mam jeszcze terminu rozprawy. Nie wiem dlaczego bo moja koleżanka, która złożyła w tym samym terminie już jest po rozprawie w SR z wynikiem pozytywnym.
 
Tak złożyłam pozew. Nie mam jeszcze terminu rozprawy. Nie wiem dlaczego bo moja koleżanka, która złożyła w tym samym terminie już jest po rozprawie w SR z wynikiem pozytywnym.
ja ma na 2 sierpnia a z,ozylem jeszcze w czerwcu rok temu
 
W związku z otrzymaniem wyroku Sądu Apelacyjnego w Warszawie oddalającym moją apelację w sprawie wysokości emerytury ( dot. art.41) dostałam dzisiaj pismo z ZER o zapłatę kosztów zastępstwa procesowego w wysokości 180 zł wraz z odsetkami od daty uprawomocnienia się orzeczenia w zakresie kosztów do dnia zapłaty ( zwrot kosztów orzekł Sąd Okręgowy). Czy musi się je zapłacić?
Narazie nie musisz wpłacać kosztów dopóki sprawa jest w toku.
Dopiero po przysłaniu wyroku z uzasadnieniem będziesz miała jeszcze
Co najmniej miesiąc na dalsze działanie. Kilka miesięcy może też ruszy
TK, a wtedy wszystko się odmieni. Pismo zer to forma pokazowego
finału, że wygrali. A tak naprawdę, to trzeba mieć nadzieję, że emeryci wygrają.
 
Back
Do góry