• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

APEL DO CAŁEGO ŚRODOWISKA ZAWODOWEGO KAS!

6391


...................................................................................................................................................................................
 
IAS. To, że nie ma takiego funduszu to wszyscy wiemy. Natomiast MF akurat nie o tym nie chciał słuchać, ale o innych pomysłach na motywacyjny system wynagrodzeń. W chwili obecnej MF postępuje zresztą tak samo. My stawiamy taki postulat i nie ma w ogóle woli do dialogu w tej kwestii na poziomie MF. Związek chce rozmawiać o motywacyjnym systemie wynagrodzeń, MF nie ma ochoty. Natomiast co do funduszu. Taki fundusz nagrodowy za ustalenia został zlikwidowany, bo w Polsce wówczas "był taki klimat", tzn. silniejsze okazało się lobby, któremu to przeszkadzało. Łatwo niemerytorycznie taki fundusz krytykować, wyciągając pojedyncze, często wyimaginowane, przykłady rzekomego niszczenia przedsiębiorców. Obecnie jest "inny klimat" i uważam, że jest szansa by taki fundusz przywrócić.
Nie rozumiem zatem po co piszesz coś co wszyscy wiedzą, co stało się z tym funduszem? To, że go zlikwidowano za innych rządów, nie znaczy, że obecny rząd nie powinien wrócić do tego.
Chyba, że mam rozumieć Twój wpis jako krytykę tego funduszu, tzn. że także Ty, tak jak wtedy owe lobby i NIK uważasz, że to był zły fundusz.
Ja uważam, że był bdb i należy postulować jego przywrócenie.
To ważny element systemu motywacyjnego, ale nie jedyny i nie główny.

Ps. Cieszę się na krytykę, ale konstruktywną krytykę. Napisz mi proszę, bo naprawdę chciałbym się poprawić jeśli jest taka potrzeba w tym zakresie, jakież to jest u nas rzekome niezrozumienie ustawy o finansach publicznych, które rzekomo wyczytać można w niektórych naszych pismach. Pisz na priv, abyśmy nie zanudzali innych użytkowników.
 
Ostatnia edycja:
jesli już to funkcjonariusze powinni otrzymać takie same podwyżki jak służby mundurowe a nie wszyscy w KAS

No brawo, brawo ...
Rozumiem, że np. "rozmundurowanych" - w wielu wypadkach tak potraktowanych, właśnie za działalność
dla dobra formacji, już całkiem zapomniałeś i masz ich w ... "głębokim poważaniu" ?!
Każdy w ten sposób wypowiadający się funkcjonariusz, jest dla mnie pasożytem, korzystającym tylko z trudów
innych,
napasłym krzywdą tych, którym zawdzięcza to, co posiada!
 
Angel81 wypowiedział się w temacie. Ma do tego pełne prawo. Przeciwnie CAT, obraża każdego, kto ma inne niż on poglądy. Tego typu wypowiedzi, już w sposób oczywisty godzących w dobra innych użytkowników forum, nie sposób dłużej tolerować. Do administratora apeluję o zawieszenie użytkownika CAT.
 
Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

...
 
Forum umiera. Aktywnych użytkowników można policzyć na palcach.
Nasze koleżanki niewiele piszą, gdyż zwyczajnie są obrażane (patrz post 26). CAT nikomu nie odpuszcza, wszystko musi skomentować, każdego o innych poglądach, upokorzyć i poniżyć.
Znaczna część postów nie dotyczy istoty problemu, a stanowi obelgi i aluzje skierowane do innych użytkowników. Tego zwyczajnie nie da się czytać.
Brawo CAT. Dalej poniżaj i opluwaj nasze koleżanki i kolegów, dla polepszenia atmosfery, dla konsolidacji naszego środowiska, dla podniesienia jakości forum, na które już teraz zaglądają nieliczni ...
 
Ostatnia edycja:
Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.

...
 
Angel81 wypowiedział się w temacie. Ma do tego pełne prawo. Przeciwnie CAT, obraża każdego, kto ma inne niż on poglądy. Tego typu wypowiedzi, już w sposób oczywisty godzących w dobra innych użytkowników forum, nie sposób dłużej tolerować. Do administratora apeluję o zawieszenie użytkownika CAT.
Jestem pewien, że Cat przez 11lat nikogo nie obraził! Prawda niestety boli nie tylko ciebie. A ty potrafisz tylko żądać i jątrzyć. Chłopaku idź swoją drogą i odejdź z tego forum skoro nie potrafisz się zachować. Kto ci płaci za takie zachowanie? bo o cel tego co robisz jest dla mnie ewidentny!!!
 
Forum umiera. Aktywnych użytkowników można policzyć na palcach.
Nasze koleżanki niewiele piszą, gdyż zwyczajnie są obrażane (patrz post 26). CAT nikomu nie odpuszcza, wszystko musi skomentować, każdego o innych poglądach, upokorzyć i poniżyć.
Znaczna część postów nie dotyczy istoty problemu, a stanowi obelgi i aluzje skierowane do innych użytkowników. Tego zwyczajnie nie da się czytać.
Brawo CAT. Dalej poniżaj i opluwaj nasze koleżanki i kolegów, dla polepszenia atmosfery, dla konsolidacji naszego środowiska, dla podniesienia jakości forum, na które już teraz zaglądają nieliczni ...


Post 26:

Napisał Sławomir Siwy:

YOGI, proszę przyjmij do wiadomości, że to administratorzy są od zwracania uwagi użytkownikom forum.



Yogi!

Jeśli język polski nie jest twoim językiem ojczystym, potrafiłbym wybaczyć

Ale zrozumienie tak prostego zdania to etap przedprzedszkolny przeciętnego dziecka


Skoro w tym konkretnym zdaniu ty czytasz o obrażaniu innych, to już w ogóle nie dziwią mnie inne głupoty wypisywane przez ciebie, jak chociażby ta o niepłaceniu pit przez funków

Język i problemy poruszane na tym forum znacznie przekraczają poziom skomplikowania omawianego zdania

Po prostu to forum jest za trudne dla ciebie, stąd bierze się twoja frustracja, agresja, ataki

Ty nie do końca rozumiesz o czym my tutaj rozmawiamy

To jest jedyna konkluzja wynikająca z twojej oceny postu 26

Weż już zamilcz, weż już odejdż
 
Myślę @bolo1999, że pan dyrektor szybko nie odpuści (aż nie zostanie sam zwolniony - czego wyraźnie się doprasza).
 
Po prostu trzeba przyjąć że to misiu specjalnej troski i tak go traktować. Nie krytykować, przytulić i powiedzieć że ma rację, że wszystko będzie dobrze, że dostanie emeryturę mundurową, która mu się po prostu należy.
 
Robert, ale ile Cat może czytać że opluwa ludzi, poniża, niszczy. Jaki to jest zły i niedobry. Ja się na to nie godzę. Cóż, szkoda, że Sławek nie ma odwagi czy ochoty go zbanować. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Yogi to dyrektor lub króliczek dyrektora.
 
Cat wie jaki jest i my wiemy. Jak widać może czytać dużo i pewnie podchodzi do tego w sposób jaki przedstawiłem powyżej.
 
Cześć bing. Zapewniam, że odwagi mi nie brakuje do niczego. To moja wada. :) Daję czas użytkownikom. Obserwuję forum uważniej od jakiegoś czasu, choć czasu właśnie, brakuje mi najbardziej :)
 
Back
Do góry