• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Akcja Protestacyjna

Polit

RUDY 102 - czy to kryptonim kogoś z kierownictwa ?? Myślałem że najstarszy zawód świata to prostytutka, jesli nas do nich porównujesz to zapewniam Cię że one zarabiają lepiej :) Osobiście też jestem zakochany w Pani Dyrektor niestety bez wzajemności :( (Mam dylemat wysłać kwiaty, napisać pochwałkę na forum, a może na kogoś donieść lub zgłosić samokrytykę jak za Mao - jak zdobyć jej serce ?) Polit proszę podpowiedz :cool:
 
Platoniczna miłość do Pani dyr.

Napisałem o jednym z najstarszych zawodów świata. Panienki zarabiaja podobno na poziomie naszej dyrekcji, tylko 7000 tygodniowo. Zresztą Qrwa podobno to nie zawód a charakter.Możesz pogadać z kierowcami o Rumunkach. W SC Dyrektor to nie charakter a zawód. Jak przeczytałem list pożegnalny p.o. Piotra Walczaka to nie dziwię się, że w tych przdbiegach startowali ci co mieli najmniej do zaoferowania i w wiekszości juz stworzyli nam ten raj na ziemi. Pani Dyrektor jako jedyna nie była dyrektorem, ale SSC generał komisarz Jacek Kapica dostrzegł w naszej Pani Dyrektor osobę godną zaufania i gotową przyjąć na siebie tak odpowiedzialne zadania. Jak ktoś oglądał Shreka to wie o co chodzi.Natomiast w sprawie zdobywania serca Pani Dyrektor to jest podstawowy problem.Można kochać Panią Dyrektor platonicznie bo w Służbie Celnej kobiety nie mają serca a jedynie obowiązki.
 
Ostatnia edycja:
protest II i III i ...

Jestem ciekaw kiedy "naszej kochanej" pani dyr.IC przyjdzie do głowy taki pomysł jak dyrektorom w IC Szczecin i IC Poznań?:mad: Wtedy to będzie protest.:cool:
 
Back
Do góry