• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

AGENT CELNY

Jakie pytania ? Coś Ci się pomyliło... chyba na Agenta celnego...ale jeśli chodzi o cło i jeżeli naprawdę chcesz pracować w służbie celnej i chcesz z tego powodu uczyć się pytań do testow kwalifikacyjnych, to chyba jesteś mało rozgarnięty, aby pytać się o takie rzeczy, o których wiedzą nawet dzieci - pytania z wiedzy ogólnej o RP, trochę historii itp., Lepiej nie startuj... takich tu ludzi nie potrzeba...

troszkę kultury, chłopak zadał pytanie - jeśli tak Cię to uraziło to mogłes to przemilczeć a nie bulwersować się na forum i ogłaszać wszem i wobec jaki to Ty jesteś obeznany w tych dziedzinach z których będzie test.
 
witam ...mam pytanie...
chce zrobic kurs na agenta celnego w lublinie moze ktos wie gdzie jest dobry??
i jeszcze czy po technikum bez matury, ale po kursie z licencja przyjma mnie do pracy w agencji????moj adres.. ona22444@tlen.pl
 
Karalnosc

Witam mam pytanie, a mianowicie chcialem sie zapytac czy gdy kiedys bylem karany za posiadanie marihuany, czy mam szanse zostac agentem celnym, chodze na studia o kierunku miedzynarodowa wspolpraca celna i nie wiem czy ma to jakis sens.
 
Back
Do góry