• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

AGENT CELNY

oj czepiacie sie

hmn.. nie rozumiem waszej nagonki na p. Magdę, tutaj zarabia grosze , chce dorobić sobie w sposób legalny... poza tym może komuś sie to przyda...
p.s a potem sie dziwicie ze forum leży martwe...
Ludzie są tak przestraszeni ze nawet sie nie rejestrują a co dopiero wyrazić opinie...
 
Nie wiem po szkolenie dla ludzików z wypełniania dokumentów, przecież jak ktoś chce zdawać na agenta celnego to ma dostęp do wszystkich materiałów, pytania są na stronie ministerstwa. Zdawać każdy może, wiem bo pracuję w urzędzie i sam zdawałem w ubiegłym roku :D
 
witam wszyskich
czy ktoś tutaj zdał egzamin na agenta celnego? i za którym razem? :? :? :? :? :? :?
czy ktos wie gdzie są wywieszone listy z nazwiskami osób które będą zdawać egzamin 15 marca? dzwoniłam do Izby celnej w gdyni,ale miły Pan powiedzial że nie słyszał nic o żadnych listach :?
 
Witam. Planuje ukonczyc kurs na agenta celnego w zwiazku z tym mam pytanie czy jest zapotrzebowanie na rynku pracy na agentow celnych ? I jak ksztaltuja sie zarobki w tym zawodzie 8) Pozdrawiam
 
a jeśli chodzi o konkurencje to większość obecnych celników szuka pracy w agencjach bo u nas zarabia sie grosze. Wiec pomysł lekko chybiony wynagrodzenie z 2k na łapkę oraz 30% obecnych doświadczonych celników jako konkurencja. Decyzje podejmij sam....
Powodzenia.
 
agent celny

Witam wszystkich
Przymierzam się do zdawania egzaminu na agenta celnego chociaz im wiecej o tym sie dowiaduje i czytam to tym bardzej mnie to przeraza bo mysle ze zdanie tego egzaminu graniczy prawie z cudem. jestem studentka 4 roku obrotu towarowego i obslugi celnej robie kurs w profesji na agenta celnego ktory trwa rok i skoncze go w czerwcu w wakacje bede miec praktyki w urzedzie celnym i agencji celnej slyszalam ze dwie moje kolezanki z roku wyzej zdaly ten egzamin po kursie w warszawie wiec moze da się to zdać. Napiszcie swoje doświadczenia. A jeśli ktoś miałby opracowane pytania i byłby się w stanie nimi podzielić byłabym wdzięczna moj adres ladysiwa@wp.pl
 
Celnicy nie mają zbyt dużej wiedzy co do kursu i egzaminu na agenta celnego.Egzamin na agenta a nasz egzamin zawodowy to dwie różne sprawy.Ale na egzaminie podobno łatwo nie jest chcociaż ostatnio jakby więcej osób zdaje za pierwszym razem.Wiem że kurs który odbywa się w Gdańsku nie za wiele daje i chyba lepiej te pieniądze przeznaczyć na co innego.Na stronie MF są pytania podane.Zapotrzebowanie na agentów jest a najlepiej przed egzaminem pogadać z kimś kto niedawno zdawał bo ma zapewne pytania i odpowiedzi.A przy okzaji mam pytanie do celników-jeżeli się zwolnimy i zrobimy(mamy)agenta to jest jakiś okres karencji przez który nie możemy wykonywać czynności agenta ze względu na pracę w UC?
 
agent

mozesz być celnikiem i zdawać na agenta, nikt tego nie może zabronic. Karencji nie ma. W Gdańsku na wislanym jest taka osoba
 
Pytania agent celny

Mam do sprzedania pytania na agenta celnego egzamin 25 kwietnia 2009 które pojawiły się niedawno na stronie ministerstwa pytania opracowane przez agenta celnego są wydrukowane otwarte i zamknięte.

kontak na maila : pytania_agent@wp.pl
 
Agent celny

Witam!
Posiadam nowe opracowane pytania na agenta celnego (183 otwartych, 378 zamkniętych) opracowane przez kompetentne osoby, wszystko przejrzyście i dokładnie z podaniem źródła. Cena 70 zł. daria-24@wp.pl
 
pytania

czy pytania na egzamin na celnika zmieniaja sie co jakis czas czy satakie same/ czy w 2010r bedatakiesame jak w 2009?
 
Jakie pytania ? Coś Ci się pomyliło... chyba na Agenta celnego...ale jeśli chodzi o cło i jeżeli naprawdę chcesz pracować w służbie celnej i chcesz z tego powodu uczyć się pytań do testow kwalifikacyjnych, to chyba jesteś mało rozgarnięty, aby pytać się o takie rzeczy, o których wiedzą nawet dzieci - pytania z wiedzy ogólnej o RP, trochę historii itp., Lepiej nie startuj... takich tu ludzi nie potrzeba...
 
to na co mi jest to potrzebne to tylko moja sprawa.Nie potrzebuje głupio mądrych odpowiedzi jakiegos nudziarza.
 
pytania z testu kwalifikacyjnego zmieniają sie co każdy nabór(w jakiejś tam części).Tak było przez otstatnie 3 lata.Jak ja się przyjmowałem to miałem inne niż moja koleżanka,która przyszła 3 miesiące przede mną...ale jako osoba,która od 3 tyg już nie jest celnikiem mam jedną radę...daj sobie spokój i lepiej poszukaj pracy w spedycji...ja 3 lata pracowałem i wiem jedno: praca fajna,ludzie jeszcze fajniejsi ale rodzine ciężko utrzymać...po 3 latach zarabiałem 1819 netto
pozdrawiam
 
witam wszyskich
czy ktoś tutaj zdał egzamin na agenta celnego? i za którym razem? :? :? :? :? :? :?
czy ktos wie gdzie są wywieszone listy z nazwiskami osób które będą zdawać egzamin 15 marca? dzwoniłam do Izby celnej w gdyni,ale miły Pan powiedzial że nie słyszał nic o żadnych listach :?

moja znajoma zdawała rok temu, zdała za pierwszym razem i jakoś nikt do dziś się do niej nie odezwał...
 
Back
Do góry