• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!


Skoro tak uznano a nie będzie inaczej to ja spadam z baru........ mam dosyć. W skali kraju to będzie ok 1000 osób nie więcej. Popatrz jakie "oszczędności dla budżetu" - o to chodziło.........Prawda?! O to wam chodzilo chłopcy i dziewczęta z MF ? No to o jednego mniej a jakie "oszczędności"........Dla innych fantastyczna "motywacja" do roboty bo służba to już była a teraz to nawet nie wiadomo jak nazwać. Kolejne wartościowanie będzie!!!!! Już nam zapowiedziano a więc to co dostaliście na bumadze czyli współczynnik to jest stan na 31 sierpnia a skoro przyjęliście "propozycje" to nikGoo nie będzie inreresować, że się nie zgaDZACIE. dROGA WOLNA
 
Poczytajcie o zasługach naszego Szefa, Rządu, Sejmu i Senatu.
List Szefa Krajowej Administracji Skarbowej
2017.06.02 08:08


Warszawa, dnia 1 czerwca 2017 roku

Szanowni Państwo,

z radością i satysfakcją mogę Państwa poinformować, że w dniu 1 czerwca 2017 roku została znowelizowana ustawa o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy i ich rodzin. Dzięki tej nowelizacji Funkcjonariusze Służby Celnej i Służby Celno-Skarbowej od dnia 1 stycznia 2018 roku zostaną włączeni do systemu emerytur mundurowych.

Jest to pierwszy w historii Sejmu i Senatu uchwalony obywatelski projekt ustawy. Nie byłoby to możliwe bez determinacji i zaangażowania zarówno Strony Rządowej jak i Parlamentarzystów.

Cieszę się, że swoim osobistym zaangażowaniem mogłem od samego początku wesprzeć tę inicjatywę ustawodawczą i prace legislacyjne. Zauważam jednocześnie że proces legislacyjny mógł zostać zakończony dużo wcześniej, gdyby nie niesprzyjające okoliczności związane z postawą i działaniami niektórych środowisk związkowych.

Nasze działania w kierunku objęcia funkcjonariuszy celnych i celno-skarbowych zaopatrzeniowym systemem emerytalnym służb mundurowych, zostały dzisiaj zakończone sukcesem. Dziękuję wszystkim, którzy się do niego przyczynili.


SZEF KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ
Marian Banaś

Kłaniam się wszystkim!
Jestem tu nowy ... a jakże ... skarbowiec.
Śledziłem Wasze starania o włączenie do emerytur mundurowych i ... zarejestrowałem się tu po to, żeby napisać, że to co wyżej napisał minister MB to szczyt arogancji! W jego systuacji przypisywać sobie jakieś zasługi ... i to ... sam - sobie !!!
O 'jeżu kolczasty' ... ale nas Szefem pokarało...
A na Pana Siwego też się dorzucę, jak wielu normalnych skarbowców (bo u nas też normalni pracują :p ... jeszcze)
ZZ Celnicy_pl - nie dajcie się!
======================
"Chamstwo należy tempić siłom i godnościom osobistom"
 
jest mi źle.....Dostałem "propozycję"......jestem w grupie eksperckiej......teoretycznie powinienem się cieszyć ale tak nie jest. Kolejne wartościowanie przede mną....będę udowadniał, że nie jestem wielbłądem..... Nie jestem. Powiem więcej spadam po styczniu. WY młodzi .....pełni optymizmu zajmijcie moje miejsce. Tego Wam życzę........ Robili ze mną co chcieli......wypierda.....li tu i tam.....w imię dobra służby ale dzisiaj służby już nie ma. Nie ma moich kolegów, z ktorymi pracowałem. Już nigdy nie spotkam się z Nimi. Fajne sprawy robiliśmy wspólnie.....Lubiłem przychodzić do roboty i planować kolejne akcje.....a dzisiaj........A dzisiaj jakieś jakieś pierdo....o szopenie......To już nie moja bajka ! Aha też byłem w mobilnych, też byłem na szkoleniu strzeleckim w Lubaniu......czyli w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej. Myślicie, że jestem jakimś oderwanym od celniczej rzeczywistości ?!
 
Sławek ty naprawdę dla nas dużo zrobiłeś bardzo dużo, a my wiemy ze z tamtej strony był beton który teraz ogłasza że to jego zasługa i ze to nasze związki przeszkadzały bo on chciał. Mądrym ludziom tego tłumaczyć nie potrzeba, tylko tym głupio wierzącym że to zasługa ich a nie twoja .
 
Sławek ty naprawdę dla nas dużo zrobiłeś bardzo dużo, a my wiemy ze z tamtej strony był beton który teraz ogłasza że to jego zasługa i ze to nasze związki przeszkadzały bo on chciał. Mądrym ludziom tego tłumaczyć nie potrzeba, tylko tym głupio wierzącym że to zasługa ich a nie twoja .

Całe środowisko doskonale wie jak było. Więc nie ma co tłumaczyć. Wszystko zawdzięczamy Sławkowi i innym związkowcom.
 
Anastazja trzeba o tym pisać i mówić bo to jest oczywiste !!!!! ale jak inni próbują wmawiać nam ze to ich zasługi to trzeba to głośno negować i krytykować bo co niektórzy uwierzą .
 
Poczytajcie o zasługach naszego Szefa, Rządu, Sejmu i Senatu.
List Szefa Krajowej Administracji Skarbowej
2017.06.02 08:08


Warszawa, dnia 1 czerwca 2017 roku

Szanowni Państwo,

z radością i satysfakcją mogę Państwa poinformować, że w dniu 1 czerwca 2017 roku została znowelizowana ustawa o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy i ich rodzin. Dzięki tej nowelizacji Funkcjonariusze Służby Celnej i Służby Celno-Skarbowej od dnia 1 stycznia 2018 roku zostaną włączeni do systemu emerytur mundurowych.

Jest to pierwszy w historii Sejmu i Senatu uchwalony obywatelski projekt ustawy. Nie byłoby to możliwe bez determinacji i zaangażowania zarówno Strony Rządowej jak i Parlamentarzystów.

Cieszę się, że swoim osobistym zaangażowaniem mogłem od samego początku wesprzeć tę inicjatywę ustawodawczą i prace legislacyjne. Zauważam jednocześnie że proces legislacyjny mógł zostać zakończony dużo wcześniej, gdyby nie niesprzyjające okoliczności związane z postawą i działaniami niektórych środowisk związkowych.

Nasze działania w kierunku objęcia funkcjonariuszy celnych i celno-skarbowych zaopatrzeniowym systemem emerytalnym służb mundurowych, zostały dzisiaj zakończone sukcesem. Dziękuję wszystkim, którzy się do niego przyczynili.


SZEF KRAJOWEJ ADMINISTRACJI SKARBOWEJ
Marian Banaś

właściwie można to streścić w trzech słowach: kłamałem, kłamię i będę kłamał.
poza tym buszmenie od siebie dodam: zz celnicy pl z całym zarządem to marka.
jaką ty, z całym tym zakutym dworem, nigdy nie będziesz.

choćbyś wp.......ł algi i sr.....ł nimi trzy razy na dzień.
 
właściwie można to streścić w trzech słowach: kłamałem, kłamię i będę kłamał.
poza tym buszmenie od siebie dodam: zz celnicy pl z całym zarządem to marka.
jaką ty, z całym tym zakutym dworem, nigdy nie będziesz.

choćbyś wp.......ł algi i sr.....ł nimi trzy razy na dzień.

Qrwa czy nie widzicie, że oni to pierdo....ą ?! facet nie zaplacił za poibyt. Jakieś info, że niby CBA się zainteresowało. Czym pytam ? Gdyby to był celnik to spektakularnie wyprowadziliby go w kajdankach z oddziału a tu......a tu cichoszaaaaa.....bo to "nasz człowiek"
 
Anastazja trzeba o tym pisać i mówić bo to jest oczywiste !!!!! ale jak inni próbują wmawiać nam ze to ich zasługi to trzeba to głośno negować i krytykować bo co niektórzy uwierzą .

Nawiązując do powyższego

nwo.jpg
 
Życzę wszystkiego najgorszego tej opcji politycznej ! jeszcze 2 LATA. lUDZIE MAJĄ JUŻ DOSYĆ A TE 500 + TO DLA MENELSTWA KOSZTEM LUDZI PRACUJĄCYCH ALE TO JUŻ WIECIE. Zapamiętajcie, że nikt z NASZYCH nie zagłosuje na was. nawet ich rodziny i znajomi. Straciliście totalnie elektorat. Śmiejecie się ? Przeliczcie 14.500 razy 3 tak cirka ebaut. to ile to daje ?! Dodajcie tych ze skarbówek.......a to już znacznie więcej prawda???????
 
Pismo szefa wygląda mniej więcej tak, jakby nieudolny i sprzedajny sędzia gratulował sobie po mundialu zdobycia mistrzostwa świata. A sukces osiągnąłby dużo wcześniej, gdyby nie zawodnicy i trener zwycięskiej drużyny.
 
No dobra ...

Tak "po prawdzie", to ów samochwalczy pean SKAS'a jest na tyle bezczelny i złośliwy,
że narzucając zbyt oczywistą intencję autora, u mnie budzi wątpliwości odnośnie celu -
samego w sobie. (?!)

Nadmiernie eksponowana arogancja, przekraczająca wszelkie granice impertynencji,
zbyt gładko "wciska" się w nasze - własne "odtrąbienie" sukcesu.

Skąd zatem pewność, co do utrwalania wizerunku >>Podpisującego "jak leci "<< ??
Ja wciąż tej pewności nie mam !!!
 
y

Ad standby
Może odlicz tych wszystkich którzy dostAli ciepłe stołki, wtedy pomnożyć nawet razy 4 i wyjdzie ci setna cześć procenta. Ale im słupki spadną. ... już sr..a w gacie...
 
Ostatnia edycja:
Cieszę się, że swoim osobistym zaangażowaniem mogłem ... bla bla bla

Podsumuję to cytatem z Ferdydurke: "€œWielka poezja, będąc wielką i będąc poezją, nie może nie zachwycać nas, a więc zachwyca."
 
Back
Do góry