Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja w orthosporcie załatwiałem. Zadzwoń, może uda się umówić na szybką wizytęMacie jakiegoś lekarza sportowego, który wystawia te zaświadczenia do testu sprawnosci?
Dzięki, już ogarnięteJa w orthosporcie załatwiałem. Zadzwoń, może uda się umówić na szybką wizytę
A bieg w ile osób?Hej!
Dziś był test sprawności dla kobiet, były 2 grupy po około 12 osób. U mnie w grupie jedna osoba niestety nie przeszła a tak to praktycznie same 5Będzie nas spora grupa na kolejnym etapie, rozmowy maja być rozłożone na 3 tygodnie. W przyszłym tygodniu dostaniemy kolejne informacje na maila.
Po 6 osóbA bieg w ile osób?
Tak, nasz bieg był na 600m.I półtora okrążenia robiłyście?
Na Podlasiu masz 20 wakatów a zostało z 3x więcej osób niż u wasNo to zostało niby coś koło 60 osób, ale za to wakatów zrobiło się 16 z 11
czy to pewne, ze zwiększono ilość wakatów? oraz czy masz info ile dokładnie zostało ludzi po teście fizycznym?No to zostało niby coś koło 60 osób, ale za to wakatów zrobiło się 16 z 11
Z wakatami raczej pewne info, a z tym ile osób zostało to bardziej nasze własne wyliczeniaczy to pewne, ze zwiększono ilość wakatów? oraz czy masz info ile dokładnie zostało ludzi po teście fizycznym?