• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test wiedzy/ nabór listopad 2023

Ogólnie trzeba opowiedzieć o sobie.
Mnie pytali co mnie nakłoniło do pracy w takiej służbie, dlaczego ta a nie inna itp
Jakieś przykłady sytuacji i jak byś się zachowała w danym momencie i co zrobiła. Ogólnie miła rozmowa, taka typowo jak do pracy.
Komisja 4 osobowa siedzi przed tobą i każdy jak ma jakieś pytania to zadaje Tobie
 
Ogólnie trzeba opowiedzieć o sobie.
Mnie pytali co mnie nakłoniło do pracy w takiej służbie, dlaczego ta a nie inna itp
Jakieś przykłady sytuacji i jak byś się zachowała w danym momencie i co zrobiła. Ogólnie miła rozmowa, taka typowo jak do pracy.
Komisja 4 osobowa siedzi przed tobą i każdy jak ma jakieś pytania to zadaje Tobie
Oki. Dziękuję. Mówili coś kiedy wyników można się spodziewac
 
Witajcie wiecie czy rozmowy jeszcze trwają czy już się zakończyły? Jak z wynikami mają ponoć być pod koniec miesiąca
 
Witajcie wiecie czy rozmowy jeszcze trwają czy już się zakończyły? Jak z wynikami mają ponoć być pod koniec miesiąca
Ja miałam 15.02 i chyba była moja grupa ostatnia bo na testach sprawnościowych też byłam jedna z ostatnich na liście. Mi mówili że pod koniec lutego mają się odezwać, a drugiej dziewczynie że na początku marca
 
Ja miałam 15.02 i chyba była moja grupa ostatnia bo na testach sprawnościowych też byłam jedna z ostatnich na liście. Mi mówili że pod koniec lutego mają się odezwać, a drugiej dziewczynie że na początku marca
Rozumiem więc czekamy.
Jak już będziecie mieli odpowiedzi piszcie😉
 
Też cisza, ciekawe czy jak komuś nie poszła rozmowa to też dają znać że dziękują za rekrutację i że nie przeszedł Pan / Pani dalej czy tylko informują tych co pozytywnie wypadli
 
Też cisza, ciekawe czy jak komuś nie poszła rozmowa to też dają znać że dziękują za rekrutację i że nie przeszedł Pan / Pani dalej czy tylko informują tych co pozytywnie wypadli
Nie pamiętam jak było kiedyś (chyba informowali), ale w każdej chwili można zadzwonić i zapytać na jakim etapie rekrutacji dalej się jest.
 
Back
Do góry