• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test wiedzy/ nabór listopad 2023

No cóż, czasem można przeoczyć informacje.
A nie uważam się za jakąś gorszą bo nie zauważyłam tej informacji w ustawie 🤦🏼‍♀️
A jak ktoś nie zdał to znaczy że jednak się chyba nie nadaje do tego 😂
Zadajesz pytanie, a ja w odpowiedzi podaję konkretny akt prawny (notabene rozporządzenie a nie ustawę, tym bardziej mnie dziwi, że test wiedzy ogólnej tego nie zweryfikował), który ma 11 stron. Zawężam krąg poszukiwań do załącznika nr 1, który ma tylko 4 strony. Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się na pierwszej stronie w trzecim akapicie. Twierdzisz, że "Czytałaś ale nie ma słowa czy kobiety robią damskie czy po prostu wszyscy robią takie same". Będzie Ci ciężko w pracy, która opiera się na aktach prawnych, a tłumaczenie, że "czegoś tam nie ma" choć jest może się wiązać z odpowiedzialnością dyscyplinarną, a nawet karną.
 
Zadajesz pytanie, a ja w odpowiedzi podaję konkretny akt prawny (notabene rozporządzenie a nie ustawę, tym bardziej mnie dziwi, że test wiedzy ogólnej tego nie zweryfikował), który ma 11 stron. Zawężam krąg poszukiwań do załącznika nr 1, który ma tylko 4 strony. Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się na pierwszej stronie w trzecim akapicie. Twierdzisz, że "Czytałaś ale nie ma słowa czy kobiety robią damskie czy po prostu wszyscy robią takie same". Będzie Ci ciężko w pracy, która opiera się na aktach prawnych, a tłumaczenie, że "czegoś tam nie ma" choć jest może się wiązać z odpowiedzialnością dyscyplinarną, a nawet karną.
Dziękuję za bardzo wyczerpująca odpowiedź.
Jednak ludzie którzy ogarniają jeszcze gorzej proste sprawy zajmują te wysokie stołki i stanowiska. Więc już się tak nie bulwersuj. 😵 jak nie chciałeś to po prostu trzeba było ominąć post i nic nie pisać 😌😂
 
Dziękuję za bardzo wyczerpująca odpowiedź.
Jednak ludzie którzy ogarniają jeszcze gorzej proste sprawy zajmują te wysokie stołki i stanowiska. Więc już się tak nie bulwersuj. 😵 jak nie chciałeś to po prostu trzeba było ominąć post i nic nie pisać 😌😂
Chciałem pomóc, ale jak widać nie warto. Niemniej przeraża mnie fakt, że być może niedługo będziemy musieli współpracować.
 
Chciałem pomóc, ale jak widać nie warto. Niemniej przeraża mnie fakt, że być może niedługo będziemy musieli współpracować.
To jak chciałeś pomóc to trzeba było napisać dokładnie tak robi się to albo tamto bez zbędnych komentarzy typu będzie ci ciężko w pracy lub że test wiedzy powinien to zweryfikować.

Spokojnie każdego z nas zweryfikuje życie. A fakt że będziemy pracować razem to loteria bo równie dobrze nigdy możemy się nie spotkać ;)
Pozdrawiam ;)
 
To jak chciałeś pomóc to trzeba było napisać dokładnie tak robi się to albo tamto bez zbędnych komentarzy typu będzie ci ciężko w pracy lub że test wiedzy powinien to zweryfikować.

Spokojnie każdego z nas zweryfikuje życie. A fakt że będziemy pracować razem to loteria bo równie dobrze nigdy możemy się nie spotkać ;)
Pozdrawiam
Dokładniej się nie da.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zainwestuj w białko, kreatynę, popraw technikę, popraw wydolność oddechową, wystarczą spacery lub rower, w tydzień dojdziesz do 5 pompek, w miesiąc do 10
Plus poprawić siłę mięśni w rękach, ale dzięki za podpowiedź, przyda się przy ewentualnej kolejnej próbie dostania się do celnej. :)
 
U mnie pozytywny. A wiecie jak wygląda test sprawnościowy ? Pompki dla kobiet są damskie czy takie same jak dla mężczyzn ? ;)
Napiszesz jak odpowiadałaś na tescie osobowościowym? Jakie odpowiedzi przeważały? Zdecydowanie tak/nie, czy tak/nie, czy nie mam zdania?

Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Napiszesz jak odpowiadałaś na tescie osobowościowym? Jakie odpowiedzi przeważały? Zdecydowanie tak/nie, czy tak/nie, czy nie mam zdania?

Z góry dzięki za odpowiedź.

A pomieszane były odpowiedzi. Nie miałam tak że jakas konkretna odpowiedź przeważała . Po prostu pierwsza myśl co przyszła do głowy, bo potem jak 2x czytałam pytanie to już zbyt długo myślałam jaką dać odpowiedz .;)
 
Back
Do góry