• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

test wiedzy/ nabór listopad 2023

Rozumiem Cię, czyli na listę rezerwowych wpada się po ostatnim etapie tzn rozmowie kwalifikacyjnej? Czy jak to wygląda?
Tak. Po wszystkich etapach. Niby zaliczasz. Ale masz za mało punktów do przyjęcia. I jesteś zablokowana na rok. Przez rok możesz tylko złożyć dokumenty. Nie przystępujesz do żadnego etapu.
 
Właśnie kiedyś były damskie. Teraz nie wiem czy coś się zmieniło, ale normy są podane w rozporządzeniu.
Może to zależy od tych, którzy test przeprowadzają? Ani razu nie było damskich jak zdawałam. Raz nie bylo wcale. Po prostu etap był pominięty.
 
Może to zależy od tych, którzy test przeprowadzają? Ani razu nie było damskich jak zdawałam. Raz nie bylo wcale. Po prostu etap był pominięty.

Obwieszczenie Ministra Finansów z dnia 17 stycznia 2022 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie przeprowadzania badania psychofizjologicznego, testu sprawności fizycznej oraz badania psychologicznego funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej​

Będę tak miły, że wskażę, iż szczegółowe wymagania zawarte są w załączniku nr 1.
 

Obwieszczenie Ministra Finansów z dnia 17 stycznia 2022 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie przeprowadzania badania psychofizjologicznego, testu sprawności fizycznej oraz badania psychologicznego funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej​

Będę tak miły, że wskażę, iż szczegółowe wymagania zawarte są w załączniku nr 1.
Czytałam ale nie ma słowa czy kobiety robią damskie czy po prostu wszyscy robią takie same
 
Tak. Po wszystkich etapach. Niby zaliczasz. Ale masz za mało punktów do przyjęcia. I jesteś zablokowana na rok. Przez rok możesz tylko złożyć dokumenty. Nie przystępujesz do żadnego etapu.
Masakra, gra nie warta świeczki, jeszcze rozumiem gdyby wypłata była współmierna do trudności dostania się na takie stanowisko, a widzę że jedno i drugie to poprostu cyrk 🤡
 
Czytałam ale nie ma słowa czy kobiety robią damskie czy po prostu wszyscy robią takie same
1. Uginanie ramion w podporze z leżenia przodem.
Miejsce wykonania próby sprawnościowej:Sala gimnastyczna lub boisko.
Sposób wykonania próby sprawnościowej:Z podporu, leżąc przodem (kobiety z oparciem kolan o podłoże), dłonie na szerokości stawów barkowych, ćwiczący (na sygnał instruktora) ugina ręce w stawach łokciowych i barkowych tak, aby barki znalazły się co najmniej na wysokości łokci (tułów wyprostowany z linią bioder i kolan), po czym dokonuje wyprostu aż do uzyskania pozycji wyjściowej (pełny wyprost w stawach łokciowych). W trakcie ćwiczenia nie wolno wykonywać przerw odpoczynkowych.Ćwiczący wykonuje próbę w stroju i obuwiu sportowym.
(kobiety z oparciem kolan o podłoże)

Dziwne, że taki osoby zdają test wiedzy i psychologa, a inne nie.
 
(kobiety z oparciem kolan o podłoże)

Dziwne, że taki osoby zdają test wiedzy i psychologa, a inne

(kobiety z oparciem kolan o podłoże)

Dziwne, że taki osoby zdają test wiedzy i psychologa, a inne nie.
No cóż, czasem można przeoczyć informacje.
A nie uważam się za jakąś gorszą bo nie zauważyłam tej informacji w ustawie 🤦🏼‍♀️
A jak ktoś nie zdał to znaczy że jednak się chyba nie nadaje do tego 😂
 
Czy jeśli ktoś jest chory lub ma zaświadczenie od lekarza że przez jakiś okres nie może wykonywać ćwiczeń fizycznych to test jest w innym terminie czy jak to wygląda w praktyce ?
 
Pompki jak dla mnie są przerażające. Jakieś info czy trudno przejść taki test sprawnościowy?
 
Skoro testy są ważne rok, to jak mam wynik pozytywny z wiedzy i psychologicznego, ale zawale sprawnościowy to jak wygląda to w przypadku ponownego starania się w innym naborze na przykład za pół roku. Podchodzę do wszystkich testów, czy te, które mam ważne i zaliczone pomijam?
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry