• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sławomir Siwy

Kolego Dren. Wszyscy wiemy skąd piszesz. Foromowicze nie wiedzą jeszcze tylko jaką nazwę ma serwer, z którego piszesz.
Może sam nam to zdradzisz skoro nie masz nic do ukrycia?
 
Kolego Dren. Wszyscy wiemy skąd piszesz. Foromowicze nie wiedzą jeszcze tylko jaką nazwę ma serwer, z którego piszesz.
Może sam nam to zdradzisz skoro nie masz nic do ukrycia?

Oj kolego przewodniczący, tylko proszę bez wycieczek w prywatność, bo to by było niezgodne z prawem, a kolega prawa chyba przestrzega. Proszę pamiętać, że to kolega zasugerował, że ja znam IP, nie ja !!! Ja jestem z IC Katowice, inni sami piszą, że są np. z OC Pyrzowice, a jeszcze inni sami zdradzają swoimi postami z jakich są komórek. Moja dedukcja może być mylna, jak się okazało, ale to tylko przemyślenia, a sposób sugestii stosowany przez kolegę może prowadzić do ciekawych skutków. Myślę, że wyczerpaliśmy dyskusję w tym temacie.
 
słów kilka

Panie Przewodniczący , Pański apel dot. akcji protestacyjnej przypomina zamierzchłe lata 80 te ubiegłego wieku to po pierwsze , po drugie nie odpowiedział Pan na zarzuty kolegi /żanki/ Drena a rzuca Pan inwektywami , straszy i zwyczajnie obraża , bawi sie Pan w zgadywanie IP . Ma racje Dren ze dyskusja z Panem jest " żadna " każdy kto ma inne zdanie to wróg , kłamca itp itd. Nie tedy droga" jedyny światły przywódco "

I jeszcze słowo do trustinga -przepraszać to mozesz ale za siebie.
Tak na marginesie to nie wiem czy gratulować "udanej akcji" w ic katowice ?
wróble ćwierkaja że akcja nie odbyła się , czyżby ludzie posłuchali co mają do powiedzenia inni inaczej myślacy i oceniający rzeczywistość ?

Na zakończenie dziekuję za życzenia z okazji naszego swięta , wcześnie się Pan Przewodniczacy obudził - pod koniec dnia , lepiej późno niż wcale.
 
Weźcie nie obrzucajcie się błotem nawzajem!!! Szef SC i inni pseudo zarządzający SC też czytają to forum i tylko zacierają ręcę, widząc że nie potraficie się porozumieć sami między sobą. Żale wylewajce sobie na priv. Po co szefostwo ma się cieszyć????
 
Back
Do góry