• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sławomir Siwy

Sławek, trzymaj tak dalej. Żadne takie- że wrócmy do pracy dalej już będzie dobrze - nieprawda! Teraz odpuścimy i po zawodach. Będą sprawę przeciągać , dobrze wiedzą ,że drugi taki zryw jest mało prawdopodobny (ale nie niemożłiwy :D ). Wystąpienie (co prawda krótkie ale rzeczowe) na UŚ - pierwsza klasa. Masz pełne poparcie wewnętrznych.
 
WIELE OSIĄGNĄŁ POPIERANY I OBDAROWANY ZAUFANIEM PAN SŁAWOMIR S - OBY SIŁ I DETERMINACJI MU WYSTARCZYŁO :!: :!: :!: nO I PANI SMOLIŃSKA MĄDRZE GADA - ZNAĆ SIĘ NA RZECZY.
A O CO CHODZI PRZEWODNICZĄCEMU NASZYCH ZZ "SOLIDARNOŚĆ" - CHYBA ŻAL ŚCISKA MU GARDŁO ŻE NIC A NIC SIĘ NIE PRZYCZYNIŁ, ŻE TYM RAZEM PRZESPAŁ I DLATEGO CHCE NA TEN CZAS ZAKOŃCZYĆ, BY NASTĘPNYM RAZEM NIE SPAĆ??? :evil: :oops: :evil:
RZĄD CHCE NAS OMAMIĆ BZDURNYMI OBIETNICAMI - ALE KTO CZYTAŁ APEL SZEFA SC WIE ŻE TAK NA POWAŻNIE NICZEGO NOWEGO NIE PROPONUJĄ : "MOŻLIWOŚĆ AWANSU NIE RZADZIEJ NIŻ CO 5 LAT" - CO TO W OGOLE JEST??? DOTYCHCZAS BYŁA MOZLIWOŚĆ NAWET CZĘŚCIEJ I CO Z TEGO??? A PIENIĄDZE TE KTÓRE JUZ BYŁY GWARANTOWANE I O KTÓRYCH SIĘ JUŻ NIE DYSKUTUJE!!! TO JAKIEŚ BZDURY NAZWANE PROPOZYCJĄ...
 
sranie w banie!! siwy przyjedź na podkarpacie!! w piątek zdesperowani rosyjskojęzyczni goście (chyba kierowcy) chcieli podpalić nasz oddział....
ale na rozlaniu benzyny i interwencji policji się skończyło.
 
na szczęście. mielibyście krew celników na swoich rękach.

ale na zachodzie jest inaczej, ba a w w-ce :) w trakcie i przed rozmowami.... inna rzeczywistość.

zjedzcie tonę paluszków i wypijcie morze wody mineralnej (niegazowanej - bo po gazowanej są gazy).
 
Proszę jutro poprosić stronę rządową o rozważenie weryfikacji wszystkich dyrektorów.
Zaproponujcie, że będzie to bardzo dobry gest z ich strony oraz gwarancja bezpieczeństwa dla protestujących.
Najlepiej niech poprostu prześledzą karierę każdego dyrektora i na następcę wybierają tych, którzy znaja tę profesje od podstaw.
No i przydałoby się, żeby SSC też był celnikiem z krwi i kośći
 
właściciel psa w Warszawie?

teraz cała Służba Celna będzie wiedziała co to znaczy "zamordyzm" (nie ntylko Szczecin) tymbardziej, że będzie chciał się wykazać .....
- to z ust tego dyrektora wyszła anegdotka, o właścicielu psa, którego nie karmił, aż w końcu ten zaczął go kąsać i robił to nawet wtedy gdy już go karmił .... Pan dyrektor zapytał się co właściciel ma zrobić z psem w takiej sytuacji?

odp. na to jest paragraf: głodzenie psa podlega pod przepisy karne, a konsekwencjami (nie ufność psa i jego agresywność) można najłatwiej obarczyć psa, ale prawdziwy facet weźmie odpowiedzialność na siebie i będzie cierpliwy w odwróceniu sytuacji, aż naprawi się to co się zepsuło z żywym stworzeniem
- czy ten właściciel psa ma tego psa z przypadku czy jest osobą odpowiedzialną za swoje czyny i chce to naprawić????
 
"Pan dyrektor zapytał się co właściciel ma zrobić z psem w takiej sytuacji?"

To dosyć proste. Psa powinno się oddać w lepsze ręce, a samemu, jeśli ma się odrobinę przyzwoitości poddać się karze. Tyle teoria, praktyka jest zgoła inna.
 
Stanisław Smreczyński (słynny zoolog) mawiał: pokaż mi swojego psa a powiem ci kim jesteś

Im bardziej poznaję ludzi, tym więcej doceniam swojego psa. (przysłowie portugalskie)

A poza tym to nie od dziś wiadomo, że kto kocha zwierzaki ten ma charakter nie byle jaki.

I na koniec przypowieść o koniu i chłopie i mądrym psie:

Jechał chłop wozem i uderzył konia batem. Koń odwraca łeb i mówi:
- Jak mnie jeszcze raz uderzysz, to ci tak z kopa oddam, że się w lustrze nie poznasz!
Chłop zdziwiony:
- Pierwszy raz w życiu słyszę - żeby koń mówił!
- Ja też - przytaknął siedzący obok chłopa pies.


PS
I tak Pan miał szczęście, że ten pies kąsa rękę. Są pieski, które rzucają sie od razu do gardła.
 
,,Dusza człowieka, który zabił owczarka, psa domowego lub tresowanego schodzi ze świata pełna udręk i trwogi, niby wilk wśród starego i głębokiego lasu".

Jednak pies za życia nie spełniał zbyt ważnej roli; jego znaczenie wzrastało dopiero po śmierci


I.Krasicki napisał:
Pies szczekał na złodzieja, całą noc się trudził.
Obili go nazajutrz, że pana obudził.
Spał smaczno drugiej nocy, złodzieja nie czekał,
Ten dom skradł; psa obili za to, że nie szczekał.
 
musimy być jednością

popatrzcie sie wokół kogo bronimy ????

ludzie przyspawani do stołków wziązkach i ich popleczników

POPIERAM JEDEN ZWIĄZEK

to powiedział że przewodniczącym nie bedzie ktoś z NAS

A SIWY na chonorowego :)
 
Nie wiem czy będzie ten post tutaj widoczny, ale spróbuję:

W związku z tym, że nie będzie tak szybko tej podwyżki o 1500,-zł, czy nie możnaby przekazać stronie rządowej propozycji by celnicy mogli legalnie podejmować dodatkową pracę, która nie godziłaby w DOBRO SŁUŻBY (czyli musiałyby być ustanowione ograniczenia w zatrudnianiu się np. w agencji celnej, import export itp. ale wykonywanie innych zawodów byłoby dopuszczalne). To mogłoby skutkować jako dodatkowy argument na podwyższenie naszych skromnych pensji.
 
Nijaki DREN napisał:

Oj Panie Przewodniczący nieładnie,

Dlaczego Pan po raz kolejny próbuje ogłupić ludzi, robi im wodę z mózgu i nie pisze prawdy !? Czy ktoś z tych, którzy z nadzieją wpatrują się w Pana, popierają, starają się w imię szczytnych haseł, które Pan głosi, wie cokolwiek o Panu, jakim jest Pan człowiekiem, jakie są Pana cele (oczywiście nie te głoszone wszem i wobec). Dlaczego Pan nigdy nie napisał o swoim układzie z bananowym SSC, o Pana roli przy projekcie KAS i próbie rozmontowania SC, dlaczego Pan nie napisał, że zdezerterował Pan z funkcji kierowniczej w IC Opole, bo przerosła Pana i znalazł Pan sobie inne poletko o wiele łatwiejsze do obróbki - bezkarne żerowanie na nastrojach ludzi , dlaczego nie napisze Pan jak Pana oceniają koledzy z Opola, dlaczego w końcu nie napisze Pan dlaczego dostał Pan większą podwyżkę w IC Opole skoro na 160 godzin w miesiącu, w Służbie spędza Pan tylko 60. Prawdziwy z Pana tytan służby, tylko co się pod tym wszystkim kryje. Czy poczciwina, rybka z Czechowic, czy zawiedziony celnik z Pyrzowic i jeszcze paru forumowiczów o tym wiedziała, nie sądzę !!!
Walczy Pan o kolejne dusze i swoje imperium w mało wybredny sposób, a ostatecznie chce Pan tak jak jeszcze 1,5 roku temu dokonać ostatecznego demontażu SC, może następna władza to doceni, może będzie medal, a może coś więcej ... a może zrobi to jeszcze w tej kadencji inny resort tej władzy !?
Nie chciałbym przekonać się jak to będzie.

Oj nieładnie !!!"


Część ww. epitetów jest już wyjaśniona w tym wątku, do pozostałych bzdur nie będę się nawet odnosił, bo są skrajnie niepoważne.
Wspomnę tylko o moim układzie z, jak to określiłeś, bananowym SSC. O tym rzekomym układzie świadczy opracowany przeze mnie HARMONOGRAM działań protestacyjnych, który miał być wdrażany celem obrony przed szalonym pomysłem KAS. Faktem jest natomiast, że obecni czynni działacze federacji namawiali mnie do nawiązania takiego układu, stąd moze Twój wpis.
Obecnie mamy demontaż SC, bo jak to nazwać, że z uzsadnienia do projektu ustawy o SC i uchwały modernizacyjnej wynika wzrost płac dla ledwo ponad 4 tys. mundurowych, dla cywili brak środków.
 
Dren to słabo poinformowany dyrektorski bumerang z I.C. Katowice. Isynuuje,że wie kto pod jakim nickiem się ukrywa myśląc, że tylko grupka ludzi myśli w tej izbie. Typowo wysokostanowiskowe podejście:rolleyes:
 
Panie Sławku, przepraszam za drena

Przepraszam. Niestety dren jest z mojej izby dlatego przepraszam. Bardzo zakompleksiony i wystraszony gość. Klasyka starej katowickiej bandy dzierżącej władzę. Miłośnik socjalizmu, alokacji, likwidacji i łamania pracowniczych praw .
Ma stres bo jego praktyki wraz z jego czasami odchodzą w niebyt.
W niebyt, ale nie w niepamięć!
 
Dren sugeruje, że zna IP komputerów, no cóż jak napisałem udaje.
Ale uważaj kolego Dren, bo kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Jak myślicie jaką nazwę ma serwer, z którego pisze DREN??????
 
Dren sugeruje, że zna IP komputerów, no cóż jak napisałem udaje.
Ale uważaj kolego Dren, bo kto mieczem wojuje od miecza ginie.

Jak myślicie jaką nazwę ma serwer, z którego pisze DREN??????

Kolego SS

Ja nie ukrywam, skąd piszę !!!

A co kolega sugeruje, ja niczego nie udaję !? Nie znam żadnego IP i nawet się tym nie interesuję, wystarczy poczytać uważnie posty wymienionych osób i znać trochę ludzi, a to chyba dozwolone.:D Natomiast widzę, że kolega się bawi inaczej, poczekamy, zobaczymy. Czy kolega potrafi tylko straszyć, to już wszyscy wiemy. Niech kolega przez chwilę zejdzie na ziemię, koledze niczego nie można zarzucać, natomiast kolega może zarzucać wszystko, wszystkim i to w mało wybredny sposób. Przecież to absurd, nawet większy niż to co się dzieje w SC. A szantaż to też metoda, ale czy wypada, aby ktoś taki go stosował !? ;)
 
Back
Do góry