• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sławomir Siwy został ponownie zwolniony ze służby

jak zwalniali, to nie czekali na uprawomocnienie. jak trzeba przywrócić, to oczywiście wyrok jest nieprawomocny. w dekiel centralnie kogoś walnęło?
 
czekamy na dzień przywrócenia Sławka do służby.
nowemu ministrowi należą się za decyzję słowa uznania.
znowu staniemy się podmiotami.

CELNIKU ZADEKLARUJ SIĘ !
 
znakomity ruch. podobno także ssc przyjął hołd pozostałych związkowców. podobno w ciągu półgodzinnego spotkania jacuś z ferajną zdołał poruszyć wszystkie ważne dla nich kwestie. zanim im wskazano drzwi. informując przy tym, że zostaną ponownie przyjęci wyłącznie w obecności kolegi sławka ;).
 
znakomity ruch. podobno także ssc przyjął hołd pozostałych związkowców. podobno w ciągu półgodzinnego spotkania jacuś z ferajną zdołał poruszyć wszystkie ważne dla nich kwestie. zanim im wskazano drzwi. informując przy tym, że zostaną ponownie przyjęci wyłącznie w obecności kolegi sławka ;).

Milczałem. Do czasu. Dlaczego ciąglre nieustannie jątrzysz i dzielisz Nas? Dlaczego obśmiewasz wszystko i wszelkie inicjatywy? Co z tobą tele-echo? Wiesz co to jest konsensus ? ( może być też consensus ) Nie są wazne ścieżki, ważny jest efekt. Rozumiesz coś w końcu? Czy COKOLWIEK ROZUMIESZ ? Wątpię. A co powiesz o obietnicach typu że konsolidacja wykrrślona i będziemt wzmacniać Służbę Celną ? Może jakiś link bądź filmik ?
 
Ostatnia edycja:
Milczałem. Do czasu. Dlaczego ciąglre nieustannie jątrzysz i dzielisz Nas? Dlaczego obśmiewasz wszystko i wszelkie inicjatywy? Co z tobą tele-echo? Wiesz co to jest konsensus? Nie są wazne ścieżki, ważny jest efekt. Rozumiesz coś w końcu? Czy COKOLWIEK ROZUMIESZ ?

wyrażam swoją opinię. konsensus? owszem, ale najpierw rachunek sumienia. przyznanie się do błędów. zrzeczenie się stopni stanowisk uzyskanych dzięki dostępowi do wielkiego ucha. zapewniam, że wiem o czym piszę.

to jest jedyna droga do konsensusu. w prawdzie, bez interesownych ludzi stojącymi za de facto rozbiciem ruchu związkowego w cle. poza tym w kwestiach moralnych nie ma konsensusu. tak jak nie ma konsensusu w kwestiach zasad.

ps. oczywiście to tylko moja opinia.
 
Ostatnia edycja:
wyrażam swoją opinię. konsensus? owszem, ale najpierw rachunek sumienia. przyznanie się do błędów. zrzeczenie się stopni stanowisk uzyskanych dzięki dostępowi do wielkiego ucha. zapewniam, że wiem o czym piszę.

to jest jedyna droga do konsensusu. w prawdzie, bez interesownych ludzi stojącymi za de facto rozbiciem ruchu związkowego w cle. poza tym w kwestiach moralnych nie ma konsensusu. tak jak nie ma konsensusu w kwestiach zasad.

ps. oczywiście to tylko moja opinia.

Myślę że miałeś zostać Oficerem a nie zostałeś nim. Ponieważ twój język sporu wlaśnie wtedy nabrał wyrazistości i agresji. Ja też mógłbym zostać oficerem tylko PO CO ? Co do rozbicia ruchu związkowego zgadzam się. Z małym ale. U Nas był Sławek. Zaczynał od zera. Wkur..ł się na fedrację i ofszedł z ich ówczesnych władz. Sam zakłafał związek. Później znowu był u Nas tym razem na Wschodzie. Zauważyliście co Sławek napisał? Był komitet a tylko Jemu wbili nóż w plecy. Teraz wbito Sławkowi noż w plecy po raz drugi- i to o wiele boleśniej. Kto ten nóż wbił ? Odpowiadam-ci którym zaufaliśmy.Ludzie do jasnej cholery jesteśmy jedną Służbą Celną. Zrozumiano!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
znów personalizujesz i relatywizujesz. robisz to zawsze, gdy nie masz argumentów. moja sytuacja zawodowa nie ma tu znaczenia.

prawda jest taka, że z paserami się nie rozmawia. paserstwo się karze.
 
znów personalizujesz i relatywizujesz. robisz to zawsze, gdy nie masz argumentów. moja sytuacja zawodowa nie ma tu znaczenia.

prawda jest taka, że z paserami się nie rozmawia. paserstwo się karze.
Czyli trafiłem w sedno. Niedoszły Oficer. I stąd ta mowa negacji. Ciąle czekam na stosoeny link. Ślepo popierałeś PIS. Gdy dawno temu napisałem że to też nic dobrego wówczas zaatakowałeś mnie (co prawda pośrednio ).,Więc bądź konsekwentny i teraz broń decyzje Pana Ministra i Pana SSC. Wytłumacz dlaczego mylą kto i jaki pobiera VAT. Oczywiście z nieodzownym filmikiem tudziez linkiem.
 
Ostatnia edycja:
Nie ustosunkowałeś się do tego co napisałem.

interesujące pana kwestie zostały już w wyczerpujący sposób opisane w innych wątkach. poza tym, proszę przestać mnie prześladować. postawa szanownego pana to nic innego jak uporczywy stalking. z konkretną kwalifikacją prawną.
 
Falcon masz typowe objawy utraty zdolnosci logicznego myslenia spowodowanej strachem o przyszlosc i poczuciem utraty kontroli nad swoim zyciem. Podpowiadam lecz leki na privie lub w Hyde Parku.
Dzięki za diagnozę i radę odnośnie lekarste. Jak rozumiem masz w tym temacie diświadczenie i doradzasz mi sprawdzone przez Ciebie leki? odnośnie disgnozy jak rozumiem znasz to z autopsji prawda ? O przyszłość się nie boję-alokacja uczyniła mnie twadym. A Ciebie?
 
interesujące pana kwestie zostały już w wyczerpujący sposób opisane w innych wątkach. poza tym, proszę przestać mnie prześladować. postawa szanownego pana to nic innego jak uporczywy stalking. z konkretną kwalifikacją prawną.

A jak ty pisałeś i piszesz bzdury, prowafziłeś na Tym Forum agitację polityczną to co? Wtedy było ok ?????
 
Dzięki za diagnozę i radę odnośnie lekarste. Jak rozumiem masz w tym temacie diświadczenie i doradzasz mi sprawdzone przez Ciebie leki? odnośnie disgnozy jak rozumiem znasz to z autopsji prawda ? O przyszłość się nie boję-alokacja uczyniła mnie twadym. A Ciebie?


trzesa ci sie rece, pisz wolniej.
 
Back
Do góry