• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Sławomir Siwy został ponownie zwolniony ze służby

wyrażam swoją opinię. konsensus? owszem, ale najpierw rachunek sumienia. przyznanie się do błędów. zrzeczenie się stopni stanowisk uzyskanych dzięki dostępowi do wielkiego ucha. zapewniam, że wiem o czym piszę.
.
Rozumiem, że stopnie oficerskie federastów kłują Cię w oczy, ale chęć bycia SSC to już nie- nic sie nie stało. Cóż za relatywizm.
 
trzesa ci sie rece, pisz wolniej.
Argument zwalił mnie z nóg. Zapowniał wół jak cielęciem był ? No i nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Nie boję się zmian przenosin alokacji gdyż już tego pierdol...go dobra doświadczyłem. A Ty ? Proponuję abyś nie pisał o tym o czym nie masz najmniejszego pojęcia. Ani nawet cienia pojęcia.
 
Szanowni Forumowivze. Zauważcie proszę iż nie odzywam się, milczę do czasu-to jest dopóki tele-echo nie wtrąca w merytoryczne i sensowne rozmowy swojego bełkotu. Na każdy temat, w każdym wątku i o wszystkim. Sławek dał mi bana i bardzo dobrze. Ale bana dostał też tele-echo a to.....czas aby ten szkodnik tego forum nabrał ogłady i myślał przed napisaniem czegokolwiek. Na chwilę obecną czyni odwrotnie. Nie jednoczy a skłóca.
 
W obecnej sytuacji doszliśmy do takiego momentu gdzie wszyscy musimy myśleć nad tym żeby banaś i kolesie nie zlikwidowali Służby Celnej a wszystko na to wskazuje, że właśnie chcą to zrobić. Teraz musimy być solidarni i pas i OC i akcyza i ogólny. Wszyscy jesteśmy funkcjonariuszami Służby Celnej.
 
W obecnej sytuacji doszliśmy do takiego momentu gdzie wszyscy musimy myśleć nad tym żeby banaś i kolesie nie zlikwidowali Służby Celnej a wszystko na to wskazuje, że właśnie chcą to zrobić. Teraz musimy być solidarni i pas i OC i akcyza i ogólny. Wszyscy jesteśmy funkcjonariuszami Służby Celnej.

Brawi Kolego !!!!! Nic dodać nic ująć. Pozfrawiam 😊
 
Falcon to miłe, że są ludzie którzy coś czują i jak trzeba włączają myślenie a nie tylko podniecają się ilu dyrektorów zostało usuniętych, bo skąd wiedzą że na ich miejsce nie przyjdą gorsi, dużo gorsi.
 
Falcon to miłe, że są ludzie którzy coś czują i jak trzeba włączają myślenie a nie tylko podniecają się ilu dyrektorów zostało usuniętych, bo skąd wiedzą że na ich miejsce nie przyjdą gorsi, dużo gorsi.
Ale dla tych ludzi ta podnieta to sens ich życia. A myślenie? Im większa ilość myślących interlokutorôw tym dla tychże interlokutoróe gorzej.
 
Niestety większość ze znanych mi kolegów żyje tylko tym kiedy i ilu diców/nuców ustrzelą. Tak jak napisał Falcon- to ich podnieta. Szkoda że nie mają świadomości, że w razie KAS, to oni pierwsi padną ofiarą "rewolucji"- ci wszyscy byli kierownicy bez studiow, niektórzy bez matury, tacy uciemiężeni. Dzisiaj szumnie orędują potrzebę równości; gros z nich zasiliło w ostatnim czasie szeregi zz; tylko zapomnieli biedactwa jak to się budowało domy bez kredytów z czwórką dzieci...
tak by chcieli, żeby dokopać tym, co ich zmienili, tylko nie przewidują, że im też może się rykoszetem odbić.
 
Zajmujemy się rzeczami w tej chwili nieistotnymi. Jakie dzisiaj ma znaczenie ilu zwolnią dyrektorów, dzisiaj najważniejsze jest zachowanie Służby Celnej jako jednolitej umundurowanej formacji mundurowej.
 
wracając do tematu. wycofanie kasacji w prawnym wymiarze oznacza, że naruszała ona rażąco normy prawne będące przedmiotem procedowania. inaczej trzeba byłoby uznać, iż jest działaniem wadliwym prawnie.

wskutek powyższego w obrocie prawnym znajduje się wyrok wsa, nie pozostawiający suchej nitki na działaniach tzw. organów celnych. zauważyć trzeba, że za tymi działaniami stoją konkretne osoby. które, nazwijmy to wprost, ewidentnie złamały prawo. trzeba więc je personalnie wskazać.

podsumowując napiszę, że na ulicy, zanim go osądzi prawo, przestępca zawiera znajomość z policyjną pałką. wydaje się jednak, że taka praktyka w przypadku osób łamiących prawo w sprawie zwolnienia kolegi sławka nie będzie miała miejsca.

powodzenia dzisiaj w sejmie.
 
Back
Do góry