• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Pytanie o pracę na st. Młodszy Specjalista SC

no i ciekawe jaki jest ten ich okulista? czy się czepia???? czy spoko jest, bo to jest moja największa niewiadoma :(
 
Kiedyś w ramach badań okresowych przyjmował okulista ze sportowej chyba Danieluk o ile dobrze pamietam
 
A ten denieluk, to spoko gość czy raczej czepliwy doktorek? A są przypadki, że tuż przed podpisaniem formalności związanych ze stosunkiem pracy lekarz odmówi takiego zaświadczenia i powie, że się nie kwalifikuje, czy raczej to jest formalność?
 
Znalazłam tego danieluka i opinie ma bardzo dobre, wybiorę się do niego ciekawe co mi powie. Dzięki za podpowiedź :)
 
co wy tak sie boicie okulisty
skoro macie juz teraz takie leki to co bedzie jak was na pieszym "turysta" zwyzywa heh
 
czarna nie pękaj, myślę że przejść doktorków to nie jest problem. Faktycznie ważniejsza jest poźniejsza wytrzymałość na tez pijany chłam co go spotkasz na granicy. Możesz już się przygotować "psychicznie" na wyzwiska, obelgi, groźby i naucz się olewać ich wszystkich. Taka jest Medycka rzeczywistość :( Ale ogólnie nie jest źle, grunt to się nie przejmować :)
 
dzięki za wsparcie:) problem jest taki, że bardzo bardzo mi zależy i nie chcę, aby coś staneło mi na przeszkodzie w osiągnięciu celu.

granicznicy mi podziękowali, no ale tam jest broń, to nawet nie możesz mieć minimalnej wady. Tutaj sprawa wygląda trochę inaczej gdyż nie jest wymagany sokoli wrok, bo nie ma gnata. a o wyzwisk, to się nie boje....będę się upajać, że udało się spełnić moej marzenia:)
 
wie ktoś kiedy zaczyna pracę ostatni nabór?? wszyscy zaczynają a może ktoś zrezygnował???
 
z tego co wiem to zaczynają jutro, ale czy ktoś zrezygnował to nie wiem

jestem ciekawy czy ktoś nie zrezygnuje i czy w takim przypadku ktoś może wskoczyć na to miejsce z tych co się nie dostali po postępowaniu. czy wogóle jest jakaś lista rezerwowa..... ale pewnie nikt nic nie wie....
 
Do wszystkich forumowiczów . właśnie złożyłem papiery do IC w Przemyślu i możecie mi powiedzieć skąd wziąć materiały do testów wiedzy i czy trudne są te tesy za wszelkie informacje z góry dziękuje.
 
Nie licz na pomoc, to jest wyścig szczurów w którym zwyciężą najlepsi.

lub z
plecak_na_plecach.jpg
 
Back
Do góry