• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

fajny ten Shrek. a tu za to wyrosła ładna obora. a kimo wśrodku! mam pytanko. o jakich specjalistach piszecie? z tesco?
 
.....zalosne to...... statek tonie, a szczury sie gryza, ale jakos was mi nie zal, macie to na co zescie sobie sami zasluzyli .............a teksty ze Przemysl to przyszlosc ........... wez mnie nie rozmieszaj , miescinka z 4 ulicami na krzyz, gdzie mozna byc celnikiem , pogranicznikiem, policjantem ..........albo przemytnikiem.
A propos słyszalem ze Sielecka powoli zaczyna sie wyludniać :twisted: , tzw merytoryczni daja dyla na Zaciszna w nadziei ze sie tam uchowaja :lol:
 
alie nie zgrywaj się! Dobrze wszyscy wiemy jak Przemyśl miał być w zamyśle gnębiony przez Rzeszów. Ale to się dla Was skończyło. Włącznie z awansami, medalami i orderami. W końcu nadeszła ludzka sprawiedliwość!
 
DO SIMPSONA:CZŁOWIEKUPRZECIEŻ ZWYKŁY ŚMIERTELNIK NIE DOSTAŁ MEDALU - ZRESZTĄ PO JAKIEGO KOMUKOLWIEK MEDAL
 
to mi się podoba. niezła jazda. ktoś tam pisze że tacy sami ludzie są w Przemyślu. burku głupi jestem w błędzie! a co do wyludniania Sieleckiej to jest to usprawiedliwione tworzeniem nowych miejsc dla wydziałów przenoszonych z tesco.
 
DO FC : TY TAK BARDZO ZAZDROŚCISZ RZESZOWOWI TEGO TESCO?
NIE MA POTRZEBY CHŁOPIE PRZYJEDŹ I ZOBACZ SKLEP JAK KAŻDY INNY TYLKO TROCHĘ WIĘKSZY
 
DO FC: JA NIE JESTEM Z RZESZOWA ANI Z OKOLIC I TESCO TEŻ NIE JST MOJE (BRYTYJSKIE JAK MNIEMAM)- JUŻ TO WCZEŚNIEJ MÓWIŁEM
 
ali co się zamotałeś w pisaniu hehe. czy też już robisz pod sibie? ciebie też mają przerzucić? czekamy, czekamy!
 
no dobra mamy coś dobregpo w tv? wam też cwaniacy z rzeszowa i okolic proponuję się rozluźnić przed poniedziałkiem. oj będzie ciepło hehe
 
DO FC : JAK NIE BĘDZIE INNEGO WYJŚCIA TO OCZYWIŚCIE PÓJDĘ-ALE TO JEST TRAGEDIA NIE TYLKO MOJA ALE CAŁEJ NASZE SŁUŻBY
MAM NADZIEJĘ ŻE CZYTAŁEŚ PORJEKT USTAWY O KAS-ach PRZECIEŻ TO DOTYCZY TAK SAMO CIEBIE JAKI I MNIE (CHYBA ŻE TOWIM WÓJKIEM JEST K...).
 
ali wujkiem nie ale w końcu przestałeś drapać się po jajkach i zacząłes myśleć. bedą z ciebie ludzie hehe
 
NO CÓŻ NIE JESTEM DEBILEM (PRZYNAJMNIEJ W SWOIM MNIEMANIU)- NIE MNIEJ JEST TO DOSYĆ PONURA PERSPEKTYWA BEZ WZGLĘDU NA MIEJSCE PRACY I ZAMIESZKANIA
 
ali piszesz o tragedi. coś ci się stało? zasłabłeś? no to musisz popracować nad swoim zdrowiem najlepiej na Medyce hehe
 
ali widzę że jednak masz watpliwości. a co koledzy mówią o tobie? masz kolegów? pewnie tylko w rzeszowie.
 
Back
Do góry