• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

alie wkurzyłeś mnie. oglądam Shreka ale muszę zaraegować na twoje bezsilności i to że mnie obrażasz. ja jestem solo i wiem co mówię a ty pewnie jesteś z... rzeszowa i pewnie nawet nie masz średniego wykształcenia co?
TAK NA MARGINESIE MAM WYŻSZE I NIE JESTEM Z RZESZOWA
NIE CHODZI MI O TO SKĄD JESTEM JA CZY TEŻ SKĄD JESTEŚ TY FC
CHODZI O ZASADĘ NIE ROBI SIĘ DO WŁASNEGO GNIAZDA!!!!!!!!!!!!!!!!
 
teraz to się mówi wspólne gniazdo co? hehe, a tyy skoro nie jesteś z rzeszowa to pewnie z jakiejs jesionki nie? ale i tak ci nie wierzę. normalnie nie wytrzymam!
 
JESTEŚ JAKIMŚ ZDYMISJONOWANYM NACZELNIKIEM (PRZEZ M.K.) CZY JAK - JA NIE JESTEM Z JASIONKI ANO Z OKOLIC, ALE WIDZĘ I CZUJĘ ŻE JESTEŚ "STRASZNIE JADOWITĄ GADZINĄ"- JAKI JEST TEGO POWÓD ????
 
Tak czy tak - nie ma sensu się wzajemnie opluwać. A kolegom i koleżankom z Rzeszowa można wprost powiedzieć aby zapomnieli o swoich marzeniach, orderach etc.
 
No i widzicie - Simpson potwierdza moje słowa. Ta dyskusja jest wywołana bez sensu. A rzeczywistości nie zmienią :D
 
dajcie spokój do qrwy nędzy ... za chwile wszystkich rozpierdolą ... a Wam teraz stare waśnie w głowach ...
 
alie do ciebie pisze. nie byłem i nie jestem naczelnikiem. ale kto wie? piszesz że nie jesteś z rzeszowa ale z okolic wieć jaka to różnica? mieszkasz w auchan? hehe
 
i za tą całą sytuację Alfa powinien zerwać ... co myslałeś że wszyscy bedą rozpaczać że się państwo w państwie skończyło ? czas opuścić głowy nieco niżej i brać się do roboty ... a nie pozorować nieustannie i rżnąć alfy i omegi .
 
do fc

Te . FC. Pisałem byś już nie zabierał tutaj głosu. Ty czytać chyba nie umiesz. Prostak jesteś skora takim językiem operyjesz, a myślenie takie płytkie....
 
Alfa to pewnie jakiś nieudacznik który boi się zetknąć z rzeczywistością. My takich przemądrzałków nie potrzebujemy.
 
Back
Do góry