• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Przemyśl - Rzeszów

P r z e r a ż e n i e

Czytam te wasze refleksje i... najbardziej przeraża mnie w tym wszystkim >fc<.
Zastanawiam się czy ten pan/pani jest w tej chwili w pracy i gdzie tak "ciężko" pracuje?
A może dajcie mu jeszcze broń!
Niezłe towarzycho.
 
Pan Klient nie czyta bo piszę do zola: uważaj co mówisz, bo Sielecka jest bardzo mocna! a do ciebie na razie nic nie mam. piszę do rzeszowa
 
Prawda

Niestety tak jest panowie, że trzeba być elastycznym! Raz zasiadło się za stołkami i myśli się że tak będzie do emerytury? Przecież jasne jest, że IC jest w Przemyślu.
 
Panie Ober. IC jeszcze jest w Przemyślu, ale warto zastanowić się też nad własnym stołkiem - jeszcze 9 miesięcy i urodzi nam się KAS.
 
Obywatelu IV RP - res. Na całe szczęście doczekaliśmy się Sprawiedliwości a zatem to co było, to zotało tylko przeszłością. Do rozliczenia. A gdyby twoja mama lepiej cię wychowała to byłbyś dopuszczony na salony i wiedziałbyś że pewnych NOWYCH struktur nikt nie będzie zmieniał. Rozumiesz?
Zaraz wychodzę więc żeganm.
 
Ech Przemyśl! To tam mi PAN Minister ze łzami w oczach medal przypinał! Ech, Przemyśl, to sem ne vrati....Pamietasz Iwona? Pamietasz Basia? Wtedy nas związkowców ceniono i nagradzano, a dzisiaj? Nawet szef paluszków i mineralnej nie da skosztować raz na kwartał. Tanie państwo ku.... jego mać :(
 
Rychu, jaki minister przypinał ci order? Pewnie "czerwony". Teraz są inne czasy! A jak chcesz paluszki, to kup je sobie w barze. Romantyk się znalazł.
 
medale, oredery etc.

Cały rzeszów powinni zweryfikować. W pierwszej kolejności wydziały IC żeby żaden szczur nie prześliznął się do NAS!
 
Re: medale, oredery etc.

omni napisał:
Cały rzeszów powinni zweryfikować. W pierwszej kolejności wydziały IC żeby żaden szczur nie prześliznął się do NAS!
PANOWIE JEST OGÓLNA KASZANA A WY LŻYCIE SIĘ NA POTĘGĘ-SZCZEGÓLNIE PANOWIE Z PRZEMYŚLA SĄ NIEPRZYJEMNI
DAKCIE SPOKÓJ- PO CO TO I TAK NAS WSZYSTKICH WYKOŃCZĄ
 
omni bez obaw. Wedle wieści żaden krzok ze "stolicy" nie zostanie przyjety do Izby. No może z pewnymi wyjątkami. Te "wyjątki" to quasispecjaliści. Ale nie ma się co ich obawiać - będę wyrównani w szeregu a może sami zrezygnują :D
 
Re: wiwat Przemyśl.

fc napisał:
niech żyje Przemyśl. Tu jest przyszłośc a nie hehe w stolicy podkarpacia. Im wystarczą auchony i tesca
KOLEGO FC TOBIE KTOŚ PŁACI ZA TE GŁUPAWE TEKSTY (FAKT?) - PEWNIE MASZ ŚREDNIE WYKSZTAŁCENIE I TERAZ TWOJA BEZSILNOŚĆ WYŁAZI WSZYSTKIMI MOŻLIWYMI OTWORAMI
 
alie wkurzyłeś mnie. oglądam Shreka ale muszę zaraegować na twoje bezsilności i to że mnie obrażasz. ja jestem solo i wiem co mówię a ty pewnie jesteś z... rzeszowa i pewnie nawet nie masz średniego wykształcenia co?
 
Back
Do góry