• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

Cat czy juz wykonales ostatni krok w przepasc i zapoznales sie z opinia prawna mec. Szymczykiewicza, gdzie w przystepny sposob wyjasnia jaki bełkot zaprezentowałeś w swojej analizie?


Wiesz ... mógłbym ci wskazać ze trzy odmienne opinie, ale po co?
Zapewne w odpowiedzi bym przeczytał coś w stylu "... ale ty bijesz murzynów"!

Bij gościu na drzewo, jeśli nie dociera do ciebie, że nie prezentowałem tu nawet pełnego zarysu
takiego pomysłu i (powtórzę) nie przekonywałem do niego! Twoje tępe wyżywanie się na innych
(nie tylko czepianie się mnie) jest już chorobliwe, a ziejące pogardą dla innych komentarze, świadczą wyłącznie
o nienawiści i chęci zemsty na kimkolwiek. Dyskusja z kimś tak niezrównoważonym jest bezcelowa, więc kolejna
twoja wypowiedź (przed którą, jako zakompleksiony nerwusek zapewne się nie powstrzymasz),
powinna być już raczej ostatnią w "dyskusji" niniejszej ...
 
Podobno jest już struktura organizacyjna KAS, "chodzą słuchy" że pewne izbowe ( i im bliskie) persony są w posiadaniu tej wiedzy. Plotka czy jest coś na rzeczy?
 
Ponoć wstępny projekt struktury organizacyjnej ma być znany w przyszłym tygodniu, więc pewnie teraz w zamkniętym gronie dyskutują nad propozycjami.
 
Czyli jak zawsze, można zacytować klasyka: "czasy się zmieniają a pan zawsze w komisjach".
 
Obawiam się że znowu będą nas za przeproszeniem dymać właśnie ci co "są cały czas w komisjach" i podzielą zasoby ludzkie w/g obecnych układów i układzików a to będzie oznaczało że trzeba się pakować i spie. .....ć gdzieś gdzie będzie można zarobić.
 
Obawiam się że znowu będą nas za przeproszeniem dymać właśnie ci co "są cały czas w komisjach" i podzielą zasoby ludzkie w/g obecnych układów i układzików a to będzie oznaczało że trzeba się pakować i spie. .....ć gdzieś gdzie będzie można zarobić.
oj tam , oj tam , jeśli "kcysz pracować , miałeś dobre oceny z poprzednich lat i masz kompytenceje , to wynagrodzenie zachowasz" A tak na poważnie to będą w tych komisjach wg mojej oceny na 90% ( jeśli chodzi o skład personalny) te same osoby co w komisjach przy tzw wartościowaniu.
 
Kas przesuniety najprawdopodobniej z 1 stycznia na 1 marca. Ale mnie bardziej interesuje czy cos sie udało ugrac z brakiem ucywilnienia??

jakie przesuwanie. ile będziemy czekać w niepewności. niech już się wszystko rozwiąże bo widzę że nic nie ugramy, lata lecą a trzeba się wkońcu ustatkować a nie żyć w niepewności
 
No chyba jednak im później to gówno wejdzie tym lepiej dla nas. Dłużej mamy robote, później skończy się nam zasiłek. To chyba logiczne.
 
Back
Do góry