• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt ustawy o KAS

Komentarz posła Marka Jakubiaka po rekonstrukcji rządu. Nie będzie komu nadzorować zbierania środków. Koniec dobrej zmiany?

[video=youtube;V1aO2XyfUuQ]https://www.youtube.com/watch?v=V1aO2XyfUuQ[/video]
 
Gdyby można zapomnieć o przeszłości, to Pan JS i Pani BS, mogliby służyć jako wzór, wypowiedzi bardzo merytoryczne.

wolałbym, żeby te osoby zachowywały się bardziej powściągliwie i stanęły w szeregu, w miejscu im przynależnym liczbą członków ich zz - czyli daleko za zarządem celników.pl

jest takie powiedzenie - lepiej z mądrym ( i honorowym ) stracić, niż z głupim zyskać
 
Ostatnia edycja:
To wygląda na jakąś wendettę, to nie jest normalne, że z taką zaciekłością chcą nas wdeptać w ziemię. Może mi ktoś powie co złego zrobiliśmy, komu tak weszliśmy za skórę że aż tak nas nienawidzą. Służyłem temu państwu przez 20 lat byłem do dyspozycji 24 godz. na dobę w każdym dniu tygodnia i dzisiaj państwo polskie za to mi płaci niepewnością jutra, a co ja takiego złego zrobiłem, że zasłużyłem na taki los. Nie mam żadnej nagany żadnego postępowania to dla czego to państwo dla którego służyłem traktuje mnie jak szmatę do podłogi.


właśnie dlatego - celnik pełniący służbę z zaangażowaniem i w myśl prawa nie jest nikomu potrzebny - potrzebny jest za to zastraszony człowieczek za 3048, który będzie dyspozycyjny - wobec przełożonych - nie wobec Ojczyzny
 
4500 na wylocie

i co i wszystko jasne B robi co chce , żadnych nie chce słuchać argumentów nic i co jeszcze z tego dzisiejszego dnia wynika że ma pretensje do 4500 funków którzy zachorowali w czerwcu... i co chcecie wiedziec gdzie te 6000 funków bedzie ucywilnionych bądz zwolnionych a bardzo prosze....1500 idzie na emki , 4500 chorujących i mamy wszystko jasne.

4500 chorujących w czerwcu nie dostanie propozycji, a przynajmniej z kadrą kierowniczą będa na końcu kolejki, to oni ponownie powinni się zorganizować, założyć miasteczko w MF jak pielęgniarki. Do tego jakieś ulotki, materace i może jakaś mała wystawa o SC.
 
Czy tak trudno zrozumieć że e tej reformie tak na prawdę nie chodzi o dobro państwa bo administracja bez doświadczonej kadry nie może funkcjonować. Tu chodzi o pozbycie się niewygodnych a zatrudnienie znajomków. Jesli by chodziło o dobro Polski to dali by zapis że gwarantują zatrudnienie bez określania w jakim charakterze. Jeszcze nie tak dawno można było powalczyć skorzystać z okazji wielkich imprez a teraz mi np. juz się nie chcę wolę odwalić swoja robotę tak aby nie dać powodu do zwolnienia dyscyplinarnego i nic więcej żadnego zaangażowania szukania wyników itp. Muszę miec przez te parę miesięcy spokój by poszukać innej pracy bo mam rodzinę i kredyty
 
Muszę miec przez te parę miesięcy spokój by poszukać innej pracy bo mam rodzinę i kredyty
A przy umowie kredytowej nie musisz informować banku o zmianie sytuacji majątkowej? Np. że od 1.01.2017 będziesz na wypowiedzeniu? Bank nie wypowie wtedy umowy kredytowej?
 
A przy umowie kredytowej nie musisz informować banku o zmianie sytuacji majątkowej? Np. że od 1.01.2017 będziesz na wypowiedzeniu? Bank nie wypowie wtedy umowy kredytowej?

ja liczę na odszkodowanie wywalczone przez ZZ Celnicy.pl w wysokości po 1mln na głowę. I to nie w sądach Polskich bo w nich jesteśmy przegrani z góry alb\o dostaniemy jakieś ochłapy, tylko w instytucjach Unijnych m. in. Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
 
ja liczę na odszkodowanie wywalczone przez ZZ Celnicy.pl w wysokości po 1mln na głowę. I to nie w sądach Polskich bo w nich jesteśmy przegrani z góry alb\o dostaniemy jakieś ochłapy, tylko w instytucjach Unijnych m. in. Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

Milion złotych ? Czemu nie 1 milion Euro ?
Cokolwiek bierzesz, odstaw to, albo skontaktuj się z lekarzem.
 
ja liczę na odszkodowanie wywalczone przez ZZ Celnicy.pl w wysokości po 1mln na głowę. I to nie w sądach Polskich bo w nich jesteśmy przegrani z góry alb\o dostaniemy jakieś ochłapy, tylko w instytucjach Unijnych m. in. Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu
Gwoli ścisłości Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu nie jest instytucją unijną.
 
Według mnie zostaliśmy sprzedani, nasza czerwcowa akcja sprzeciwu została sztucznie wyciszona i to niestety przez związki zawodowe. Z ogólnie dostępnych (skromnych) informacji to PIS zrobi czystkę w Służbie Celnej, a od 2017 w KAS. Mało zostało czasu na jakieś gderania i liczenie na ochłap z pańskiego stołu. Wszystko wskazuje na to, że nasze wizyty u posłów były tylko mydleniem nam oczu. Stanowisko PIS czytaj J. Kaczyńskiego jest jasne. Wiem jednak, że bez Służby Celnej, a raczej bez pieniędzy które pobieramy w bardzo krótkim czasie PIS i jego idee legną w gruzach. Marne to jednak pocieszenie dla braci celniczej. Pozdrawiam.
 
tez mam wrazenie, ze zostalismy sprzedanie, byleby tylko emki byly

Emki?! A niby dla kogo? Wyrok TK z marca 2015 roku mówi o funkcjonariuszach Służby Celnej, którzy wykonują określone zadania. A przecież Służby Celnej nie będzie, to i funkcjonariuszy S.C. nie będzie. To komu te emki?

Od dawna śledząc działania w sprawie KAS, te rządowe i te ZZ czułem pieczenie w dupie i ciepły oddech na karku.
 
ja liczę na odszkodowanie wywalczone przez ZZ Celnicy.pl w wysokości po 1mln na głowę. I to nie w sądach Polskich bo w nich jesteśmy przegrani z góry alb\o dostaniemy jakieś ochłapy, tylko w instytucjach Unijnych m. in. Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu

niektórym już się w głowie poprzewracało, do 1 stycznia jeszcze daleko a tu już pierwsze objawy nieuleczalnej choroby - utracona kasiora
 
4500 chorujących w czerwcu nie dostanie propozycji, a przynajmniej z kadrą kierowniczą będa na końcu kolejki, to oni ponownie powinni się zorganizować, założyć miasteczko w MF jak pielęgniarki. Do tego jakieś ulotki, materace i może jakaś mała wystawa o SC.


oni?

a gdzie byliście wy? i co zrobicie? znowu będziecie robić za dwóch?
 
Emki?! A niby dla kogo? Wyrok TK z marca 2015 roku mówi o funkcjonariuszach Służby Celnej, którzy wykonują określone zadania. A przecież Służby Celnej nie będzie, to i funkcjonariuszy S.C. nie będzie. To komu te emki?

Od dawna śledząc działania w sprawie KAS, te rządowe i te ZZ czułem pieczenie w dupie i ciepły oddech na karku.


gdyby więcej ludzi nie obserwowało ale działało, to pieczenie nie byłoby tak dokuczliwe
 
Back
Do góry