• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Projekt obywatelski przekazany Parlamentarzystom. 2 grudnia I czytanie

dzieje się... niedobrze, że w takim klimacie będzie to czytanie... ale z drugiej strony taki klimat będzie chyba cały czas...
 
Kłócą się jakby dostali wścieklizny wszystko na to wskazuje, że o ustawie o służbie celnej zagłosują wieczorem. Mamy cyrk na żywo. Pojawia się tylko jedno pytanie po co tam tylu posłów. Połowa to darmozjady biorą tylko kasę za gadanie o pierdołach.
 
Najwięcej pytań ma PO, ciekawostka - nie mieli czasu dotychczas, żeby się dowiedzieć? Gdzie oni byli do tej pory?
 
Ostatnia edycja:
Nowoczesna jest przeciw :( Zapamiętamy !!!
Jasne że zapamiętamy - nie wiem jak Was, ale mnie ta pani rozbawiła. Naprawdę. Dobrze że mamy w sejmie element humorystyczny. Trochę przypominała mi z zachowania jednego z Braci Marx - pewnie przez tą marynarkę.
 
Formacja mundurowa - nowe pojęcie osób, które celowo unikają słowa służba. Drugie pojęcie - celnicy liniowi. Część posłów niestety fruwa wysoko w obłokach, ciekawe co powie Minister Finansów.
 
Ostatnia edycja:
"chciałbym aby to zadowolenie było jak najmniejsze" - to z emerytur - powiedział Ajchler zadając pytanie :) ok.20:51
 
taaa formacja mundurowa... zwłaszcza pytanie o itd w świetle wcielenia ich do drogówki :) niektórzy rzeczywiście nie wiedzą o co pytają lub nie słuchają co się mówi... najpierw gościu z PO opiniując projekt podaje, że za 2014 rok służba wygenerowała ok 80 miliardów dla budrzetu, a potem posłanka tego samego klubu pyta ile ze 2014 rok służba dała do budżetu... bez komentarza dalszego...
 
Mimo wszystko brak konkretnego stanowiska rządu, jest ogólne poparcie. Jest za to potwierdzona informacja o "konsolidacji funkcjonalnej Służby Celnej, administracji podatkowej i UKS".
 
Ostatnia edycja:
Back
Do góry