• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

kolejny nabór 2013

Status
Zamknięty.
Kundzia masz rewelacyjną pamięć :)

Dziękuję Goya:)
Szkoda tylko że nie udało się odpowiedzieć na odpowiednia liczbę pytań, a dziwne bo pamiętam jakich udzieliłam odpowiedzi i jakoś naliczyłam 6 błędów a nie 12:(... hmmm... Coś musiało mi umknąć.
A jak Tobie poszło Goya?
 
Pompek nie robi się na czas, tylko jak zaczniesz je wykonywać to nie możesz robić przerw.
 
Ostatnia edycja:
pompek się nie robi na czas :)

słuchajcie a jak to jest z tymi zaświadczeniami lekarskimi. Ja mam wpisane "brak przeciwskazań do testów sprawnościowych" a tam jest podkreślone, że ma być dopuszczam do ćwiczeń fizycznych. czy ktoś już brał udział w takich testach, żeby się kurcze nie okazało, że mam złe zaświadczenie. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech się wypowie
 
pompek się nie robi na czas :)

słuchajcie a jak to jest z tymi zaświadczeniami lekarskimi. Ja mam wpisane "brak przeciwskazań do testów sprawnościowych" a tam jest podkreślone, że ma być dopuszczam do ćwiczeń fizycznych. czy ktoś już brał udział w takich testach, żeby się kurcze nie okazało, że mam złe zaświadczenie. Jeśli ktoś coś wie na ten temat to niech się wypowie

Zmień na "ZDROWY, ZDOLNY DO WYKONYWANIA ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH" to co masz to wydaje mi sie nieprawidłowe. Tak samo jak ktoś ma zdolny do długotrwałego wysiłku fizycznego też może być przyczyną niedopuszczenia do egzaminu ponieważ musi być wzmianka o ćwiczeniu ze możesz je wykonać. Na ogłoszeniu wyników jest jasno napisane że "zaświadczenie lekarskie z wyraźnym zapisem o dopuszczeniu do wykonywania ćwiczeń fizycznych.". Czyli słowo ćwiczenie fizyczne musi być w zaświadczeniu.
Powodzenia
 
jak brałem udział w szczytnie w sprawnosciowce to u mnie pisało na zaświadczeniu, że jest zdolny do wykonywania ćwiczen fizycznych ale wydaje i sie że bigi9 masz też dobrze wpisane zreszta oni pewnie tylko zerkną i tyle
 
Oj to przykro Kundzia... Ja przeszłam ale sprawnościówkę to czarno widzę :-( nie wiem parę rzeczy, np. czy przy robieniu brzuszków zapiera się stopy, czy robi się "z rozpędu"? Kto będzie nam mierzył czasy- celnicy czy jacyś wuefiści? Przechodzą ci, którzy zaliczyli test np.na same 3 czy tylko piątkowi? Jeśli ktoś coś wie, to bardzo proszę o odpowiedź jak wyglądają testy sprawnościowe.
 
Ostatnia edycja:
Oj to przykro Kundzia... Ja przeszłam ale sprawnościówkę to czarno widzę :-( nie wiem parę rzeczy, np. czy przy robieniu brzuszków zapiera się stopy, czy robi się "z rozpędu"? Kto będzie nam mierzył czasy- celnicy czy jacyś wuefiści? Przechodzą ci, którzy zaliczyli test np.na same 3 czy tylko piątkowi? Jeśli ktoś coś wie, to bardzo proszę o odpowiedź jak wyglądają testy sprawnościowe.

Goya nie martw się, dasz rade na sto procent. Ta sprawnościówka to łatwizna i ja osobiście miała bym problemy tylko z pompkami. Co do brzuszek, myślę ze nic z rozbiegu bo nie zaliczasz toru (tak jak do policji) tylko zaliczasz każde ćwiczenie oddzielnie czyli na pewno musisz leżeć i być przygotowana na słowo start które rozpoczyna mierzenie czasu. Uważam tez ze brzuszki powinny byc robione przy drabinkach wiec będzie sie o co zaprzeć. A egzaminatorzy to ludzie ze szkółki, musza coś wiedzieć o ćwiczeniach inaczej nie byliby dopuszczeni do tego typu zajęć.
Trzymam kciuki...
Daj koniecznie znać jak poszło
 
Zmień na "ZDROWY, ZDOLNY DO WYKONYWANIA ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH" to co masz to wydaje mi sie nieprawidłowe. Tak samo jak ktoś ma zdolny do długotrwałego wysiłku fizycznego też może być przyczyną niedopuszczenia do egzaminu ponieważ musi być wzmianka o ćwiczeniu ze możesz je wykonać. Na ogłoszeniu wyników jest jasno napisane że "zaświadczenie lekarskie z wyraźnym zapisem o dopuszczeniu do wykonywania ćwiczeń fizycznych.". Czyli słowo ćwiczenie fizyczne musi być w zaświadczeniu.
Powodzenia


nie są tak walnięci żeby robić problemy. Ważne aby było słowo :zdolny, zdrowy, może i ćwiczenia fizyczne, testy, wysiłek.
 
Dobra z zaświadczeniem poszłam jeszcze raz i dopisała ręcznie to co chcieli, żeby nie było... A na którą wybieracie się w poniedziałek. Myślicie, że trzeba być koło 8.00 czy trochę wcześniej, bo nic tam nie napisali.
 
Myślę, że chwilę wcześniej trzeba być ale nie aż tak bardzo :) Jak myślicie, bardzo rygorystycznie będą podchodzić do tych ćwiczeń? Może ktoś już był, to bardzo proszę, żeby się wypowiedział.
 
Myślę, że chwilę wcześniej trzeba być ale nie aż tak bardzo :) Jak myślicie, bardzo rygorystycznie będą podchodzić do tych ćwiczeń? Może ktoś już był, to bardzo proszę, żeby się wypowiedział.

pompki trzeba robić baardzo dokładnie, brzuszki też sprawdzają czy łokciami dotyka się kolan.
 
Stoi nad tobą i liczy? O rany... Trochę się boję... A wyniki są od razu?
 
Katastrofa z tymi pompkami :-/ Panowie to raczej nie macie z tym problemu, zazdroszczę. A jak nie zrobię tych minimum 8 szt. to nie zaliczę? Jeśli np zrobię 5-6?
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry