• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

kolejny nabór 2013

Status
Zamknięty.

Gall

Nowy użytkownik
Dołączył
17 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Mam pytanie czy są juz jakies informacje na temat naboru ktory skonczyl sie 29 maja? zagladam do biuletyna ale nic tam nie widze
 
Witam. Dlaczego nie dostałam się do osób zakwalifikowanych do testu wiedzy?? W swoich dokumentach załączyłam podanie, CV, kwestionariusz osobowy, dokumenty potwierdzające moje wykształcenie ze wszystkich szczebli edukacji, oraz zaświadczenia odnośnie wykonywanej pracy zawodowej/praktyk. Czytając forum natknęłam się na informację, iż trzeba podpisywać CV( nie zrobiłam tego) czy przez to zostałam "w Ich oczach" zdyskwalifikowana? Proszę o pomoc...będę bardzo wdzięczna za udzielone mi informacje. Pozdrawiam
 
z tego co widzialam to test z wiedzy bedzie 3 lipca.
A ktos wie i moze podac pytania jakie moga sie trafic? z czego sie uczyc? ja jade pierwszy raz i nie wiem co brac pod uwage.. ;)
 
ja24 hmmm jak myślisz, jakich jeszcze dokumentów nie załączyłam? skoro nie spełniam wymogów formalnych;/
 
nie wiem czego nie załączyłaś, może coś nie wypełniłaś, daty, podpisu.. no nie wiem co mogło Ci brakować
 
hmm a podpisywałaś/eś dodatkowo CV ? dołączałaś/eś kserokopię dowodu osobistego?
 
juz nie pamietam, ale wydaje mi sie ze podpisywalam i ksero dowodu tez dolaczylam. A Ty nie?
 
dołączyłam, ale na CV się nie podpisałam :/ dzięki za odp. i powodzenia na teście :)
 
a po co wam ksero dowodu? Jak nie jest wymagane to po co dołączacie? "Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu"
 
podpis do CV też nie jest ogólnie wymagany, a przez ten głupi podpis straciłam szansę na pracę w Urzędzie ehhh:/
 
info ze str. Izby Celnej "Brak własnoręcznego podpisu na podaniu, oświadczeniu, kwestionariuszu traktowane jest jak nie złożenie dokumentu." Wystarczy umieć czytać ze zrozumieniem, jak tego nie potrafisz, to najwidoczniej nie nadajesz się do pracy w urzędzie celnym:)
 
na pracy się znam , gdyż codziennie jeżdżę do Brześcia:) czytać tam to oni na pewno nie muszą.... z wypisaniem protokołu też mają problem. Faktycznie, nie czytałam dokładnie tych informacji, mój błąd.
 
małgorzatko to już za tą jazde do brześcia jestes skreslona do pracy w urzędzie celnym jezeli masz jakies mandaciki na koncie :)
 
z tego co widzialam to test z wiedzy bedzie 3 lipca.
A ktos wie i moze podac pytania jakie moga sie trafic? z czego sie uczyc? ja jade pierwszy raz i nie wiem co brac pod uwage.. ;)

Ja tak samo pierwszy raz. Z czego trzeba się przygotować? Ustawa o Służbie Celnej? Coś jeszcze?
 
Znalazl sie doradca pozal sie Boze.A co to jest jazda do Brzescia zakazana.Debili mamy a nie funkcjonariuszy.Madry sie odezwal.zenada
małgorzatko to już za tą jazde do brześcia jestes skreslona do pracy w urzędzie celnym jezeli masz jakies mandaciki na koncie :)
 
a co z przemytnik chcesz awansować na celnika? Jest kilkaset ludzi którzy startują z czystym kontem. To jak myślisz tam w urzędzie kogo predzej wezmą przemytnika czy kogoś po studiach bez żadnych wykroczeń związanych z tym co maja zwalczać :) ?
 
a co z przemytnik chcesz awansować na celnika? Jest kilkaset ludzi którzy startują z czystym kontem. To jak myślisz tam w urzędzie kogo predzej wezmą przemytnika czy kogoś po studiach bez żadnych wykroczeń związanych z tym co maja zwalczać :) ?

Jak pojechala do Brzescia to juz przemytnik.Wasze czyste konto widac w nieruchomosciach i autach na mamy i taty.Zalosny lapowkarzu.
 
Odezwał się funkcjonariusz,co wprowadza zakazy wyjazdu do Brześcia.Cała twoja góra synku,łącznie z rodziną DIC-a jeździ do Brześcia.Zolek biedny.
 
Funkcjonariuszu Bialskiej Izby Celnej(Anonim16) to,że Ty dorobiłeś się na białoruskich łapówkach to my to wiemy.Także przestań szczekać psie bo pójdziesz tam gdzie twoje miejsce.Nie każdy jest taki pazerny jak ty i twoja rodzina.Wybudowałeś się,wiemy gdzie-na mamusiów i na teściów.To zamknij mordę.Urząd Kontroli Skarbowej.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry