• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Grzechotki-nastepne prywatne przejscie?

Tak sie tobie Kobuszewski spodobal,ale oprocz ojca on chyba tobie ...dalej znasz temat;)

Wszyscy na tym forum znają twoją traumę z dzieciństwa, ale skoro dalej chcesz się wywnętrzać, z psychologii nazywa się to wypieranie i dla twojej wiadomości można to leczyć. Także synu kozy i motopompy udaj się do psychiatry.
 
Wszyscy na tym forum znają twoją traumę z dzieciństwa, ale skoro dalej chcesz się wywnętrzać, z psychologii nazywa się to wypieranie i dla twojej wiadomości można to leczyć. Także synu kozy i motopompy udaj się do psychiatry.
Kiedys,gdzies,jakos widzialem na internecie plakat z gejem.Na plakacie bylo zdjecie pedzia i jakas farba dopisane "a dupa cie nie boli?Tak sobie teraz mysle (oczywiscie to jest tylko moje zdanie)to przypadkiem nie bylo twoje zdjecie?Zachowujesz sie jak nie douczony,od dziecka krzywdzony,przez nikogo nie kochany pedal.Lubisz gnoic innych majac siebie za jakiegos smiesznego wladce.Teraz masz ocene mojego podejscia do ciebie.Jestescie sluzba i macie byc dlaludzi,a nie odwrotnie.Chyba o tym zapomniales!
 
Kiedys,gdzies,jakos widzialem na internecie plakat z gejem.Na plakacie bylo zdjecie pedzia i jakas farba dopisane "a dupa cie nie boli?Tak sobie teraz mysle (oczywiscie to jest tylko moje zdanie)to przypadkiem nie bylo twoje zdjecie?Zachowujesz sie jak nie douczony,od dziecka krzywdzony,przez nikogo nie kochany pedal.Lubisz gnoic innych majac siebie za jakiegos smiesznego wladce.Teraz masz ocene mojego podejscia do ciebie.Jestescie sluzba i macie byc dlaludzi,a nie odwrotnie.Chyba o tym zapomniales!
Owszem dobrze to ująłeś dla ludzi, ciebie zaliczam raczej do bydła nie uwłaczając tym stworzeniom. Widzę że jednak wolisz żyć z tą traumą i wmawiać każdemu wokoło że jest inny, boisz się przyznać do swoich problemów ale to już twoje zmartwienie. Poza tym skoro interesują cię takie plakaty widać ciągnie swój do swego, bo ja raczej na takie rzeczy nie zwracam uwagi.
 
Wiedzę, że wątek zrobił się strasznie interesujący. Tylko, która strona bardziej ........ :confused:
 
Owszem dobrze to ująłeś dla ludzi, ciebie zaliczam raczej do bydła nie uwłaczając tym stworzeniom. Widzę że jednak wolisz żyć z tą traumą i wmawiać każdemu wokoło że jest inny, boisz się przyznać do swoich problemów ale to już twoje zmartwienie. Poza tym skoro interesują cię takie plakaty widać ciągnie swój do swego, bo ja raczej na takie rzeczy nie zwracam uwagi.
A,tu cie boli;),postaraj sie lepiej bo jakos gadka pedala na mnie nie dziala.
 
Tylko pragnę zauważyć jeden fakt, że jesteśmy dla ludzi a nie dla przemytników :) jak ktoś jest turystą to pełna kulturka. Lecz niestety jak widzę gościa co służbę i mi zgłasza normę to sorry ale to już nie jest turysta tylko przemycior czyli potencjalny przestępca :)
 
Tylko pragnę zauważyć jeden fakt, że jesteśmy dla ludzi a nie dla przemytników :) jak ktoś jest turystą to pełna kulturka. Lecz niestety jak widzę gościa co służbę i mi zgłasza normę to sorry ale to już nie jest turysta tylko przemycior czyli potencjalny przestępca :)
Mamy chyba inne poglady, moim zdaniem to ta norma jest objeta przepisami i jezeli ktos nie ma nic wiecej to dlaczego od razu przemycior? Skoro mu wolno co dzien przejechac to niech sobie jezdzi.
 
Tylko pragnę zauważyć jeden fakt, że jesteśmy dla ludzi a nie dla przemytników :) jak ktoś jest turystą to pełna kulturka. Lecz niestety jak widzę gościa co służbę i mi zgłasza normę to sorry ale to już nie jest turysta tylko przemycior czyli potencjalny przestępca :)

Ręce mi opadają jak coś takiego czytam, no ale dobra, idąc twoim tokiem rozumowania to ty też jesteś potencjalnym przestępcą i to jeszcze gorszym niż ten przemycior.
Dwa, "jak ktoś jest turystą to pełna kulturka" a jak nie to co?? już bez kulturki?? To chyba przyuczając się do swojego zawodu pominąłeś kilka punktów z kodeksu etyki funkcjonariusza SC: - 3. Funkcjonariusz celny wypełnia wszystkie swoje obowiązki w sposób profesjonalny, rzetelny i bezstronny. 4. Funkcjonariusz celny wszystkich traktuje w sposób równy, pamiętając o poszanowaniu ich prawa do prywatności i godności. 1. W czasie służby i poza nią funkcjonariusz celny postępuje w sposób nie godzący w prestiż Służby Celnej i w dobre imię jej funkcjonariuszy. 2. Funkcjonariusz celny pamięta, że noszenie munduru obliguje do godnego zachowania( TU NA FORUM DAJESZ TEGO ZNAKOMITY PRZYKŁAD), przede wszystkim zaś do punktualności, uprzejmości i schludności. 3. Funkcjonariusz celny swym praworządnym, profesjonalnym, bezstronnym postępowaniem, kulturą osobistą oraz nienaganną postawą etyczną, dba o pozytywny wizerunek i prestiż Służby Celnej.
 
:) jestem za tym co napisał Faomi tylko jestem za tym, żeby za przestępstwa karno-skarbowe m.in. przemyt wsadzano do więzienia :) Pamiętaj jesteśmy tylko ludźmi nikt nie jest taki wspaniały i kulturalny jak "turyści", przecież kultura jest do momentu aż się nie zacznie papierosów z auta wyciągać, a potem możecie sobie odpowiedzieć jak jest...
P.S. A nie czuję się Panem i Władcą robię swoje idę do domu i tyle, nikt mi nie może zarzucić braku kultury w stosunku do nikogo, a ja niestety tak
 
:) jestem za tym co napisał Faomi tylko jestem za tym, żeby za przestępstwa karno-skarbowe m.in. przemyt wsadzano do więzienia :) Pamiętaj jesteśmy tylko ludźmi nikt nie jest taki wspaniały i kulturalny jak "turyści", przecież kultura jest do momentu aż się nie zacznie papierosów z auta wyciągać, a potem możecie sobie odpowiedzieć jak jest...
P.S. A nie czuję się Panem i Władcą robię swoje idę do domu i tyle, nikt mi nie może zarzucić braku kultury w stosunku do nikogo, a ja niestety tak

A za branie w łapę to ucinać prawą dłoń jak średniowiecze to średniowiecze;) a tych co robią wykroczenia to w dyby ;)
 
A za branie w łapę to ucinać prawą dłoń jak średniowiecze to średniowiecze;) a tych co robią wykroczenia to w dyby ;)
A mi sie zdaje czy ostatnio poszlo 2 celasow i pies(Hera) w zawieszenie na Grzchotkach bo zjechaly 2 wozki ruskie z kanalu z petem ,tylko ze do szlabanu?:DI wy piszecie o prawie,porzadku i uczciwosci???????????????????????Cos chyba nie tak.:confused:
 
Back
Do góry