• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Emerytury !!!

Jestem pod wrażeniem konsolidacji środowiska zawodowego. Kłaniam się w pas każdemu Funkcjonariuszowi i Pracownikowi SC zaangażowanemu w akcję obywatelską. Jest bdb. Czekamy na nadanie kolejnych podpisów. Jutro Komunikat. Pozdrawiam
 
Sławku zebrałem 327 podpisów. "koledzy" bez jednego podpisu są ....... Wielu udało się "naprawić" i coś zebrali. Cieszę się, że wreszcie udało się coś razem osiągnąć. BRAWO SŁAWEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Wysłałem za zpo na Twoje ręce Sławku ostatnią transzę podpisów w ilości 396 /w tym ok.100 z KMP , ok.25 z PSP Siedlce /.Czekamy teraz na rozstrzygnięcie w wyborach dn. 25 pażdziernika, która to partia będzie miała większość głosów w parlamencie.Dziękuję Tym , którzy przyczynili się do zebrania wymaganej ilości podpisów obywateli popierających Nasze włączenie do emerytur mundurowych.Pozdrawiam Wszystkich , z OC Siedlce.
 
Wybaczcie mi, widocznie jestem jednym z tych którzy uczą się do śmierci. Proszę powiedzcie mi komu dziękują tak żarliwie np. Wiesław Szot, Sławomir.siwy i za co ? Mnie się wydawało, że jak zbierałem podpisy to dla siebie, w mojej sprawie, celem sprawiedliwości i równości, a ktoś się wychyla i mi dziękuje ?
Czy to normalne ?
 
Moim zdaniem Panie kolego to jest normalne , bo zbierasz nie tylko podpisy dla siebie , ale również dla dobra ogółu , a podziękować nigdy nie zaszkodzki , t.j.zwrot grzecznościowy , którego powinniśmy używać jak najczęściej.
 
Plus druga paczka z Zamościa - 474 - Zamość, Zosin, WZP Zamość- zebrane dzisiaj. Idziemy na 200 000.:)
 
Ostatnia edycja:
Fajnie jest zobaczyć jak funkcjonariusze wspólnie działając doprowadzają do zebrania dużej ilości głosów naszego społeczeństwa popierających naszą ustawę, to jest bez wątpienia sukces. Jednak patrząc na partię która rządzi i podejście do spraw "sześciolatków" i zebranych w tej sprawie ponad 2 mln podpisów to lepiej niech ta ekipa nie rozpatruje naszej sprawy. Min. dzięki temu poparcie mają jakie mają i będą mieli jeszcze mniejsze.
 
I to jest to, czego ja oczekuję od związkowców. Tyle podpisów - brzmi jak kosmos. Sławek doprowadził do tego. Bez podlizywania powiem, że chciałbym mu kiedyś postawić piwo za to co robi.
 
Zajebiście. Dla służby, która ma zaledwie kilkanaście tys. funkcj. zebrać 150 000 podpisów, to coś znaczy. Nie znam się na procedurach, ale czy teraz czekamy na nowy rząd, czy uderzamy w ten? Na nieogolonego przecież nie ma co liczyć, a zaprzepaścić te podpisy było by niewybaczalne.
 
teraz słyszę kolejne piardy maeistrinu. w rodzaju "i tak wyrzucą to do kosza". aczkolwiek mówione jest to w sposób oznaczający spore zdenerwowanie .

drugą rzeczą, jaką chcę postawić, to udział innych związków w akcji. czy ich władze statutowe zajęły stanowisko bądź podjęły jakieś działania?
 
teraz słyszę kolejne piardy maeistrinu. w rodzaju "i tak wyrzucą to do kosza". aczkolwiek mówione jest to w sposób oznaczający spore zdenerwowanie 😊.

drugą rzeczą, jaką chcę postawić, to udział innych związków w akcji. czy ich władze statutowe zajęły stanowisko bądź podjęły jakieś działania?

Inne zwiazki ha ha ha ha inne zwiazki to jedna wielka ściema. Myślę, ze teraz wszyscy juz sie przekonali jak to one działają. Oby tylko Sławkowi nie przyszlo do głowy zawierać z tymi pseudo związkami jakichkolwiek porozumień, bo juz pokazały jaka to jest z nimi współpraca.
Wiekszosc ludzi przepisała sie juz do zz celnicy.pl, a to wielka porazka dla "innych związków". U mnie na oddziale bylo sporo ludzi, którzy należeli do innych związków, a teraz należą do zz celnicy.pl i to 95% załogi 😊 ileż to smiechu było jak moi koledzy i koleżanki występowały masowo z tych innych zz i skladaly deklaracje do zz celnicy.pl Raptownie zaczeto do nich dzwonić, wysyłać @ jak to wspaniale działają 😃😃😃 a przez tyle lat nic, cisza, ani jednego @o przepraszam, byly paczki na świeta 😃😃😃 . Jak sie dupa pali to... Przykre to jest, ale prawdziwe niestety
 
Back
Do góry