• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Banaś Szefem Służby Celnej!

mam nadzieję, że to czas apokalipsy. dla poronionych szefów. dla wdzięcznych naczelników. wreszcie dla służalczych kierowników.

mam nadzieję. że czas służących nie wiadomo komu sędziów się skończył. że władza faktycznie będzie należała do wybranych w demokratycznych wyborach. że wreszcie te wszystkie chmaje i rzeplińskie de facto przestaną rządzić.

mam nadzieję, że to koniec klanowych struktur w polskim sądownictwie. koniec półbogów w togach, gotowych orzec każdemu, kto dobrze płaci. koniec prawa do decyzji ostatecznych.

wreszcie mam nadzieję, że z mocy tk kuriozalna sprawa łajdackich mianowań na stopnie służbowe wróci na wokandy.
 
mam nadzieję, że to czas apokalipsy. dla poronionych szefów. dla wdzięcznych naczelników. wreszcie dla służalczych kierowników.

mam nadzieję. że czas służących nie wiadomo komu sędziów się skończył. że władza faktycznie będzie należała do wybranych w demokratycznych wyborach. że wreszcie te wszystkie chmaje i rzeplińskie de facto przestaną rządzić.

mam nadzieję, że to koniec klanowych struktur w polskim sądownictwie. koniec półbogów w togach, gotowych orzec każdemu, kto dobrze płaci. koniec prawa do decyzji ostatecznych.

wreszcie mam nadzieję, że z mocy tk kuriozalna sprawa łajdackich mianowań na stopnie służbowe wróci na wokandy.

odnieś się proszę do newsa o wypuszczeniu Burego... Podobno sprzedajny, skorumpowany polityk, podobno 'brał' aż miło, aresztowany w 'majestacie nowego prawa i rzeczywistości' i co? mój drogi forumowy kolego, piewco nowej rzeczywistości..i co?
 
powyżej miliona nie zamykają

odnieś się proszę do newsa o wypuszczeniu Burego... Podobno sprzedajny, skorumpowany polityk, podobno 'brał' aż miło, aresztowany w 'majestacie nowego prawa i rzeczywistości' i co? mój drogi forumowy kolego, piewco nowej rzeczywistości..i co?


he, podobno w sądach cóś załatwiał. w jakimś nsa. więc sobie poczytaj: "Zwolnienie Jana Burego, nawet bez kaucji (sąd był łaskawszy niż obrona, która proponowała 100 tysięcy poręczenia) wskazuje, że zarzuty muszą być naprawdę poważne, a opisana w nich korupcja zapewne przekracza milion złotych. W wymiarze sprawiedliwości obowiązuje bowiem niepisana zasada, że za korupcję powyżej miliona złotych nie zamykają. Im wyższa kwota przyjętej łapówki, im większy rozmiar defraudacji, tym większa szansa na łaskawość. (...)." http://wpolityce.pl/polityka/272573...ilion-zlotych-bo-powyzej-miliona-nie-wsadzaja
 
Ostatnia edycja:
mam nadzieję, że to czas apokalipsy. dla poronionych szefów. dla wdzięcznych naczelników. wreszcie dla służalczych kierowników.

mam nadzieję. że czas służących nie wiadomo komu sędziów się skończył. że władza faktycznie będzie należała do wybranych w demokratycznych wyborach. że wreszcie te wszystkie chmaje i rzeplińskie de facto przestaną rządzić.

mam nadzieję, że to koniec klanowych struktur w polskim sądownictwie. koniec półbogów w togach, gotowych orzec każdemu, kto dobrze płaci. koniec prawa do decyzji ostatecznych.

wreszcie mam nadzieję, że z mocy tk kuriozalna sprawa łajdackich mianowań na stopnie służbowe wróci na wokandy.

Nie wytrzymałem. Ten gośc oszalał. On jest szalony.
 
mam nadzieję, że to czas apokalipsy. dla poronionych szefów. dla wdzięcznych naczelników. wreszcie dla służalczych kierowników.

mam nadzieję. że czas służących nie wiadomo komu sędziów się skończył. że władza faktycznie będzie należała do wybranych w demokratycznych wyborach. że wreszcie te wszystkie chmaje i rzeplińskie de facto przestaną rządzić.

mam nadzieję, że to koniec klanowych struktur w polskim sądownictwie. koniec półbogów w togach, gotowych orzec każdemu, kto dobrze płaci. koniec prawa do decyzji ostatecznych.

wreszcie mam nadzieję, że z mocy tk kuriozalna sprawa łajdackich mianowań na stopnie służbowe wróci na wokandy.

Nie wytrzymałem. Ten gośc oszalał. On jest szalony.
 
chów wsobny się kłania. jak w polskim sądownictwie. ja na twoim miejscu bym zapytał, co na to moja sąsiadka :D.

A ostrzegali mnie-nie dyskutuj z idiotą bo ten najpierw sprowadzi ciebie do swojego poziomu a następnie pokona doświadczeniem. Pokonales mnie tele-echo :)
 
Panowie Panowie!

Proszę zbastujcie trochę - chociażby ze względu na apel Sławka i konieczną solidarność - nie zgadzacie się ze sobą - ok, przejdźcie nad tym do porządku, zajmijcie się czymś, co was i nas łączy, a nie dzieli
 
Panowie Panowie!

Proszę zbastujcie trochę - chociażby ze względu na apel Sławka i konieczną solidarność - nie zgadzacie się ze sobą - ok, przejdźcie nad tym do porządku, zajmijcie się czymś, co was i nas łączy, a nie dzieli

ok. już wyłączam. pozdrawiam.
 
Nareszcie Sławek nie będę musiał czytać tych głupot teleeho, tylko nie rozumie czemu Falcona spotkał taki sam los. Powinien jeszcze wylecieć szanowny pan pandzior, tez nie da się go czytać.
 
Back
Do góry