• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6987 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Banaś Szefem Służby Celnej!

Pandzior, dałbyś już sobie siana z tym "nie jesteśmy na ty" itd. To jest forum związkowe a nie narada DIC-ów w MF-ie. Nie pasuje to nie pisz. Te Twoje wymuskane słownictwo, prosto ze słownika wyrazów obcych, po prostu jest tu żenująco nie na miejscu. Jeżeli byłeś faktycznie zastępcą DIC, to mam dla Ciebie fajny cytat (zaczerpnięty z filmu PitBull), który może da Ci do myślenia. Otóż kiedy naczelnik Barszczyk został pozbawiony naczelnikostwa i jako szary pracownik podjął pracę w wydziale którym kierował, usłyszał od byłych podwładnych mianowicie to - "Barszczyk, my zapominamy, że kiedyś byłeś naczelnikiem, a ty zapominasz, że kiedyś byłeś naczelnikiem". Zrozum to a będzie Ci łatwiej.

Hehe, niezapomiany Barszczu :) A swoja drogą chciałbym wiedzieć, kto to ten Pandzior.
 
było wasze jest nasze.w tym naszym polskim życiu najważniejsze jest czekanie. tu nikt nie wie o co chodzi. ale zmiany. ilu z góry poleciało. a jeden został. grają w kulki :D. więc polecam wszystkim do obejrzenia:

[video=youtube;ALV-SB-dno0]https://www.youtube.com/watch?v=ALV-SB-dno0&feature=player_detailpage[/video]
 
Ostatnia edycja:
zaczyna sie...kto następny??
Nadinspektor Mirosław Sienkiewicz decyzją ministra finansów został odwołany ze stanowiska dyrektora Izby Celnej w Białymstoku
W sobotę obowiązki Dyrektora Izby Celnej w Białymstoku przejął podinspektor celny Eligiusz Dubis.
 
Mam nadzieję, że w trybie błyskawicznym ze stołka poleci również DIC, który z takim zacięciem zwalniał Sławka z pracy... :mad:
 
powiew świeżości
wink.png
`

...lekko zatęchłej...
 
Z dedykacją dla tych co czekają w kolejce na decyzje z Wa-wy

"Teraz nie pora szukać wymówek
fakt, że skończyło się
dziś przyszedł lepszy ode mnie
i skradł szczęście me
jedną mam prośbę
może ostatnią
pierwszą od wielu lat
daj mi tę jedną niedzielę
ostatnią niedzielę
a potem niech wali się świat...

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas
to ostatnia niedziela
więc nie żałuj jej dla mnie...."
 
Back
Do góry