• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Akcja protestacyjna

Sranie w banie! Oni przedstawiają KAS jako konsolidację SC i AP plus UKS i twierdzą , że nie ma mowy o likwidacji SC. Nie mamy argumentów, bo nasza linia obrony od początku była do dupy, a przede wszystkim nie mamy nigdzie i w nikim poparcia - nikt nas nie lubi , co ciekawe łącznie z rządzącymi (każdej opcji). Mundur trzymajcie , bo znając te gnidy to jeszcze każą nam zwracać lub płacić za niezamortyzowane składniki :-(
 
To są jakieś żarty.Może wyslijmy swoje mundury do papieża albo lepiej do utylizacji!Ludzie!Teraz to sobie możemy!Trzeba było w czerwcu działać!
 
Powiem tak: Q...wa koleżanki i koledzy! Wszystko torpedujecie i nic Wam nie pasuje. To q....wa ruszcie mózgami i coś wymyślcie! Negować wszystko to każdy głupi potrafi. Od razu wydajecie wyroki: nic teraz nie ma sensu. Skąd ta pewność? Skąd wiecie jak zareaguje Bruksela jak otrzyma 10 tys. paczek z mundurami i dystynkcjami funkcjonariuszy państwowych? Nie słyszałem jeszcze o takiej akcji. Trzeba wszystkiego spróbować. Uważam, że jeżeli już mamy odejść to z hukiem! Jak chcecie iść na rzeź tak bez jaj, to darujcie sobie takie piep...nie na forum. Zdejmijcie już teraz mundurki (ja noszę mundur) i idźcie pokajać się do Waszego szefa i przeproście za to, że żyjecie!!! Sorki ale takie pie...nie niekonstruktywne mnie wq...ia. Sorki za język. pzdr i bez urazy. :cool:
 
No Jarek się posra z wrażenia jak Bruksela(czyli Donek ;-)) zapyta go : czemu dostaliśy 10000 mundurów- wróć! - 1000 mundurów - wróć! 100 mundurów wróć 10 mundurów w najlepszym razie!!! HELLO!!! WAKE UP !
 
Powiem tak: Q...wa koleżanki i koledzy! Wszystko torpedujecie i nic Wam nie pasuje. To q....wa ruszcie mózgami i coś wymyślcie! Negować wszystko to każdy głupi potrafi. Od razu wydajecie wyroki: nic teraz nie ma sensu. Skąd ta pewność? Skąd wiecie jak zareaguje Bruksela jak otrzyma 10 tys. paczek z mundurami i dystynkcjami funkcjonariuszy państwowych? Nie słyszałem jeszcze o takiej akcji. Trzeba wszystkiego spróbować. Uważam, że jeżeli już mamy odejść to z hukiem! Jak chcecie iść na rzeź tak bez jaj, to darujcie sobie takie piep...nie na forum. Zdejmijcie już teraz mundurki (ja noszę mundur) i idźcie pokajać się do Waszego szefa i przeproście za to, że żyjecie!!! Sorki ale takie pie...nie niekonstruktywne mnie wq...ia. Sorki za język. pzdr i bez urazy. :cool:
Hunter , tu już nie ma kogo nawoływać , poddali się , taka jest prawda , była jeszcze szansa na 15.10 br , jaki miałeś odzew , masakryczny , szkoda zachodu , parę osób nawołujących na forum plus lider pan Sławek , a reszta czeka na słońce w pochmurny dzień z opadami . Ja czekam tylko jeszcze na podsumowanie i wnioski od pana Sławka , reszta to tylko nasze pomysły , które i tak nie maja już poparcia i mieć nie będą , poza ta garstka na forum , przykre ale niestety prawdziwe , siła w grupie nigdy nie była nasza mocna stroną , nawet przy kobietach jakie są siostry ze służby zdrowia...
 
Do... "prawie..." Podejście "godne funkcjonariusza"... Gratuluję postawy... destrukcyjnej ... Hmmm... tak się zastanawiam: jaki ma sens pisanie, dla pisania, gdy nie ma się nic do powiedzenia? Aby tylko zaistnieć na forum? Hmmm... pewnie tak. :confused:
 
Ostatnia edycja:
Do: "Szara..." Taki mój charakter... Może naiwnie głupi jestem. Ale nie chcę iść potulnie na rzeź! To po prostu niegodne i obrzydliwe. Zdaję sobie sprawę, że pewne decyzje będą miały niedługo finał. Ale to nie wyklucza, że nie można czegoś jeszcze zrobić dla sprawy z większym, czy mniejszym skutkiem. Nie rozumiem, jak część z Nas może nie mieć szacunku dla siebie. Nawet wysłanie paczki to... wyzwanie?! Pewnie, lepiej podp...lić kolegę i przylizać się przełożonemu. Stanąć na dwóch łapkach i zamerdać... ogonkiem. To doprawdy postawa godna funkcjonariusza Rzeczypospolitej Polskiej. pzdr:cool:
 
Rzeczypospolita... Państwo to My Obywatele. Mała grupa ludzi rządzących nas wyrolowała. Ale to nie znaczy,że mamy teraz przez pół roku beczeć i tylko patrzeć, co się dzieje. Należy coś zrobić, by mieć szacunek dla siebie. A nikt nie wie, jaki odzew mogą mieć nasze działania. Kas-u pewnie to nie zatrzyma, ale efektów nikt nie zna. Bezczynność to najgorsze rozwiązanie.
 
Rzeczpospolita, Państwo, Obywatele.......... Wielkie słowa.....ale trudno nie zgodzić się z prawie na emeryturze.
 
Rzeczypospolita... Państwo to My Obywatele.
...


I to jest właśnie ta pierwsza Prawda, o której zapominają dochodzący do władzy ...


nie poddawaj się.jpg
 
Witaj Hunter...niestety nie tylko mała grupa nas wyrolowała. Do tej zgrai dołączyli nasi przełożeni tzw. kadra kierownicza, która uczyła się zarządzania przez cele hehehe. Niezły mieli cel ...demontaż SC. Jedyny pożytek z kas, że odejdą w niepamięć, bez twarzy. I teraz nasza rola się zaczyna...cele...niech sami zakaszą rękawy i wezmą się do roboty, z pewnością już kombinują jaki argumentów użyć aby ludzie od razu w poniedziałek w twarz im nie na pluli. Z pewnością użyją argumentów ...pracuj (niestety służba jest już tu nie na miejscu) a zostaniesz doceniony...do kas przyjęty bo jak nie to na bruk...a kto zna zasady jakie będą przyjęcia..Zobaczymy teraz kto ma jaja..., niekiedy jak patrzę po znajomych z pracy to kobiety mają więcej odwagi niż niejeden mężczyzna. Więc ze spokojem, powoli, dokładnie, bez nerw (niech nam nagwiźdżą) pracujmy sobie a oni te swoje metody plany...w d...pę wsadzą, na pochybel zdrajcom SC.
 
To wysyłamy Nasze mundurki do... Brukseli? Aż ciekaw jestem reakcji, jak otrzymają mundurki i dystynkcje... Do Sławka: co Ty na to? A i jeszcze oczywiście powiadomić zagraniczne media. Wydaje mi się , że jeszcze dotarcie do związków zawodowych za granicą mogłoby być pomocne w nagłośnieniu tego "bajzlu", który nam szykują! pzdr:cool:

Walnij się w głowę patałachu!!!
Mundur Ci przeszkadza, parzy w dupę?! W jaja (o ile je masz) uwiera?! To se go wyślij, choćby na Berdyczów!
To między innymi dla munduru pełnię służbę od ponad 25 lat i nigdy przenigdy nikomu go nie oddam. A na pewno nie dobrowolnie!
Ten twój kretyński pomysł to pogarda dla Służby Celnej i dla munduru!!!

P.S.
Co do protestów to od samego początku były źle przeprowadzane. Tylko strajk włoski mógł dać efekt, szczególnie przed szczytem NATO i ŚDM.
Ale nie, my akcję L4 (bo się fajnie w domku siedziało), akcja "wstążka" - dziecinada! Raz jeden wyjazd w miarę udany, bo ciepło było. I taki radosny, że wszyscy myśleli, że my na festyn przyjechaliśmy a nie protestować!
A teraz? Teraz to już tylko biadolenie zostało...
 
Ostatnia edycja:
Walnij się w głowę patałachu!!!
Mundur Ci przeszkadza, parzy w dupę?! W jaja (o ile je masz) uwiera?! To se go wyślij, choćby na Berdyczów!
To między innymi dla munduru pełnię służbę od ponad 25 lat i nigdy przenigdy nikomu go nie oddam. A na pewno nie dobrowolnie!
Ten twój kretyński pomysł to pogarda dla Służby Celnej i dla munduru!!!

P.S.
Co do protestów to od samego początku były źle przeprowadzane. Tylko strajk włoski mógł dać efekt, szczególnie przez szczytem NATO i ŚDM.
Ale nie, my akcję L4 (bo się fajnie w domku siedziało), akcja "wstążka" - dziecinada! Raz jeden wyjazd w miarę udany, bo ciepło było. I taki radosny, że wszyscy myśleli, że my na festyn przyjechaliśmy a nie protestować!
A teraz? Teraz to już tylko biadolenie zostało...
moze bez emocji, to nic nie da wyladowac sie mozna lepiej na strzelnicy albo na worku treningowym. Jesli ktos twierdzi, ze protesty byly zle przeprowadzone to niech sobie zada pytanie dlaczego on sam nie zorganizowal dobrych protestow. Slawek zrobil to najlepiej jak umial i w dodatku nadstawial za nas dupe. Za to nadstawianie ma teraz oskarzenia i pretensje. Wielu ludzi doszloby do wniosku ze lepiej nie nadstawiac sie za innych bo i tak beda mieli pretensje. Ale wtedy kto bedzie o nas walczyl? Na akcje protestatycyjne juz za pozno wiec dajmy spokoj. Jesli ktos nie chce biadolic to teraz jest czas na burze mozgow w kwestii walki przed sadami. Przeczytajmy ustawe o KAS i zaproponujmy o co isc do sądu. Trzeba ja bedzie przeczytac i tak. W kwestii przyczyn naszej klęski ja widze tylko jedną. OLBRZYMIA AROGANCJA I CHAMSTWO WŁADZY. Nie spodziewałem się, ze poslowie beda tak bezwolni i pozbawieni honoru i uczciwosci. Oni boja sie puscic samodzielnie bąka. To maszynka do glosowania a nie sejm. Ci ludzie nie mysla samodzielnie czekaja az im powiedza na jaki guzik nacisnac. demokracja w Polsce umarla, prawo jest kpiną a o sprawiedliwości zapomniano. I to jest przyczyna porazki wiec przestanmy miec do siebie pretensje, w koncu jestesmy bracią celniczą, a to ma chyba jakąś wartość. No ale dla niektórych z nas nie ma żadnych wartości, może niech pomyślą o karierze w polityce bo doskonale nadają się na posłów. I pozdrowienia dla Sławka.
 
nie rozliczono mianowań na stopnie i patologicznego wartościowania. zwłaszcza w przypadku tego drugiego były formalne szanse na powodzenie. jak teraz słyszę o reaktywacji zasady sprawiedliwości społecznej w przypadku zwrotów nieruchomości i planowanej inicjatywie w tej sprawie, to od razu nasuwa się pytanie, co państwo polskie powinno zrobić i w tych sprawach? czy odpowiedzią czasami nie jest likwidacja całej formacji?
 
moze bez emocji, to nic nie da wyladowac sie mozna lepiej na strzelnicy albo na worku treningowym. Jesli ktos twierdzi, ze protesty byly zle przeprowadzone to niech sobie zada pytanie dlaczego on sam nie zorganizowal dobrych protestow.

Ano dlatego, że członkiem ZZ Celnicy PL jestem od niedawna, a na moje propozycje form protestów wszyscy byli głusi! Co niby więc miałem zrobić? Olać związek, do którego właśnie się dobrowolnie, z nadzieją i wiarą w zwycięstwo zapisałem? No wybacz.

A co do pozostałej części Twojej wypowiedzi zgoda!
 
Ostatnia edycja:
Ano dlatego, że członkiem ZZ Celnicy PL, jestem od niedawna, a na moje propozycje form protestów wszyscy byli głusi! Co niby więc miałem zrobić? Olać związek, do którego właśnie się dobrowolnie, z nadzieją i wiarą w zwycięstwo zapisałem? No wybacz.

A co do pozostałej części Twojej wypowiedzi zgoda!


@Robozoll ...
Twój żal o ową "głuchotę" jest w pełni zrozumiały! Może jednak warto się zastanowić nad jej powodem ?!
Przyznaję - wobec tej "głuchoty" nie znam faktycznych pobudek ludzi decyzyjnych, ale mogę Ci "podpowiedzieć" powód,
dla którego ja - nic nie znaczący członek tego Związku - poparłem użytą "formę". Otóż do dziś jestem przekonany,
iż efekt proponowanej przez Ciebie "formy", byłby identyczny z tym z 15-go października !!

ps
Dla jasności - dopuszczam omylność swoich przekonań, ale subiektywnie takie je mam ...
 
Back
Do góry