• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

Akcja protestacyjna

Rozpoczął się protest! W końcu!

A nie...wróć...to tylko komputery padły.

Kolego jak nieudolna nie przygotowana mizeria pod dyktando lobbystów z MF zacznie łączyć systemy to dopiero zacznie się "dobra zmiana".
Mam nadzieję, że kas wejdzie tak jak chciał banaś i towarzystwo z banku światowego.
Dopiero zacznie się jazda bez trzymanki a podpasione 500+ nieroby kupujące zestawy stereo SONY po 5500zł gdzie w domu mają trójkę dzieci zaniedbanych, które w wieku najstarsze 10 lat polskiego morza nie widziały wyjdą na ulice polskich miast to dopiero się zacznie.
 
Kolego jak nieudolna nie przygotowana mizeria pod dyktando lobbystów z MF zacznie łączyć systemy to dopiero zacznie się "dobra zmiana".
Mam nadzieję, że kas wejdzie tak jak chciał banaś i towarzystwo z banku światowego.
Dopiero zacznie się jazda bez trzymanki a podpasione 500+ nieroby kupujące zestawy stereo SONY po 5500zł gdzie w domu mają trójkę dzieci zaniedbanych, które w wieku najstarsze 10 lat polskiego morza nie widziały wyjdą na ulice polskich miast to dopiero się zacznie.
Święte słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! doczekać się nie mogę na KAS!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Niech stworzą NCTS3 z biegiem czasu też padnie , im więcej systemów tym gorzej , ale kogo to interesuje misia gogo.Pozdrawiam OC Siedlce.
 
W sprawie 100% płatnego L4, ZZ Celnicy PL spowodował, że NSZZ Policjantów składając wniosek do MSWiA uwzględnił także ustawę o SC i Nas funkcjonariuszy.
Dalsze efekty tych działań zależne są od zachowania MF
 
W sprawie 100% płatnego L4, ZZ Celnicy PL spowodował, że NSZZ Policjantów składając wniosek do MSWiA uwzględnił także ustawę o SC i Nas funkcjonariuszy.
Dalsze efekty tych działań zależne są od zachowania MF

A ja się z tym nie zgadzam i jutro dzwonię do pani premier w tej sprawie, a prezesowi powiem żeby się wypchał bo ja nie chcę takich emerytur chcę te lepsze a jak nie to się obrażę, to tak na dobranoc.
 
Wszyscy piszą, zastanawiają się co dalej .... Rozwiązania są dwa KAS wejdzie i trzeba zwolnić 20% załogi !!!
...... albo My na tym etapie zatrzymamy wszystko !!! Stanie cała Służba Celna !!! Będziemy okupować , głodować i mówić społeczeństwu o utopii PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co q-wa mamy do stracenia ... pieprzyć związki ... tylko MY .... pełna determinacja ......Wówczas WYGRAMY!!!

Przynajmniej postulaty dotyczące ucywilnienia, zachowania dotychczasowego uposażenia itd. !!!
Jednak koniec gadania czas do roboty !!!
Przywódcę protestu można wynająć z zewnątrz !!! MOże być to nawet grupa mediatorów, którzy nie będą się patyczkować !!!
Tylko sukces , a nie jak do tej pory same porażki !!!!!!!!!

Panie i Panowie Alleluja i do przodu !!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Wszyscy piszą, zastanawiają się co dalej .... Rozwiązania są dwa KAS wejdzie i trzeba zwolnić 20% załogi !!!
...... albo My na tym etapie zatrzymamy wszystko !!! Stanie cała Służba Celna !!! Będziemy okupować , głodować i mówić społeczeństwu o utopii PIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co q-wa mamy do stracenia ... pieprzyć związki ... tylko MY .... pełna determinacja ......Wówczas WYGRAMY!!!

Panie i Panowie Alleluja i do przodu !!!!!!!!!!!!!!

My to kto? Ty i jeszcze jakieś ok. 40% środowiska? Reszta oczywiście zrobi krecią robotę. W czerwcu trzeba było, teraz to żeby skały s&^@y nie scalisz ludzi.
 
My to kto? Ty i jeszcze jakieś ok. 40% środowiska? Reszta oczywiście zrobi krecią robotę. W czerwcu trzeba było, teraz to żeby skały s&^@y nie scalisz ludzi.

nie mamy już żadnego Asa w rękawie. Pora tylko schylić głowy i czekać potulnie jak barany na rzeź.

W sprawie 100% płatnego L4, ZZ Celnicy PL spowodował, że NSZZ Policjantów składając wniosek do MSWiA uwzględnił także ustawę o SC i Nas funkcjonariuszy.
Dalsze efekty tych działań zależne są od zachowania MF

Pytanie czy oprócz MSWiA wysyłane było również do MF
 
Scalenie ludzi nie jest problemem .... Jeżeli pojawi się lider/mediator z zewnątrz, którego zadaniem będzie rozkręcenie akcji protestacyjnej to srać po gaciach będzie MF i Misiewicze !!!

Kwestia czy największy związek będzie chciał coś takiego zrobić tzn. wynająć zewnętrzny podmiot do rozkręcenia protestu i wynegocjowania należnych nam praw !!! Tu musi być ktoś, kto nie będzie miał skrupułów, żadnych skrupułów !!! Na rewolucję odpowie rewolucją !!! Jak szala będzie się przechylać na naszą stronę przyłączą się inni !!!

Na dzisiaj przegraliśmy wszystko !!!!!!!:mad::mad: I oczywiście pozostaję wariant DUPA tzn NIC !!!!!!!!

My to kto? Ty i jeszcze jakieś ok. 40% środowiska? Reszta oczywiście zrobi krecią robotę. W czerwcu trzeba było, teraz to żeby skały s&^@y nie scalisz ludzi.
 
Back
Do góry