• Witaj na stronie i forum Związku Zawodowego Celnicy PL!
    Nasz Związek zrzesza 6783 członków.

    Wstąp do nas! (KLIKNIJ i zapisz się elektronicznie!)
    Albo jeśli wolisz zapisać się w tradycyjny sposób wyślij deklarację (Deklaracja do pobrania! Kliknij!)
    Korzyści i ochrona wynikająca z członkostwa w ZZ Celnicy PL (KLIKNIJ) plus inne benefity, np. zniżki na paliwo!
    Konto Związku 44 1600 1462 0008 2567 1607 7001 w BGŻ BNP PARIBAS

ZZZSC RP

T

telefonistka

Gość
Halo! Halo! Centrala?... mówi się, mówi się! Centrala związkowa? Noooo... -Basia nie odbieraj telefonów i maili z Opola!!! Siedź cicho może wszystko przycichnie, a nas i tak nie ruszą!
____________________________________________________________
był to fragment zasłyszanej rozmowy miedzymiastowej Kraków - Puławy
 
Halo! Halo! Centrala Związkowa ZZZSC?... mówi się, mówi się! Centrala, mówi sie? Noooo... -Basia ty dalej nie odbieraj telefonów i maili z Opola!!! Krzykacze na www.celnicy.pl wymiękają, a temu no jak mu tam..Siwemu juz brak pomysłów! Jak tylko się wcisną do Pana Ministra to będą mnie mogli cmoknąć w pompę aż sie zassa! Pozdrawiam Przewodnicząca!
____________________________________________________________
był to fragment zasłyszanej rozmowy miedzymiastowej Kraków - Puławy
 
xxx

chciałbym podziękować dyrekcji za wodę w upał
ps. frontowiec jeszcze raz dziękuję jesteście super a dostaniemy ją we wrześniu
 
woda

też dziękuję nam nie trzeba bo u nas padsało a co robiw w tej kwestji nasza pani Basie pewnie ma klimę
 
Z przemyśleń (he, he...przemysleń) przewodniczącej III-ligowej centrali związkowej:
Żle sie dzieje, dobrze nie jest. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie - dobrze już było. Jak tek dalej pójdzie, to Iwonkę wypindolą ze stołka i pewnie ten warchoł Siwy zacznie rewolucje w Federacji robić. I kto mie teraz do Warszawy, do Pana Ministra z sobą weźmie? Jak mam bez Iwonki udawać, że przewodniczę jakiemuś durnemu związkowi zawodowemu? -Hmmm...może się do tego Siwego podpiąć? Eeee..d..a, jemu przyklaskiwacze i klakierzy nie potrzebni. Rysio cwaniaczek najlepiej zrobił. Jak zobaczył co się święci, to się zaszył w Rzepinie i jak kamień w wodę, dwulicowiec! Rajdy górskie organizuje i nikomu nie podpada, a kariere robi, że pozazdrościć! Jedyna nadzieja w tym, że motłochowi ta IV RPzbrzydnie i stare, dobre czasy wrócą, ach! Panie ministrze Czyżowicz, Panie SSC Pichor, jak ja za wami tęsknię!
________________________________________________________
cdn...
 
Z "forum" cieszyńskiego:

Nie poddajemy się!!
Zrzeszenie ZZSC RP w m-cu lutym br skierowało do Szefa S.C. projekt nowelizacji ustawy /wraz z uzasadnieniem/o świadczeniach emerytalno-rentowych S.C. Jest to dokument profesjonalnie opracowany przez naszą kancelarię prawniczą w Gdyni. Pomimo upływu 6 m-cy na propozycje Zrzeszenia Szef S.C. nie udzielił żadnej odpowiedzi.
__________________________________________________________
Bo i po co, bo i komu? :D
 
Bo ten dokument został tak profesjonalnie opracowany, że dział dekryptażu Ministerstwa Finansów do dzisiaj próbuje złamać kod.
Jak dotąd zdołali odszyfrować nagłówek: sHanOofNy pANiE mInisTSHe...
 
Halo! Halo! Centrala?... mówi się, mówi się! Centrala związkowa? Noooo... -Basia, nareszcie mam dobre nowiny. Ty sie rób na bóstwo na 7 listopada. Załatwiłam tobie i Rysiowi wejściówki do PANA MINISTRA na 16:00! Noooo....na 100%, oficjalne zaproszenie wysłał! Niestety tego wariata Ciesia też zaprosili, ale co tam. Znowu wracamy na salony! Tylko pamietaj, że wszystko zawdzięczasz i mi....no! Acha, z tym Siwym sobie poradziłam. Zrobiłam go sekretarzem KW i zawiesiłam. Żadnego przewrotu w czasie wyborów nie będzie, bo resztę Rady Federacji mocno trzymam za pyski :D No to do zobaczenia, całuski, pa pa!
 
Przewodniczącej ZZZSC RP chyba nie uśmiecha się wizyta w MF, na dodatek w towarzystwie I. Fołty :D Lepiej od razu napisać podanie o zwolnienie ze Służby. Na Świętokrzyskiej wszyscy pamiątają niesławną propozycję B. Smolińskiej z Czyżowiczem w roli mediatora (Co to się działo, co to się działo! Pół ministerstwa ze śmiechu się skręcało...) Z kolei bycie namaszczoną przez I. Fołtę, która przez pół roku udowadniała, że Marian Banaś jest "nielegalny" to prawie wyrok śmierci zawodowej. Czart karty rozdaje i ratunku znikąd, ech....
 
Z przemyśleń (he, he...przemysleń) przewodniczącej III-ligowej centrali związkowej: Źle się dzieje, dobrze nie jest. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie - WSTYD! Iwonka obiecała, że wrócimy na salony, a co z tego wyszło? WSTYD! Totalna kompromitacja. Na dodatek zgubiłam kartkę z komunikatem, co mi go Iwonka napisała, a samej z głowy, to ciężko coś wymyśleć. I co ja mam ludziom powiedzieć? Z resztą ja od myślenia nie jestem. Byle tylko Iwonki na wyborach nie spuścili, bo co ze mną będzie?
Będa mnie ludzie za nic mieli?
 
Ale wy wszyscy jesteście za..biś..i!!!
Rozumy pozjadali i dzielni są jak diabli (co by djabłów nie obrażać)!!!
Pisać każdy może , trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie oto chodzi, przecież piszą na głodzie!!!

Nie popieram obecnych - delikatnych - działań ZZ , ale ciekawi mnie , czy forumowi krzykacze byli na ostatniej pikiecie SC organizowanej przed gmachem MF???!!!
Pani Smolińska była.
Z bialskiej izdebki kilka osób (6 dokładnie ) (z czałej SC ok. 300-400 osób)- marność nad marnościami i wszystko marność.
Więc najpierw coś zróbcie sami a potem krytykujcie innych!!!!
Dla was związki to chyba tylko pożyczki, paczki na święta, impreza na dzień celnika i dofinansowanie do imprez.

A telefonistka niech się otrząćnie - centrale to przeżytek - teraz rządzi internet i tel. komórkowe, a osobiste żale do Smolińskiej niech załatwi z nią sama - proszę powyrywać wszystkie kabelki i zgasić światło w centrali.
 
czy forumowi krzykacze byli na ostatniej pikiecie SC organizowanej przed gmachem MF???!!!
Pani Smolińska była.

1) Pikietę pod MF zorganizował i rozpropagował w środowisku, tylko i wyłącznie A. Ciesielski z NSZZ "S"

2) Udział innych organizacji związkowych został wymuszony na niemrawych i pos....ch za strachu, przewodniczacych przez energiczne działania A. Ciesielskiego. Alternatywa była całkowita kompromitacja w oczach związkowców! (do czego i tak ostatnio doszło)

3) Pani B. Smolińska, najbardziej pos...a ze strachu wystąpiła na pikiecie w lilaróż wdzianku, ponieważ, jak twierdzą dobrze poinformowani, przed pikieta pos...a się ze strachu w gacie od munduru.

4) Do dnia pikiety wszyscy troje przewodniczący tzw Central Zwiazkowych dokładali wszelkich starań, żeby do pikiety nie doszło!
 
nie_celnik napisał:
Udział innych organizacji związkowych został wymuszony przez energiczne działania A. Ciesielskiego przez energiczne działania A. Ciesielskiego.
Nieprawda. Inicjatorem akcji protestacyjnej były również inne organizacje związkowe.
 
Tylko spójrz drogi j_a_nku. Gdyby wzrok mógł zabijać, to ogólnopolscy liderzy central związkowych pozostawiliby po A. Ciesielskim kupkę popiołu za to, ze zmusił ich do jawnego wystąpienia przeciwko ich ukochanej WŁADZY! I nie opowiadaj bajek na forum, ok?

pikieta074.jpg
 
Czyżby to był przypadek, że Ciesiu jest po drugiej stronie, lub stoi naprzeciw naszych przewodniczących. Aruś aż się podpiera, aby się nie przewrócić
 
nie_celnik napisał:
drogi j_a_nku nie opowiadaj bajek na forum, ok?

Nie opowiadam.

1)Pikiety nie rozpropagował w środowisku, tylko i wyłącznie A. Ciesielski z NSZZ "S"

2)Inne organizacje związkowe to nie tylko ci ludzie ze zdjęcia
(Piszesz - "udział innych organizacji związkowych" Może miałeś co innego na myśl??

3)"Wszyscy troje przewodniczący" to nie wszystkie (inne) organizacje związkowe.

PS
Pisz zrozumiale to może zostaniesz zrozumiany.
Zerknij TU - pkt 3 i 4
 
Do fanatyka regulaminów j_a_nka

1)Pikiety nie rozpropagował w środowisku, tylko i wyłącznie A. Ciesielski z NSZZ "S"
autor: j_a_nek Ekspert

Odsyłam j_a_nka do pkt. 3 Regulaminu Furum Służby Celnej:
"Niedopuszczalne jest podawanie na łamach forum celnicy.pl jakichkolwiek nazwisk (zamiast nazwisk można podawać inicjały lub piastujące stanowiska)"

Na coś się w końcu zdecyduj i zdeklaruj, po czyjej stronie jesteś człowieku!
 
Back
Do góry